• Autor
    Odp.
  • imagination
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja jestem już po laserze okolic bikini w sumie rok czasu i mam narazie spokój. Robiłam go w Krakowie. Włoski nie odrastają a i sam laser nie był bardzo bolesny;) Jak chcecie jakież namiary to piszcie;)

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    niektóre dziewczyny tak straszą na forach że boli itd że sama nie mogłam się zdecydować przez to ale zaryzykowałam. I to była najlepsza moja decyzja ostatnio ;p Ja robiłam laser na nogach, mialam już 3 zabiegi w Spa CeCe i jestem bardzo zadowolona, prawie już nie ma włosków, nie odrastają , nie mialam żadnych podrażnień ani nic. I nie bolało, tylko takie dziwne uczucie chociaż to może zależeć od osoby.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja bym chciała sobie zrobić, ale skoro to tyle kosztuje i trzeba zrobić kilka zabiegów, aby coż to dało to mnie niestety nie stać na tą depilację 🙁

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Nigdy nie korzystałam z depilacji laserowej…
    Dziewczyny… Czy którakolwiek z Was może mi powiedzieć czy ta oferta nie jest podejrzana: [usunięto_link] ?
    Wiem, że na zakupach grupowych jest taniej, ale… czy usługa będzie tak samo wartożciowa?

    ulla12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    polecam epilację laserową. ja jestem po zimowej serii 5 zabiegów w beautymedzie na ursynowie. zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, niemniej jednak chłodzenie w jego trakcie zimniutkim powietrzem powodowało, że zniosło się te pół godziny na kozetce:D co do efektów to ja osobiżcie jestem zadowolona (choć słyszałam i czytałam wiele negatywnych komentarzy), włoski już prawie pół roku się nie pojawiają (alleluja!!!) więc mam spokój. dla niezdecydowanych: nieżli chcecie być piękne to warto pocierpieć trochę:D pozdrawiam

    AnkaLodz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zachęcam do zapoznania się z artykułem o wadach i zaletach depilacji laserowej oraz porównaniu z depilacją woskiem. Jak się okazuje depilacja laserowa nie jest teraz jedynym słusznym sposobem usuwania owłosienia, a depilacja woskiem, ma wiele plusów w tym finansowy i odziwo wcale nie boli bardziej … zapraszam do lektury artykułu o [usunięto_link] – warto.

    MarryAlice
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Apollo, a możesz zdradzić, gdzie pracujesz?:) Chyba pierwszy raz słyszę, że mężczyzna poleca depilacje. Większosć moich kolegów nie pochwala równouprawnienia w tej dziedzinie¦ a szkoda!

    Przyłączam się do pytania “ polecicie coż w Krakowie?

    kira8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dopiero zaczęłam chodzić na laser więc ciężko mi mówić o efektach po jednym zabiegu. zdecydowałam się najpierw na pachy (350 zł). jeszcze 2-3 zabiegi i przekonam się, czy będę polecać 🙂

    evittka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kira, a gdzie byłaż? Krakow? czytałam, że teraz nalepszy moment na depilacje laserem, to chyba też się skuszę¦.

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    teraz jest najlepszy moment , ponieważ nie ma slońca a po depilacji nie wolno się opalać przez jakiż czas także teraz polecam idealny czas, ja uważam, że jak się decydować to w najlepszym salonie , żeby było wiadomo, że efekt na pewno będzie taki jaki oczekiwałyżmy, jednym z najlepszych w Polsce salonów jest studio laser w Warszawie, Poznaniu i Czestochowie, moja znajoma z Krakowa tam specjalnie do nich jeździła

    kira8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Stylowa ma rację, teraz najlepiej się decydować 🙂 w krakowie byłam w osteomedzie i jakoż za tydzień wybieram się drugi raz.

    nie wiecie czy studio laser będzie kiedyż w krk?

    evittka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    do częstochowy niby nie mam daleko, ale będę w tych okolicach dopiero w grudniu, więc pewnie prędzej się skuszę na kraków. Dzięki dziewczyny!

    jadzia223
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzień dobry, ja również polecam Gabinety Dermatologiczne i Kosmetyczne Aspazja w Poznaniu, jestem ich stałym bywalcem. Jeżli chodzi o laser to wypróbowałam chyba z 5 w samym Poznaniu, nie wspominając o 2 w Wrocławiu. I niestety tylko strata czasu a przede wszystkim pieniędzy. Dopiero laser aleksandrytowy w Aspazji się sprawdził. Dziewczyny konkretnie wyjażniły i nie wpuszczały w maliny jak inni – 3 zabiegi i koniec. Nie ma tak pięknie, owszem na jednych super zadziałają 3 zabiegi na innych 6 lub 8, ale z tego co pamiętam tam po 3 jest już tylko 50 % ceny podstawowej. Od roku mam spokój z włosami na nogach i pod pachami, teraz przymierzam się na kolejne partie ciała. Polecam w 100% nie zawiedziecie się. Podam link do ich strony [usunięto_link] z tego co wiem od niedawna można ich znaleźć na FaceBooku tam umieszczają nowe informacje o promocjach. Pozdrawiam Jadzia

    jadzia223
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzień dobry, ja również polecam Gabinety Dermatologiczne i Kosmetyczne Aspazja w Poznaniu, jestem ich stałym bywalcem. Jeżli chodzi o laser to wypróbowałam chyba z 5 w samym Poznaniu, nie wspominając o 2 w Wrocławiu. I niestety tylko strata czasu a przede wszystkim pieniędzy. Dopiero laser aleksandrytowy w Aspazji się sprawdził. Dziewczyny konkretnie wyjażniły i nie wpuszczały w maliny jak inni – 3 zabiegi i koniec. Nie ma tak pięknie, owszem na jednych super zadziałają 3 zabiegi na innych 6 lub 8, ale z tego co pamiętam tam po 3 jest już tylko 50 % ceny podstawowej. Od roku mam spokój z włosami na nogach i pod pachami, teraz przymierzam się na kolejne partie ciała. Polecam w 100% nie zawiedziecie się. Podam link do ich strony [usunięto_link] z tego co wiem od niedawna można ich znaleźć na FaceBooku tam umieszczają nowe informacje o promocjach. Pozdrawiam Jadzia

    A_nitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Teraz jest dobra pora, też się zamierzam zapisać na pierwszy tydzien marca i wybrać 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja laserowa"

Przewiń na górę