• Autor
    Odp.
  • Wabell
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ooooj, boli boli…tzn. powiem tak…przy pierwszym zabiegu znieczulenie pomogło, nawet nie był ten zabieg tak nieprzyjemny. No ale przy drugim nie wiem, czy to znieczulenie nic nie dało, czy po prostu bez niego ból byłby jeszcze większy:D
    Nie no,nie tragizujmy, aż tak nie boli, ale ból fakt – jest. Przy czym wart wytrwania, bo efekt jest naprawdę zadowalający = brak włosków:) Ja robiłam ten zabieg we Wrocławiu w LaserBeauty, bo jako jedni z nielicznych mają jedną cenę bez względu na to, czy chcemy bikini klasyczne czy poglębione.
    aha, i jedna uwaga do autorki postu – nie idź na ten zabieg na wakacjach!! No chyba, że chcesz mieć taniej – w wakacje zawsze są zniżki, a to dlatego, że po zabiegu nie można się przez minimum 4 miesiące opalać.

    No nie wiem czy tak boli! Jeżeli idziesz do słabego salonu kosmetycznego to faktycznie może boleć, ale tak naprawdę wszystko zależy od sprzętu – ja osobiżcie chodzę do salonu w którym bólu nie ma – laser o którym mówię to NEODYMOWO-YAGOWY, a salon to Afrodyta w Blue City. W każdym razie na pewno są jeszcze jakież salony w których robiona jest taka [usunięto_link] ? Nie wiem bo chodzę do jednego salonu.
    W razie jakiż pytań chętnie odpowiem, ale to co piszę koleżanka – że musi boleć to mit!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Depilację laserową polecam każdej z Was, która choć odrobinę się nad tym zastanawia. Padło pytanie jak się do tego przygotować. W salonie, w którym ja robiłam depilację (LaserBeauty we Wrocławiu) pani przeprowadziła ze mną najpierw konsultację dermatologiczną, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu i wykonała próbę laserową żeby dobrać odpowiednie parametry lasera. Depilację laserową stosuje się w fazie wzrostu włosa dlatego też włażnie wtedy należy udać się na taki zabieg no i trzeba go powtórzyć kilkakrotnie, a ile razy to już jest kwestia raczej indywidualna (ponoć mniej zabiegów wykonuje się osobom z jasną karnacją niż tym z karnacją ciemną). Depilacja taka nie jest całkowicie bezbolesna, chociaż ja nie wyłam z bólu na fotelu. Było to dla mnie dosyć nieprzyjemne, ale da się wytrzymać. No i nie zgadzam się z tym, że depilacja laserowa to zabieg na całe życie. Ponoć najlepiej jest powtarzać jeden zabieg rocznie 🙂

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Wabell – nie powiedziałam, że musi koniecznie boleć. Mnie bolał dopiero kolejny zabieg, kiedy moc lasera była wzmocniona. Trudno, by nie bolało, skoro robi się taki zabieg w najbardziej wrażliwej czężci ciała – mnie np. nie bolało w pachwinach, ale na kożci wzgórkowej owszem. Nie jest to zreszta ból nie do wytrzymania – jest podobny do depilacji depilatorem w okolicach bikini.
    Zresztą ból to indywidualna sprawa – ja np. mam grube włosy i duże cebulki,więc mogło boleć mnie bardziej, niż osobę o słabych włosach.
    a na łydkach jedynie delikatnie szczypało, mówię tylko o bikini.

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    hej ja włażnie zaczynam zabiegi. Byłam już na konsultacjach i będę usuwać włoski na łydkach i bikini. Nie mogę się już doczekać. A cenowo chyba wybrałam najlepiej bo za 2 zab. dostaje 2 gratis.!! Sprawdzony mam już ten salon w Krakowie i mogę szczerze polecić.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    czy ktoż się orientuje czy są jakież przeciwskazania co do depilacji laserowej w miejscach gdzie mam takie żwieże fioletkowe blizny po zapaleniu mieszka włosowego? Zaznaczam, że to są takie blizny, które schodzą całkiem.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    dokładnie wiem, jak takie blizny wyglądają, bo miałam je na całych nogach swego czasu:/ Dlatego włażnie zdecydowałam się na depilację laserową. Nie wiem dokladnie jak to będzie ze żwieżymi bliznami, ale jak ja miałam takie już powiedzmy tygodniowe i nieco bledsze to było ok. Poczytaj sobie zresztą sama o przeciwskazaniach [usunięto_link]
    Jesli masz taki problem jak zapalenie mieszków włosowych to szczerze polecam Ci depilację – u mnie tylko to pomogło

    agata_szczypel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej, miałam ten zabieg jakież 3 tygodnie temu we Wrocławiu. Super wyszło tylko nogi piekły jak chol… Ale to nic bo mój facet jest zachwycony!! Polecam wszystkim zainteresowanym – [usunięto_link], salon porządny, panie miłe, tylko ta klimatyzacja, prawie zamarzłam:D

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    chyba warto się przemęczyć 😉 z nogami juz przeżyje wiosnę i lato. A ile by zajęło całkowite usunięcie wąsika i włosków z bikini?

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja robilam w DEnique w Arkadii i bylam zadowolona

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja pytałam się w biomedyce. Ceny znosne i podobno 100% skutecznożci. Tylko, ż emam ciemne włoski i nie wiadomo ile zabiegów potrzeba.

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Przy ciemnych włosach to praktycznie 3 zabiegi załatwią całą sprawę. Problematyczne są jasne 🙂
    zożka samożka “ z takich problematycznych rzeczy, to wąsik może być. Ale to wszystko bardzo indywidualnie ustalają. Jeżli Cię to interesuje, to umów się do Elite (ale są tylko w Warszawie “ a nie wiem, skąd jesteż). Ja tam robiłam i na pierwszej wizycie wszysto było ustalone “ jaki laser, ile powtórzeń. Sama miałam co 6 tygodni (nogi) i w sumie trzy powtórzenia. Trochę długo, ale warto – teraz będę robić pachy 😉

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Teddy bear nie zbankrutujesz, nie jest to aż tak drogie. Wadomo, że da się odczuć po kieszeniach taki zabieg ale bez przesady. Zresztą na pewno warto, Ja robiłam depilację w studio laser w wawie. Porównaj sobie po prostu ceny.

    inaczej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    W sumie nie mam nic przeciwko depilacji laserowej, ale chyba jednak lepsza jest depilacja pastą cukrową, choćby ze względu na to, że potem włoski nie wrastają, no i tak na moje oko jest chyba bardziej komfortowa. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx w tym artykule kilka ciekawych informacji znalazłam na temat depilacji pastą cukrową.

    edit
    jakubek

    imported_Lucja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja też długo zastanawiałam się nad depilacją laserową, ale wreszcie zdecydowałam się i jestem już zapisana w Warszawie na ul. Indiry Gandhi 35, czytałam kilka pozytywnych opinii na temat tego salonu, mam nadzieję, że i ja się nie zawiodę, bo bardzo chciałabym pozbyć się tego uciążliwego problemu…

    maszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja jestem na etapie depilacji laserowej pach i jak przejdę całą serię zabiegów to powiem Wam jakie sa efekty 🙂 ale jeżli chodzi o sam zebieg to nie boli 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja laserowa"

Przewiń na górę