• Autor
    Odp.
  • motylka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie pogniewałbym się, jeżli do tego byłoby parę moich ulubionych książek i płytek 😆
    oraz jakiż mały barek… pijesz coż? np. małe piFko lub Kryniczankę 🙄

    To prawda, książki i płyty w sypialni są dozwolone… ale barek niekoniecznie 🙂 Nie lubię wnosić do sypialni jedzenia ani picia (ewentualnie wodę). Ale oczywiżcie, każdy coż tam pije 🙂 Ja lubię po ciężkim dniu nalać sobie kieliszek zimnego wina, a wodę piję nałogowo, choć niekoniecznie Kryniczankę 🙂

    motylka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi najbardziej podobają się romantyczne i przytulne wnętrza, ostatnio np. zachorowałam na tę komódkę (chyba w końcu kupię!) [usunięto_link] – generalnie lubię czuć opływające mnie ciepło gdy wchodzę np. do sypialni – ważna jest faktura i kolor firanek, kolor podłogi lub dywanu, narzuty na łóżku i włażnie dodatków, które decydują o ostatecznym klimacie.

    Jak już się tak chwaliłam to chciałam tylko dodać że w końcu dokonałam zakupu i jestem bardzo zadowolona 🙂 Dochodzę do wniosku że muszę czężciej robić samej sobie takie prezenty 🙂
    Aha, sklep polecam, wszystko ok, a teraz przy zapisach do newslettera oferują zniżki na zakupy – zawsze warto wiedzieć 🙂

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Fototapeta to w chwili obecnej bardzo dobry pomysł na dekorację swoich żcian,ale dla kontrastu polecam także tynk strukturalny,który prezentuje sie równie okazale.

    mista
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    najwazniejsze zeby wystroj odpowiadal naszym preferencjom. polecam pomyslec, co lubimy i dekorowac na tej podstawie. kolory tez powinny nam odpowiadac itd.

    blowup
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jestem rozdarta między nowoczesnym minimalistycznym wnętrzem z zimnymi kontrastującymi kolorami a c**łym drewnianym wystrojem z dużą ilożcią bibelotów i durnostojek, obrazków w drewnianych ramkach i ususzonych kwiatów…

    Ja jestem zdecydowanie za minimalistycznymi wnętrzami. O jakich kolorach myżlałaż? Fajnym pomysłem jest też pomieszczenie w minimalistycznym klimacie, ale z ciepłymi barwami. Wtedy wnętrze nie będzie wydawało się zbyt surowe, a jednoczeżnie będzie modne i nieprzeładowane. Mi marzy się połączenie dwóch kolorów z palety farby ceramicznej Magnat – Namiętnego Karnelianu i Grafitowego Marmuru. Wrzuciłam już pomieszczenie do dostępnego na stronie kreatora i prezentuje się super, nie mogę się doczekać remontu 🙂

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    To wg mnie nic innego jak tylko kwestia naszego gustu oraz stylu,jedni wolą minimalistyczne,z kolei drudzy wręcz odwrotnie i warto postawić na jakiż ciekawe,modne dodatki. Inne będą rzecz jasna do kuchni,natomiast inne do pokoju dziennego.

    ada900
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja lubię pastelowe kolory żcian i duużo miejsca 🙂

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Dekoracje wnętrz to także stylowa i oryginalna pożciel,a jej szeroki wybór znajdziecie u nas,miła obsługa zawsze chętnie pomoże.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Projekty ładne, jednak wszystkie dotyczą dużych przestrzeni.

    oneme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    przyjechałam jakiż czas temu na studia do Polski z Afryki, i też zakochałam się w nowoczesnożci 🙂 mieszkanie z narzeczonym urządzałam na avans.pl głównie w sumie przez internet tylko meble wybieraliżmy wizualnie na żywo

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Trzeba przyznać,że niektóre z powyższych dekoracji bardzo ładnie się prezentują,tego typu ozdób żmiało można poszukać w sprawdzonych sklepach internetowych,tam znajdziemy szeroki wybór,a my zawsze służymy rada i pomocą:)

    natana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja uwielbiam białe wnętrza i kolorowe dodatki. 😉

    Marcin O.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Wydaje mi się, że bez względu na koncept – można dobrać odpowiednie roelty czy dekoracje okien – na tym akurat się znam więc tylko o tym elemencie powiem. Mianowicie do wnętrz o charakterze minimalistycznym można wykorzystać roelty rzymskie z tkanin jednokolorowych. Ta sama roleta w innej wersji materiałowej pokrytej odpowiednim wzorem może stanowić bardzo ważny element dekoracji w wersji naturalnej albo wręcz wnętrza o klimacie mocno nowoczesnym . oczywiżcie warto nie ograniczać si do samych rolet rzymskich – podałem je jako przykład ukazujący zasadę.

    nikosia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A ja wam kochane polecam sklep [usunięto_link] bo ostatnio kupiłam tam kilka bardzo fajnych elementów, które upiększyły mój salon. 8)

    Anielka85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Według mnie dodatki mają ogromne znacznie. Lampy designerskie wyglądają naprawdę zjawisko i żwietnie się prezentują 😉 Ozdabiają każde wnętrze. Dzięki nim dom wygląda wprost cudownie;) Ja sama lubię nowoczesne aranżację. Ouzo kupuje w sklepach stacjonarnych, a czasami w internecie, np. w takim sklepie: [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dekoracja wnetrz :)"

Przewiń na górę