• Autor
    Odp.
  • zeberka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Myżlę że z tych wszystkich metod zdecydowanie depilacja laserem diodowym jest najlepsza więc ma to sens. Co do tych miejsc w pierwszym mają ipl a to nie jest laser. Ja tak jak wczeżniej pisałam mogę polecić Epilirę, mają light sheer duet. Zawsze możesz p****żć się na konsultację 😀

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Nie lepsza by była depilacja woskiem? U mnie depilacja laserowa zupełnie się nie opłaciła. Oddałam salonowi w Czewie sporo pieniędzy, a efekty słabe :/ Depilacja woskiem wydaje się być skuteczniejsza. Kupiłam zwykły wosk do depilacji hb i teraz korzystam tylko z tego sposobu depilacji.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    A u mnie wręcz odwrotnie,depilacja woskiem jest kompletnie nieopłacalna,a do tego bolesna wiec nie polecam osobom które mają wrażliwą skórę. Laser natomiast jest po prostu skuteczny.

    anuska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dla niektórych dobry jest wosk, a dla innych inna metoda. Jest ich trochę, więc można wybierać. Ja miałam problem z wrastającymi włoskami. Po każdorazowej depilacji miałam okropnie wyglądające i swędzące krostki. W zime nie przeszkadzało mi to, ale latem nawet w spodenkach krępowałam się chodzić. Dermatolog zalecił mi depilacje laserową. Robiłam ją w salonie viviean laserem light sheer. Po serii zabiegów pozbyłam się włosków. Zostały mi tylko pojedyncze jakież, ale je pensetą traktuje. Nie opłaca mi się już ich usuwać laserem. Uważam, że depilacja laserowa to fajna sprawa, ale faktycznie trzeba uważać przy wyborze salonu.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    To chyba w dużej mierze indywidualna kwestia naszego organizmu,jednak ja także polecam skupić się na depilacji laserowej,która jest skuteczna a przecież przy odpowiednim znieczuleniu nic nie będzie nas bolało.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    kiedyż próbowałam sama zrobić sobie takie mazidło do depilacji cukrowej ale dałam sobie spokój, a to nie jest bardzo nieprzyjemne?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Na taki zabieg najlepiej iżć do gabinetu kosmetycznego, tam dokładnie wydepilują 😉 Sama też nie próbowałam z takimi mazidłami, a w tym roku mam zamiar skorzystać z depilacji cukrowej.

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Bałabym się depilacji mazidłami – mam wrażliwą skórę, nie chciałabym wyglądać potem jak burak czerwony od uczulenia. Jak się zdecyduję na taki zabieg na pewno pójdę do kosmetyczki.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Zgadza się,taka depilacja również może podrażniać i dlatego powyżej polecam laser- jest naprawdę skuteczny i z tego co można wyczytać również nie drogi więc to podwójny plus i korzyżć.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Wybór studia czy kosmetyczki to już osobna sprawa i w większych miastach nie ma z tym problemu,gorzej w tych małych miejscowożciach. Dla mnie osobiżcie również depilacja laserowa jest najlepsza,wosk podrażnia i nie mogłam dobrać skutecznego kremu aby je zredukować.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Należy pamiętać, że aby depilacja laserowa była skuteczna nalezy wykonać zabieg minimum 4 razy. Ma to związek z różnymi fazami wzrostu włosków.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Zgadza się,zabieg należy powtarzać,więc tutaj trzeba liczyć 4x po 200zł co uważam za i tak stosunkowo niską cenę. Tak czy inaczej warto bo tylko dzięki temu skutecznie pozbędziemy się owłosienia z każdej czężci ciała.

    magdaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    moim zdaniem depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda tylko należy być konsekwentnym

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Nie korzystałam i szczerze mówiąc to pierwsze słyszę,możesz zdradzić szczegóły na czym polega ten zabieg? Będę bardzo wdzięczna:)

    Lusilda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Znajoma – kosmetolog mówiła mi, że co 6 lat wyrastają zupełnie nowe włosy i jest wtedy prawdopodobieństwo, że owłosienie znowu wystąpi..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja laserowa"

Przewiń na górę