• Autor
    Odp.
  • baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ja w końcu się zdecydowałam na depilację w klinice Elite. Efekt mi się bardzo podoba :), cieszę się, że w końcu nie będę musiała ciągle golić włosów :))

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    A ile zapłaciłaż za depilację laserową? Pytam z czystej ciekawożci,bo co do skutecznożci nie mam żadnych obiekcji,sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona,polecam wszystkim.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    U mnie jednak najlepiej ipl się sprawdza, nie wydaję juz kasy na kosmetyczkę, zabiegi robię sama i już mam z 80 % włosków mniej. Efekt przerósł moje oczekiwania 🙂 Super sprzęt

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Myślałam o IPL ale to też trzeba powtarzać… Więc póki co u mnie super się sprawdza epilfree. Idę do kosmetyczki na pastę cukrową a potem ten zabieg i mam z głowy na jakiś czas

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja też chodzę na epilfree, na nogi robię wosk, jedynie pachy pastą, bo mniej boli, do tego epilfree i mam spokój. Teraz po serii zabiegów to idę już tylko raz na jakiś czas na zabieg przypominający.

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    najbardziej opłaca sie taką depilacę robić samemu, kupiłam sobie własny depilator ipl babyliss i teraz znów wracam do zabiegów. Włoski po takiej depilacji odrastają słabsze i w dużo mniejszej ilości, całe wakcje nie musialam myśleć o goleniu nóg. Zabiegi robi się szybko i bezboleśnie, to duży plus dla takiej panikary jak ja co się bólu boi

    lobomix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jestem z Tarnowskich Gór i robię zabiegi laserowe w salonie cococlinic, mi bardzo pomagająi jestem zadowolona

    Radka123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Robiłam kilka razy laser bo miałam ogromny problem z wrastrającymi włoskami… Faktycznie jest teraz duża poprawa, mam znacznie mniej włosów, mam też wrażenie jakby wolniej rosły. Ale bardzo ważne jest żeby laser robić jesienia lub zimą – po laserze minimalnie przez miesiąc nie można wystawiać się na słońce, więc zaraz przed urlopem to bym nie ryzykowała, aby sobie zniszczyć skóre…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja laserowa"

Przewiń na górę