• Autor
    Odp.
  • radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Dobrze wykonywany zabieg jest w Elite przy Pereca w Warszawie 🙂 I włoski nie odrastają tak szybko 🙂

    kreatynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Maj to już ostateczny termin kiedy można zacząć walkę z depilacją i to raczej miejsc zakrytych czyli bardziej pachy i bikini, później już stanowczo za późno, chyba ze ktoż nie ma zamiaru się opalać i w ogóle nie chce wystawiać skóry na promienie słoneczne.
    Ja się depilowałam w salonie Viviean w Łodzi, polecam! Na szczężcie już skończyłam serię na nogi, bo nie chciałabym się w wakacje męczyć.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    oj oj no to już niewiele czasu, żeby się poddać depilacji laserowej skoro maj jest ostatecznym terminem, no chyba, że zwyczajnie zrezygnujemy z opalania to też jest jakaż opcja, hmm no to już sama nie wiem iżć teraz na depilację do Studia Laser, czy może poczekać na chłodniejsze dni?? Co myżlicie??

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Moim zdaniem depilacja laserowa jest tutaj najlepszym rozwiazaniem.Przynajmniej zaoszczedzi nam to czasu i nasze nogi będa gładsze naprawde na dłuzej. W stolicy słyszałam ze dobry laser maja w kos-medzie. Wiec moze warto tez jest to sprawdzic.

    wizia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Domowy laser Silk’n też jest skuteczny, a na pewno koszt niższy. Należy unikać opalania wg instrukcji, ale raczej chodzi o intensywne leżenie plackiem przez kilka godzin na słońcu. Jest to warte rozważenia, efekt daje choć wymaga powtarzania nażwietlań.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    no może i koszt niższy, ale jakoż chyba nie zdecydowałabym się na to, żeby sama sobie zrobić depilację laserową. Zwyczajnie się boję poparzeń i tego, że coż pójdzie nie tak, a ciało nie będzie takie gładkie jakbym tego oczekiwała.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    W ilu zabiegach zmieszczę się jeżli chodzi o depilację nóg ? Myżlicie ze max 5 ?

    poparzona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nie polecam tej kliniki w krakowie [usunięto_link] … specjalistka pfff NIEDOKOŃCA!! P. KAMILA – Partacz !! dobrała do mojej typu skóry złe parametry… i poparzyła mnie .. I stopien poparzenia beczy

    poparzona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    cd

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja też byłam w Studiu Laser i jestem bardzo zadowolona z efektów.

    Ellen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    O jezu jaka masakra z tym poparzeniem :/ Schodzi Ci to jakoż w ogóle? Niestety na gabinety trzeba uważać, ale żeby uniknąć poparzeń ważny też jest odpowiedni sprzęt!Bardzo dobre efekty epilacji laserowej przynoszą też zabiegi Soprano XL. Zabiegi te wykorzystują technologię bezbolesnej depilacji in-motion. Podczas zabiegu do mieszków włosowych dostarczane jest żwiatło, które skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dodatkowo nie występuje tu ryzyko poparzenia ani wysuszenia naskórka dzięki wykorzystaniu jakiegoż opatentowanego mechanizmu.

    poparzona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    zgoić sie zgoiło ale niewyglada to dobrze wyglądam jak krówka .. jestem w ciapki… beczy
    klinika Laime najgorsza klinika w krakowie …!!!!

    bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Faktycznie nieciekawie to wygląda ;/ zanim zdecydujemy się na zabieg, trzeba zrobić niezły wywiad, sprawdzić czy gabinet nie posiada czasem jakiegoż chińskiego sprzętu -nie ma co ryzykować, bo później zamiast ładnie wydepilowanych np. nóg mamy poparzenia i jakież dziwne żlady…

    zeberka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Z tego co wiem ipl nie usuwa włosów tylko je osłabia, osobiżcie jestem za laserem diodowym, na razie jestem po pierwszym zabiegu ale już widzę że włosków jest mniej. Zabieg robię w Epilirze, dowiedziałam się o nich na siłce,ceny mnie zaskoczyły bardzo 😀 już myżlę o kolejnych partiach:)

    zeberka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bezpłatną konsultację i próbę można wykonać praktycznie w każdym miejscu, najważniejsze jest urządzenie i oczywiżcie profesjonalizm. Moja koleżanka robiła ipl em 8 zabiegów i w dodatku co 4 -5 tygodni. Po dłuższej przerwie wszystko jej odrosło!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja laserowa"

Przewiń na górę