• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Myszko… zły dzień? 😉

    nie całkiem dobry 🙂 tylko po prostu już czasem nie wytrzymuje.. ehh..

    hmm jeżli porównujesz np. adidasa do psiej kupy to na prawdę nie mamy o czym rozmawiać..

    ogolnie chyba nie mamy w tym temacie.

    po prostu dla mnie adidas to nie sa perfumy. tyle.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Żaden mnie nie kręci. Dezodorantu używa się do psikania pod pachami a ja nie wsadzam swojemu chłopakowi nosa w pachę żeby sprawdzić czy mnie kręci to czym on tam pachnie.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Myszko… zły dzień? 😉

    nie całkiem dobry 🙂 tylko po prostu już czasem nie wytrzymuje.. ehh..

    hmm jeżli porównujesz np. adidasa do psiej kupy to na prawdę nie mamy o czym rozmawiać..

    ogolnie chyba nie mamy w tym temacie.

    po prostu dla mnie adidas to nie sa perfumy. tyle.

    no kłania sie czytanie,koleż pyta się o dezodorant a nie o perfumy 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nastepnym razem zadam pytanie do kobiet z wyjatkiem parvati czy jak jej tam – nawet nie odpowiadajcie na jej zaczepki bo to mija sie z celem – po przeczytaniu kilku jej postow widac od razu ze chodzi jej jedynie o prowokacje i dowartosciowanie sie „pseudo-inteligencja” w internecie – widocznie na realu ma z tym problemy
    mozesz nie odpisywac „super-fajna” bo i tak nie wniesiesz nic ciekawego
    serdeczne pozdrowienia!!

    dzieki za odpowiedz dziewczyny – juz zapisalem w notesiku!!

    Reki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja uwielbiam CK czarnego – Calvin Klein be
    Oszalałam na punkcie tych perfum, drogie są strasznie, jak na mój budżet Ale kupie sobie kiedyż 😀
    To jest dziwne ale kręci mnie każdy koleż tym pachnący, na szczężcie nie za dużo takich jest bo bym zwariowała 😉 żarto oczywiżcie

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    mnie tam dezodoranty nie kreca…. mnie kreci facet sam w sobie;) grunt ze pachnie czymkolwiek – a potem lubie ten zapach ale ze wzgkedu na to ze mi mezczyzne konkretnego przypomina a nie ze docenilam walory zmyslowe owego produktu:p

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    lubię kiedy mój R. ładnie pachnie ale czy mnie jakiż kreci? raczej nie 😉

    lubię każdy o delikatnym i ponętnym zapachu

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Klocicie sie o pierdoly. Temat jak temat. Nazwa jak nazwa. Wszyscy wiedza o co chodzi. Piszcie co Was kreci a nie pieprzycie 3 po 3.

    Uzywam czarnego adidasa i perfumy i dezodorantu i jest zajebiscie. Z perfum:

    Hugo Boss – Baldessarini
    Hugo Boss szary
    Hugo Boss – Soul

    Michael Kross

    A z zajebiscie tanich – whisky. Ok. 25 zl kosztuje a jest niesamowicie mocna woda i ladnie pachnie 🙂

    p.s koledzy nie zapominajcie zeby co jakis czas ( np. kilka dni ) popryskac sie czyms innym. Kobiety sie przyzwyczaja do Naszych zapachow. Nie dajcie im tego. Dajcie im emocje, odczucia one to sobie cenia i sa szczesliwsze 🙂

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    kolego jestes na damskim forum i sory stary ale odwal 🙂 sie od dyskusji ktore prowadza kobiety. taka nasza natura, zbaczac z tematu i pieprzyc trzy po trzy. jesli ci sie nie podoba to zapraszam na forum matematyczne lub informatyczne. tam, jest w miare konkretnie.
    clear?

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    uhhh powialo mi groza 🙂 dziekuje ze dalas mi to do zrozumienia w tak delikatny i subtelny sposob ze nie smialbym poczuc sie urazony 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Piszcie co Was kreci a nie pieprzycie 3 po 3.

    Krótka piłka..
    Co prawda ujęłabym to mniej dosadnie.. heh
    😛

    Aproppo..
    cocalola.. pytanie może i do kobiet ale dział jak najbardziej dla meskiej czężci naszego Forum, wszak to „Kącik dla mężczyzn”.. więc nie wiem.. 'o so chosi?”

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Dla mnie dezodorant jaki facet używa nie ma znaczenia – byle był antypersirantem i chronił od nieciekawego (bardzo delikatnie powiedziane) zapachu męskiego potu.

    Lepiej zainwestować w dobrą wodę toaletową.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Hugo Boss – szary 🙂
    badz Adidas – czarny
    lubie słodkie perfumy 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Generalnie to nie lubię dezodorantów wole jak mój mężczyzna jest umyty ia pachnie sobą 🙂 bądź delikatnym perfumem psiknietym raz lub dwa razy, nie lubię tony perfum wylanych na ciało 😕

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    rexona jakaż jest żwietna 🙂 nie pamiętam jaka 🙂 i str8 graphite 🙂 a tak to przyznaje… najpierw mydełko, woda i szuru buru a potem coż kolwiek innego ;P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny – Jaki meski dezodorant was kreci??"

Przewiń na górę