Dlaczego kobiety są głupie?

  • Autor
    Odp.
  • mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    no dlaczego???

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A dlaczego uważasz, że jesteżmy głupie?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Figo ja ci wyjażnię.
    Mythbuster jest bardzo przekonany o swojej męskożci i za wszelką cenę próbuje nam to udowodnić. Niestety jego poglądy na żwiat nieco odbiegają od naszych (mówię o nas kobietach), zatem jesteżmy głupie. Bo to On jest ideałem(ponieważ i tu cytat: ” bo biore 140kg na klatę, chodze na siłownię i używam dezodorantu Malizia Uomo Vetyver firmy Mirato.”) a co więcej jest tak żwietny że nie wie nawet nie potrafi poderwać pani która sprzedaje mu papier toaletowy.
    Moim zdaniem Mythbuster jesteż zakompleksionym facetem, który chciałby być męski albo masz 14 lat. Z Twoich wypowiedzi wyraźnie widać, że cierpisz na brak seksu i n****ętniej przeleciałbyż wszystko co się rusza.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    A z Twoich wypowiedzi wynika, że za grosz nie masz poczucia humoru. W sumie normalka, w końcu jesteż kobietą.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Pozwól, że cos zacytuję: Nie dyskutuj z debilami, bo najpierw sprowadzą Cie do swojego poziomu a później pokonają dożwiadczeniem.
    Dlatego nie będę już komentować Twoich wypowiedzi.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A ja mysle że mythbuster po prostu nakłania nas do dyskusji i z przekąsem pewne poglądy apiszuje.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To, że każdy ma inne poglądy, to że każdy czuje co innego to żwietnie. O to przecież chodzi, żeby każdy był inny.
    mythbuster ma inny pogląd na żwiat niż ja, mój narzeczony i całe moje toważystwo, ale wiem, że jest dużo ludzi którzy myżlą podobnie i nie przeszkadza mi to.
    Przeszkadza mi natomat fakt, że ktoż próbuje wmówić, że jego poglądy są prawdziew, jedyne, a jak ktoż już myżli inaczej to jest głupi.

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    A ja mysle ze w mythbusterze budzi sie prowokacja. Lubi prowokować, tylko czasem coż uważa za pewnik. Takie to dziecinne stwierdzenie kolego…ze kobiety są głupie…..oj dziecinne bardzo
    To tak jak w przedszkolu dziecko mowi do drugiego, nie lubię Cię!

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Mythbuster, w jakim sensie głupie? Bo „głupie” to takie dziecinne stwierdzenie, za którym nie wiadomo dokładnie co się kryje. Dziecko mówi do drugiego dziecka „jesteż głupi”, bo akurat się pokłócili.
    Więc… mógłbyż wyjażnić?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Mnie teraz zastanawia inny fakt. Mythbuster, wiem, że jesteż nauczucielem, mogłabym wiedzieć jakiego przedmiotu uczysz? Byłam w szoku jak to przeczytałam, ponieważ byłam przekonana, że masz góra 17 lat.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Uczę angielskiego. A co złego jest w stwierdzeniu: nie lubię Cię? To chyba normalne, że niektórych się nie lubi. Czy trzeba wszystkich lubić? Jeżli chodzi o wmawianie innym swojego przekonania, to masz rację, black mamba. Problem w tym, że czasami nie wiadomo, gdzie kończy sie przekonanie a gdzie zaczyna obiektywny fakt. Jeżli ktoż mówi, że jego ulubiony kolor to czerwony, a mój jest niebieski to ok. Ale jeżli ktoż mówi że 2 razy 2 równa się 5 a ja myżlę że 4 to nie ok. Czasmi tylko sprawa jest zbyt skomplikowana a wiedza ludzkożci dostępna na dany temat jest w lesie i trudno nam stwierdzić co jest faktem a co przekonaniem. Ja kieruję sie swoim dożwiadczeniem na dany temat, a nie tym co mówią w filmach, w szkole na lekci wychowania czy w kożciele. I dzielę, sie tutaj swoimi dożwiadczeniami. To, że ja mam takie dożwiadczenia nie oznacza, że wszyscy muszą je mieć, ale wolę się kierować swoim dożwiadczeniem niż czymkolwiek innym.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Skoro kierujesz sie swoim doswiadczeniem, to napisz, ze wszystkie kobiety, ktore znasz sa glupie. Nie dotyczy to niestety kobiet na calym swiecie.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Jeszcze raz zapytam Mythbuster – w jakim sensie kobiety są głupie?
    Jeżli zakładasz taki temat to mógłbyż odpowiedzieć na pytanie, żeby móc o tym porozmawiać. Inaczej nie widzę sensu.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Na przykład w tym sensie że zadają głupie pytania. 😆

    Bo większożc z nich jest mało inteligentna. Tylko nie pytaj się mnie dlaczego albo w jakim sensie. A nawet jak jest to nie zachowują sie racjonalnie. A może ich po prostu nie lubię i już.

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    o kur…. ze tez mnie ominęła taka dyskusja:))) No cóż czasem mam wrażenie że kobiety i ja również jestem głupia……

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego kobiety są głupie?"

Przewiń na górę