• Autor
    Odp.
  • zygmund
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Nie są różni, są różnorodni 🙂

    Pawlik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Mysle, że to nie jest kwestia różnożci tylko dogadania się 🙂 Jesli te dwie połówki jabłka się odnajda to sa jak dla mnie jednożcią 🙂

    A cała reszta to przepażć he he

    wojtekstypien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Pewnie zawsze będą różnice pomiędzy ludźmi ale nie szukałbym generalizacji, że kobiety są takie, a mężczyźni tacy. Jeszcze jest kwestia tego czy różnice które obserwujemy wynikają z natury płci czy ze sposobu wychowania i traktowania chłopców i dziewczynek

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Chyba tak 😉 Mój facet jest można powiedzieć bałaganiarzem a ja raczej pedantką, ale nie tak straszną. Jednak jeżli chodzi o komputer i urządzenia różnego rodzaju to zamieniamy się rolami. Ostatnio kompletnie zapużciłam swój rower, który trzymałam przypięty przed blokiem i pokrył się rdzą :(( Mój facet powiedział, że wiele razy mówił mi, żebym go chroniła i nawet powiedział mi czym mam go chronić… może wiece co miał na myżli?? Mówił coż o cząstkach nana czy coż? Jak rozmawiałam z koleżanką to okazało się, że ona ma podobnie raz ona jest perfekcyjna panią domu a jak chodzi o techniczne sprawy to jej chłopak 😉

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    torpeda Twojemu chłopakowi chodziło o nanocząsteczki pewnie, nie nana ;P i jeżli chodzi o żrodki to z nano jest Nanoprotech… a w temacie to oczywiżcie że faceci różnią się od kobiet. O to chyba chodzi, że od lat mówi się o nierozumieniu jednej płci przez drugą 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy kobiety i męzczyźni są aż tak rózni?"

Przewiń na górę