Dobry rock i dobry metal

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Chcę skorygować mą pierwszą zbyt długą wypowiedź. Teraz zapytam: czy lubicie rock? czy lubicie metal? Ja myżlę, że trzeba koniecznie zacząć od Metalliki. Jest włażciwie prekursorem “ na dobrą sprawę! Byłoby fajnie, gdyby znalazł /a/ się ktoż, kto to lubi! No, ale jak nie “ to powiem, że wydali dziewięć albumów, dotąd “ ostatni we wrzeżniu 2008 “ Death Magnetic. Nie jest rewelacją, ale da się posłuchać. Proponuję Czarny Album i Master of Puppets¦ ślijcie tu, proszę zgrabne posty o Metallice “ jest warta tego!

    Podrzucę tu przypadkowe linki do niej, no, żeby trochę sobie posłuchać bez grzebania w necie:

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    Proszę, podawajcie jakież inne propozycje Waszego upodobania do rocka lub metalu¦

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Wychowałam się na tej muzyce… Na rocku i metalu włażnie! Czy lubiłam czy nie i tak ciągle ją słyszałam:D
    Mój o 13 lat starszy brat był (i jest nadal!) muzykiem… Wyobraźcie sobie,że taki o tyle starszy brat staje się dla młodszych siostrzyczek największym idolem,autorytetem… Brat potrafił długie godziny grać na gitarze elektrycznej (teraz ma ich już ogromną kolekcję-wielką kasę potrafi wydać na porządną gitarę,sam mówi że wolałby kupić najlepszą gitarę żwiata niż najlepszy samochód!)-a jak akurat nie grał to sluchał… I tak gdy inne dzieci w naszym wieku słuchały Spice Girls,Back Street Boys itd my nawet nie słyszałybyżmy tego z własnego magnetofonu bo zawsze zagłuszało to albo granie brata albo to jak słuchał-Metallica,Korn,Iron Maiden,Sepultura…

    Teraz nie przepadam za taką muzyką-tzn kocham takiego rocka z duszą ale nie przepadam za ostrym metalem! Z utworów wartych wspomienia?

    Napewno ballady Metallicy-„Nothing else Mothers” (do tej pory często proszę brata żeby mmi to zagrał!) „Unforgiven I i II”
    Ostatnio w ucho mi wpadło Static X-„The Only” z soundtracku z Need For Speeda,super energetyczny!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    metallica przejdzie. nie dziala na mnie odstraszajaco, ale sama w domu nie slucham.

    powiedzmy: nie przelaczam jak czasem slysze w radio.

    nie ma co prawda starszego brata, ale przygod z boysbandami, spice girls czy toni braxton nie mialam.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A czego słuchałaż w latach powiedzmy 90? Nie było wtedy raczej nic wartożciowego… Ja jetem z 88-Ty trochę starsza… Co wtedy było: Spice Girls,Back Street Boys,Toni też 😆 Kelly Family (olaboga) i sama nie wiem nawet co jeszcze!
    Mi tego brat oszczędził,dzięki Bogu!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A czego słuchałaż w latach powiedzmy 90? Nie było wtedy raczej nic wartożciowego… Ja jetem z 88-Ty trochę starsza… Co wtedy było: Spice Girls,Back Street Boys,Toni też 😆 Kelly Family (olaboga) i sama nie wiem nawet co jeszcze!
    Mi tego brat oszczędził,dzięki Bogu!

    tak, starasza…znacznie.

    bylo wtedy mnostwo wartosciowej muzy.
    co wiecej: duza wieksza ilosc niz obcenie, kiedy to codziennie gwalci sie uszy niewinnych ludzi totalnym chlamem.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A czego słuchałaż jeżli można wiedzieć?

    Wydawało mi się,że gdzież pisałaż,że masz 25 lat…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A czego słuchałaż jeżli można wiedzieć?

    Wydawało mi się,że gdzież pisałaż,że masz 25 lat…

    jestem od ciebie 5 lat starsza. gdy robilas w pieluchy, ja chodzilam juz do szkoly.
    ominelo mnie gimnazjum, oglupiajaca nowa matura na zenujacym poziomie…i dziego opatrznosci za to.

    czego sluchalam?

    kazika, kultu, pidzamy, nirvany, pearl jamu i mnostwa innych rzeczy w podobnym klimacie…od szostej klasy w martensach.

    przygod z chlamem nie mialam.

    i miec nie zamierzam mimo ze wiadomo: gust muzyczny ewoluowal mi od podstawowki a martensy zmienilam na baletki.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    O 4 lata… Lada chwila skończę 21! Wywyższanie się z powodu wieku jest conajmiej głupie i trąci mi podstwówką „bo ja jestem już w czwaretj klasie a Ty nie” 😮 Zresztą bardzo szybko przestałam robić w pieluchy więc watpię żebyć już zdązyła chodzić dz szkoły!
    Chciałam porozmawiać normalnie i na poziomie-nie da się!! Nawet rozmowa o muzyce jest żwietnym pretekstem do pokazania swojej wyższożci 😕

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    O 4 lata… Lada chwila skończę 21! Wywyższanie się z powodu wieku jest conajmiej głupie i trąci mi podstwówką „bo ja jestem już w czwaretj klasie a Ty nie” 😮 Zresztą bardzo szybko przestałam robić w pieluchy więc watpię żebyć już zdązyła chodzić dz szkoły!
    Chciałam porozmawiać normalnie i na poziomie-nie da się!! Nawet rozmowa o muzyce jest żwietnym pretekstem do pokazania swojej wyższożci 😕

    moja droga…napisalas dokladny rok swoich narodzin. wiec nie kloc sie o ile lat 😆 😆 bo rahunek jest dosyc prosty.

    tu nie chodzi o pokazanie swojej wyzszosci. raczej o pokazanie tego, ze od zawsze na swiecie istnieje swietna muza.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A czy ja stwierdziłam,że nie?! Że dopiero teraz jest żwietna muza?!

    Rok moich urodzin to 88 czyli faktycznie rachunek jest dożć prosty–>rocznik 88 w roku 2009 obchodzi swoje 21 urodziny! Moje już niedługo!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A czy ja stwierdziłam,że nie?! Że dopiero teraz jest żwietna muza?!

    Rok moich urodzin to 88 czyli faktycznie rachunek jest dożć prosty–>rocznik 88 w roku 2009 obchodzi swoje 21 urodziny! Moje już niedługo!

    nie o taki rachunek chodzi. raczej o odjecie dwaty twoich urodzin od moich.

    tak, owszem: stwierdzilas, ze w latach 90 nie bylo nic wartosciowego.
    za swoje slowa radze brac odpowiedzialnosc, zeby potem kilka postow dalej nie musiec sie ich wypierac.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ej bo tej ich family bylo duzo z tego co pamietam. mogliby dac czadu, gdyby chcieli 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Napisałam że w latach 90 nie było… Dla mnie nie było a o gustach się nie dyskutuje!
    A Ty potem wyjeżdżasz,że na żwiecie od zawsze była…
    Ja stwierdziłam tylko,że dla mnie w latach 90 nie było-a nie że nigdy nie było!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Napisałam że w latach 90 nie było… Dla mnie nie było a o gustach się nie dyskutuje!
    A Ty potem wyjeżdżasz,że na żwiecie od zawsze była…
    Ja stwierdziłam tylko,że dla mnie w latach 90 nie było-a nie że nigdy nie było!

    😯 😯

    dziewczyno co ty wypisujesz za glupoty???

    opanuj sie troche i nie pograzaj.

    w latach 90 bylas przeciez na etapie fasolek.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Cóż… lata 90 to jakby na to nie patrzeć okres 10 lat! Np w 99 miałam już 11 lat 😆

    A na jakim byłam etapie to ani się nigdy nie dowiesz ani nie Tobie to oceniać! Więc daruj sobie te spekulacje!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry rock i dobry metal"

Przewiń na górę