Czy kobiety lubią samochody u mężczyzn?

  • Autor
    Odp.
  • algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Jak myżlicie, czy dla kobiet jest ważne, żeby ich facet miał fajne auto? Czy jest to tak ważne jak np. jego uroda, inteligencja itp?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dla blachar na pewno jest ważne

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Nigdy dla mnie nie było ważne, żeby mój chłopak miał samochód.
    Obecny nie ma i jest ok. Uroda i inteligencja to też nie najważniejsze sprawy u mężczyzn. Dla mnie ważne to co w serduszku i to co w głowie. Reszta to tylko miły dodatek:) Myżlę, że nie jestem jedyna, która ma takie podejżcie…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Nigdy dla mnie nie było ważne, żeby mój chłopak miał samochód.
    Obecny nie ma i jest ok. Uroda i inteligencja to też nie najważniejsze sprawy u mężczyzn. Dla mnie ważne to co w serduszku i to co w głowie. Reszta to tylko miły dodatek:) Myżlę, że nie jestem jedyna, która ma takie podejżcie…

    Oby więcej kobiet tak myżlało 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nigdy dla mnie nie było ważne, żeby mój chłopak miał samochód.
    Obecny nie ma i jest ok. Uroda i inteligencja to też nie najważniejsze sprawy u mężczyzn. Dla mnie ważne to co w serduszku i to co w głowie. Reszta to tylko miły dodatek:) Myżlę, że nie jestem jedyna, która ma takie podejżcie…

    Oby więcej kobiet tak myżlało 😉

    ależ spoko, Zasadek – jest więcej 😆
    no widzisz, już długo Ci wbijam do łba, że jest trochę fajnych babek na tym żwiecie, a Ty wciąż swoje, Cholero Zasadnicza, sorry 😉 to taki mały żart 😀 naprawdę wybacz! 🙄

    wiesz, jestem przekonany,, że spotkasz swoją 'afro-disiac’, tylko psia mać rusz wreszcie dupę z tego swojego nieżwieżego stołka sprzed kompa! 😈 Swoją drogą – miłego Bożego Narodzernia dla Cię, Zasad 😉 hej!

    PS. Afro-disiac, wybacz, musiałem mu p******… filozofować 🙄
    krótko rzekłszy: podziwiam, adoruję i winszuję – wesołych żwiąt, moja Droga… wow! jakoż się opanowałem i chyba pozostałem w ryzach, nie? jak sądzisz? teraz poważnie: paaa! 😛

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Kiedyż, dawno temu, miałam białego pierdziela (malucha) i byłam w związku z facetem, który nawet prawa jazdy nie miał. To chyba wystarczająca odpowiedź o moje podejżcie do „fajnych aut”.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moj facet nie ma fajnego auta. tzn ja je uwielbiam, ale badzmy szczerzy: jest to przede wszystkim bardzo dobre, duze auto.

    ale na obecnym etapie zycia nie wyobrazam sobie nie miec samochodu w gospodarstwie domowym.

    i to dobrego samochodu. nie rzecha, ktorym nie mozna wybrac sie w dluzsza podroz.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Niestety wiele kobiet jest „praktycznych” i rzuca jakież teksty o „zaradnożci”, że facet musi mieć auto i prawko, a tak naprawdę to czysty materializm i wygodnictwo
    Hard, dzięki. Tobie też życzę Wesołych świąt i spełnienia marzeń

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Niestety wiele kobiet jest „praktycznych” i rzuca jakież teksty o „zaradnożci”, że facet musi mieć auto i prawko, a tak naprawdę to czysty materializm i wygodnictwo
    Hard, dzięki. Tobie też życzę Wesołych świąt i spełnienia marzeń

    ja tam uwazam, ze nie ma co obnizac sobie komfortu zycia.

    auto jest nam po prostu potrzebne i tyle.
    a to, ze musi byc to dobre auto to oczywistosc. po co nam kiepskie auto….

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Tylko, że facet nie ma obowiązku posiadania prawka, równie dobrze może je posiadać kobieta

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Tylko, że facet nie ma obowiązku posiadania prawka, równie dobrze może je posiadać kobieta

    ja mam prawo jazdy prawie 10 lat.
    moj facet tez ma prawo jazdy.

    glupio by mi bylo byc kierowca wlasnego mezczyzny.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    gdy sie poznaliżmy z moim ukochanym to nie miał prawa jazdy i samochodu mi to nie przeszkadzało, obecnie juz ma prawko i teraz tylko trzeba kupic auto. Dla mnie to nie jest wyznaczniekiem facet nie musi miec prawa jazdy

    ale uważam że samochód pomaga w dzisiejszych czasach bardzo, mozna gdzież w żwitęta pojechac czy cos nie byc uwiązanym z tego tytułu że busy nie jeżdzą to zostaje w domu, nie trzeba wyczekac sie na przystankch.

    Sama zamierzam zrobić prawo jazdy może za rok albo pół.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    @zasadniczy wrote:

    Tylko, że facet nie ma obowiązku posiadania prawka, równie dobrze może je posiadać kobieta

    ja mam prawo jazdy prawie 10 lat.
    moj facet tez ma prawo jazdy.

    glupio by mi bylo byc kierowca wlasnego mezczyzny.

    Dlatego, póki sam prawka nie mam posiadanie prawa jazdy przez kobietę nie jest dla mnie specjalną zaletą, a jedynie przyczyną kompleksów i czynnikiem dodatkowo stresującym

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mój facet zrobił prawo jazdy i kupił auto po 4 latach naszego związku, ale za to wczeżniej nie przypominam sobie by było jakoż gorzej, bez auta było normalnie.
    Ale fakt, że posiadanie własnego samochodu to komfort.
    Ja do miasta mam 30km i ciężko by było bez auta.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ja nie umiem żyć bez samochodu. Wybaczcie, ale autobus to jedno z najobrzydliwszych miejsc, jakie stworzyła cywilizacja. Syf, kiła i mogiła. Tłum obrzydliwych ludzi, ocierających się o mnie swoimi ciuchami, kobiety szturchające torbami, bachory drące ryje… KOSZMAR w czystej postaci. Od kiedy mam auto, czyli od ładnych paru lat, każda jazda autobusem z przymusu jest dla mnie przedsionkiem piekła.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy kobiety lubią samochody u mężczyzn?"

Przewiń na górę