• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Disturbed wymiata 😈

    Metallica to klasyka i zrobili masę porządnych kawałków…zresztą nie bez powodu odnieżli taki sukces. Chociaż jakbym miał wybierać między nimi a Iron Maiden (powiedzmy na który koncert iżć), to miałbym duży problem.

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Nie no – na Metallice 🙂 Bez dwoch zdan. Jesli idzie o Iron Maiden, to dla mnie sa zbyt monotonni 😉

    karolinka_24
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Z polskich młodych (bo Lady Pank, Perfect, Republike i Dżem to wiadomo) lubię zaspół Coma, dojrzewałam w jej muzyce, a wczoraj na koncercie utwierdziałam się, że nie ja jedna, a poglądy, że tego słuchają gorące 16 jest mylny 🙂 😆

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Coma symfoninie brzmi żwietnie, niektóre kawałki dużo lepiej niż w oryginale. A na koncercie dali czadu 🙂 Podwójny bis i mega atmosfera 😈

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    A to kojarzysz:[usunięto_link] . Kawał dobrej muzyki 😈

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    A to kojarzysz:[usunięto_link] . Kawał dobrej muzyki 😈

    kojarzę i… jestem napra pod wrażeniem :ok:

    może zapodam także coż nowego z tego typu, jak wam sie podoba?
    [usunięto_link]

    doprawdy dobry kawałek…!

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Riverside słyszałem kiedyż, ale jakoż głębiej się nie zainteresowałem. Chyba jednak wolałem Nightwisha 😉 Kiedyż duuużo słuchałem, ale zmieniła się wokalistka i się popsuło 🙁

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    żebym ja jeszcze się w rodzajach muzyki rozeznawała… czegoż tam człowiek słucha
    Disturbed – szalenie lubię (zauważyłam znajomą nazwę, więc odetchnęłam)
    Sabaton – byłby fajny (i w kilku piosenkach jest), gdyby nie wtórnożć melodii (cenię ze względu na teksty)
    Kings of Leon – też pojedyncze utwory, zresztą u mnie to akurat normalne, że gustuje w piosenkach raczej, niż całożci tworów danego zespołu

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    no tak metallica jest ok..z tym,ze jak juz wspomniano ich pierwsze albumy,piosenki najlepsze!

    Ala_P
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ah… niezapomniany Unforgiven 🙂 To były czasy….

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Metalu raczej nie słucham, za to rock w dużej ilożci i różnych odmianach. Mój kultowy zespół to Tool. Drugi w kolejnożci: The Doors:D Lubie rock (i nie tylko) lat 70/80/90: Creed, Alice in Chains, Led Zeppelin, Black Sabbath, Whitesnake, Kind Crimson, Gensis, Janes Addiction, Faith No More, Nirvana i więcej. Oprócz tego współczesne rockowe zespoły, które idealnie pod rock nie podpadają, ale w jakiż sposób do niego nawiązują.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @piórko wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link]

    O tak. Ostatnio odkrywam ten zespół i „męczę” wszystko co jest mi dostępne 😛

    O tak. 😉 odkrywaj odkrywaj 😆 a wiesz ostatnio polecam:
    We’re Here Because We’re Here z 2010

    słuchałaż? 🙄 nie?! to koniecznie! – zarówno w kawałkach jak i w całożci
    może zwłaszcza :-

    @piórko wrote:

    Polecam też nasz rodzimy zespół Riverside 😀

    jacha 👿 słuchaj, pióruż, zaraz wydadzą Shrine of new Generation
    dosłownie 13 stycznia 2013 :ok:

    to singiel z tego:
    [usunięto_link]

    jak Ci się podoba? słodka? 😛

    ps. koniecznie odpisz Hardowi 😈

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja to hewi metalu nie polecam nikomu. Córka kiedyż poszła na koncert tych szatanistów. Miała takiego chłopaka, długie włosy, skóry, żmierdział na kilometr,a w domu mi kradł drobne jak przychodzili. No i jak ją zabrał tam to wzięli i podeptali prawie na żmierć. Nie wiem czy przypadkiem czy specjalnie ale uważajcie na szatanistów!

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja to hewi metalu nie polecam nikomu.

    no co Ty gadasz, Ciotko? 🙄 hewi metal bywa czsem super :- np. (w łagodnej wersji) to:
    [usunięto_link]

    @ciotka-waliwandrova wrote:

    Córka kiedyż poszła na koncert tych szatanistów. Miała takiego chłopaka, długie włosy, skóry, żmierdział na kilometr,a w domu mi kradł drobne jak przychodzili. No i jak ją zabrał tam to wzięli i podeptali prawie na żmierć. Nie wiem czy przypadkiem czy specjalnie ale uważajcie na szatanistów!

    bredzisz coż bez sensu, Ciociu 😀 a jakiej muzy Ty słuchasz, Waliwandrova? 🙂

    może to? całkiem fajny hewi metal :mrgreen:
    [usunięto_link]

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Dobry metal nie jest zły. Anathema to miłożć moja więc tu złego słowa nie szepnę, choć teraz to raczej progresywny rock niż metal. A włażnie zapużciłam sobie Dimmu Borgir, który teraz działa na mnie pozytywnie ha! no rozweselają mnie niektóre ich kawałki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry rock i dobry metal"

Przewiń na górę