• Autor
    Odp.
  • seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Armani Aqua di Gio – prawdziwa RARKA wżród męskich perfumów

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Armani Aqua di Gio – prawdziwa RARKA wżród męskich perfumów

    Ech… stare ale jare.
    Ja ostatnio korzystam z Chanel Allure Sport… Mistrz… :)) Sam lubie tym pachniec:)

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    La Crosse czerwone mmm……..;)

    finestra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Zależy od pory roku.Lubię jak co jakiż czas zmienia zapach.
    Ostatnio lubię jak mój mężczyzna pachnie Davidoff

    fitness.woman
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Oczywiżcie ZEGNA – nawet po upraniu męskich szmatek jeszcze go czuć :)))

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    No, to tu też się wypowiem 😆 Nie czytałem całego wątku, ale gdzież padła nazwa:czarny adidas…….Panowie – nie idźcie tą drogą…to chyba najbardziej wieżniacka rzecz jaką można popełnić. Do niedawna jeszcze zapach ten kojarzony był bowiem z szeroko pojętym kapturowym dresiarstwem, albo remizą w jakiejż pipidówie. Bardzo intensywny, słodkawy (żeby nie powiedzieć mdlący), tani – a mimo to dostępny jako podróbka. Większą żenadą jest już chyba tylko Joop 🙁 Poza tym, wielu facetów (choć kobiet pewnie też) używa tego typu rzeczy, psikając bezpożrednio na ubranie. Taki sweter na przykład, przesiąka później potem, dymem papierosowym, frytkami i ch..wie czym jeszcze. Dodajmy do tego zjełczały zapach ostrego dezodorantu i mamy już prawdziwą, zapachową bombę atomową..Szkoły używania dezodorantów (oraz wszelkiego typu kulek, sztyftów, kremów) są dwie: albo prawie bezwonne, albo o tej samej nucie co woda toaletowa. I tylko na gołą skórę. Od tej zasady nie ma ŻADNYCH odstępstw. Danke schon.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    no ale kobiet podnieca zngile mieso i te sprawy, myslisz ze kobiety lubia na mezczyznach zapach różu? nie, lubia te odmienne zapachy, np rzeznika ktory niedawno zabijal:) dlatego tacy sie najczesciej gniezdza z laskami ktorym chcica podpowiada z jakim to niechlujem mozna jeszcze dzis niezauwazalnie to zrobic, a ci zadbani dbajacy o czystosc oczytani z najwyzszej jakosci perfumami sa prawiczkami:)

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Adidas Fair Play, STR8 Oxygen, Axe Vice i Axe Africa ;]

    kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    niebieski Versace 😉

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Mój facet wie jaki zapach mnie najbardziej odpowiada 😉
    To TASK ESSENTIAL Keep Fresh. świetny zapach, który utrzymuje się naprawdę długo.
    Panowie – jeżli chcecie pozytywnie zaskoczyć swoje dziewczyny, to będzie to doskonały wybór 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mój facet wie jaki zapach mnie najbardziej odpowiada 😉

    wcale nie wątpię, śliczna 😉

    [usunięto_link] wrote:

    To TASK ESSENTIAL Keep Fresh. świetny zapach, który utrzymuje się naprawdę długo.

    mówisz? 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Panowie – jeżli chcecie pozytywnie zaskoczyć swoje dziewczyny, to będzie to doskonały wybór 😉

    dobraaa… psiknę się 😀 myżlisz, że podziała :- ?

    ps. opowiem ci PO 🙂

    daknez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    E tam, nie wierzę w 'moc’ dezodorantu 😉 Moim zdaniem wystarczy zwykły antyperspirant i do tego jakież dobre perfumy, ot Hugo Boss Szary 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    a ja uważam, że czar wieczoru 😉 i odlotowy taniec jupi

    zapracha na majówkę, ludziskaaa! termo

    Laura…
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Lubie jak facet delikatnie pachnie. Nie ważne czy pachnidło kosztuje 30 czy 300 zł

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link]… wrote:

    Lubie jak facet delikatnie pachnie. Nie ważne czy pachnidło kosztuje 30 czy 300 zł

    Lauri, bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź jupi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny – Jaki meski dezodorant was kreci??"

Przewiń na górę