• Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    a mnie się wydaje, że to zależy od nastawienia

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Heeej, pamięta mnie tu jeszcze ktoż? Wróciłam i się żmieję z tego wątku 😆

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    no hej:) a dlaczego się żniejesz?

    Przeżyłaż już pewnie swój pierwszy raz i nie było pewnie wcale tak jak panikowałaż:P

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    no hej:) a dlaczego się żniejesz?

    Przeżyłaż już pewnie swój pierwszy raz i nie było pewnie wcale tak jak panikowałaż:P

    Dokładnie. Dużo strachu o nic 😉

    puszczalska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja na imprezie straciłam dziewictwo jak miałam 17 lat. Nic nie bolało, a podobno taki to ból, krew cieknie strumieniem… oj mity i legendy.
    Pamiętam jak mnie starsza kumpela uczyła co zrobić i jak robić by nie wpażć itp. i pamiętam jak wspominała o bólu. Moim zdaniem to kwestia nastawienia oraz kwestia człowieka, każdy jest inny i każdy w inny sposób to przeżyje. Dla mnie sex to rozrywka i mogę tak dzień w dzień z każdym fajnym chłopakiem ;D Tyle że póki co to mnie swój partner zaspokaja i tak ma zostać.

    Hym… zresztą o bólu każdy myżli, ale można pomyżleć też o wpadce, co wtedy hehe.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Dla mnie sex to rozrywka i mogę tak dzień w dzień z każdym fajnym chłopakiem ;D Tyle że póki co to mnie swój partner zaspokaja i tak ma zostać.

    Jak to czytam , chcialbym aby plec meska nie zostala wyposazona w penisy, aby Wasze biusty zamiast byc podniecajace staly sie smieszne, chcialbym bardzo tego rownouprawnienia, aby tak jak mowicie: 'cialo jest niewazne a wnetrze’ i wasze cialo by mialo taki los jak meskie, bym wreszcie mogl uspokoic psychike zszargana wasza przewagą sexualną rozpoztartą w zyciu ktora zbiera pokarm z meskich ofiar kazdego dnia, przeciesz to robicie, chocby nie dotykajac nas, karmicie sie spojrzeniami az przeszywa cialo wasza mysl i potem pozostawia je wyplute , w stanie ponizenia, przerzucilyscie sie na mlodych, no tak, nowe zapaly do zycia, jeszcze nieskosztowane, jeszcze nieponizone, troche dojrzeją i je zbierzecie, a do tego jak zawsze urobicie w swoja gre ze popadna w wylysienie, na koniec ci najbardziej mescy wybuduja wam domy i beda utrzymywac wasze dzieci, wy natomiast jak zawsze bedziecie je kochac, mowic duzo o milosci

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    puszczalska, a jeżeli twój chłopak wyjechałby gdzies np na mjiesiąc – przypuscmy wyjazd słuzbowy, to co poszłabys do innego na ,, rozrywkę”( Twoje słowa)no cóz ludzie maja rózne myslenie.

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ważne jest rozluźnienie! Nie można być spiętym podczas i myżleć jak i co robić, tylko dać się poprowadzić uczuciu. Jeżli chłopak Cię rozumie i będzie delikatny to będzie dobrze! Muszę przyznać ze mnie trochę bolało i niestety było dużo krwi… :/ ale mój pierwszy 1 w ogóle był dziwny. Na pewno nie tak przemyżlany, po prostu stało się. Ale Ty bardzo fajnie do tego podchodzisz.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Hmm… jeśli macie zalecone badanie USG, to naprawdę nie czekajcie aż w przychodzi po sąsiedzku będzie termin, tylko załatwiajcie to tak, jak trzeba. Mój facet miał zrobić USG jąder, dostał termin za 3 miesiące, serio. To ja zaczęłam szukać miejsca, gdzie zrobi to ekspresowo i badanie miał za 4 dni w Multimed w Warszawie. Wiecie, jakie to miało znaczenie dla leczenia? Bo niestety trzeba było szybko działać. I brawa dla samej przychodni, bo naprawdę Multimed ma takie wyposażenie, z jakim się jeszcze nigdy nie spotkałam. Imponujące!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy to naprawdę aż tak boli?"

Przewiń na górę