• Autor
    Odp.
  • 1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    jak chcesz mieć spokój na dłuższy czas to najlepiej skorzystać z depilacji laserowej, co prawda koszty duże ale komfort też nieporównywalny.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Moja przyjaciółka robiła sobie depilacje okolic bikini w salonie Elite na Kabatach.Ja poki co jeszcze sie nie odważe.Ale wiem,ze ona jest cała happy,bo juz nie musi uparcie skrobac mniej ostrą maszynką 😉
    Jednak powiem Wam ,ze nieraz robią mi sie od tych maszynek takie czerwone krostki na nogach…Też tak macie?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    A włażnie mam pytanie o ból.Jak jest z tym bólem przy depilacji zimnym woskiem i laserem?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    ja słyszałam ze przy depilacji laserowej boli,ale tylko za pierwszym razem.Czy to prawda ?

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja jednak stosuję tradycyjną depilacje, może trochę to uciążliwe ale daje rade 😀

    kinia347
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    robiłam sobie depilacje zimnym woskiem w salonie futuro mary cohr w warszawie i powiem że zdecydowanie mniej boli niż depilatorem i na dłużej starcza ta depilacja jest bardziej dokładna a co najważniejsze nie wrastają po niej włoski.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A jak jest w tym gabinecie ?
    Czy jak pojdziesz i powiesz ze chcesz zrobic depilacje to od razu mówia jak to wyglada czy tak jak to ma miejsce w innych gabinetach jak w Elite chociazby zawsze dobiera metodę indywidualnie do pacjenta?
    Bo to moim zdaniem jest jedno z najlepszych roziwazań,bo widac ze tu liczy sie klient a nie tylko korzysci jakie mozna z niego miec.

    Lusiek276
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Mam depilator, ale leży w szafce w łazience. I nawet nie o to chodzi, że to strasznie boli i wogóle, ale zdecydowanie dłużej trwa, niż tradycyjną maszynką 😛 Po prostu jestem zbyt leniwa xD A po za tym, mam po depilatorze mnóstwo czerwonych punktów na nogach i dopiero po jakiż 2 dniach znikają.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Najlepszy do łagodzenia czerwonych podrażnień jest krem nivea.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja jednak nadal jestem bardziej za depilacja laserowa.Ale podobno w lato nie mozna jej wykonywac kiedy skóra jest opalona?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ile max trzeba miec zabiegów na sama depilacje nóg?
    czy to zalezne jest od lasera i gabinetu?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ile max trzeba miec zabiegów na sama depilacje nóg?
    czy to zalezne jest od lasera i gabinetu?

    A ja pozwolę sobie dodac do twojego pytanie:
    Na ile czasu starcza depilacja laserem?od czego to zależy?
    Mogę zajrzeć w google, ale ciekawa jestem opinii osób które korzystały z takich zabiegów.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    A jak długo muszę unikać słońca? Na dourody.pl było napisane, że miesiąc, ale za 2 tygodnie wyjeżdżam nad morze i nie wiem co mam robić. Skusić się na depilację laserową, czy nie?

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ile max trzeba miec zabiegów na sama depilacje nóg?
    czy to zalezne jest od lasera i gabinetu?

    A ja pozwolę sobie dodac do twojego pytanie:
    Na ile czasu starcza depilacja laserem?od czego to zależy?
    Mogę zajrzeć w google, ale ciekawa jestem opinii osób które korzystały z takich zabiegów.

    Podobno podczas pierwszego zabiegu zostaje usunięte 30 % wyrastających włosów. Trzeba jeszcze dwóch zabiegów , by włosy zniknęły raz na zawsze [usunięto_link]

    eMarilyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ja tam stosuje wosk… 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja"

Przewiń na górę