• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    proste, że musi być czysty, zadbany itd, ale wybaczcie jak w żrodku lata nawet bedzie wykąpany, czysty i zadbany, a nie użyje dezodorantu, bo mu nie potrzebny,jak tu niektorzy pisza to przykro mi ale po kilku godzinach nie bedzie za ładnie pachniał, dezodorant może być bezzapachowy,ale ma przedewszystkim zapobiegać poceniu się, ja akurat wole jak ma miły delikatny zapach, na przykład rexona men.

    Dobrze gadasz, NiEtYkAlNa, hhahaha, wydaje mi się, że masz sporo racji, Kobieto 😉

    Otóż ja tam się nie znam na tych pachnących duperelach! Po prostu sikam coż pod pachy, żeby moje Kochanie się nie męczyło ze mną 😀 Na razie zczytam co nieco z ˜próbek, które akurat mam pod ręką, lecz zapewnię, że używałem, przysięgam! A zatem: Axe, Lacoste Elegance, XY Hugo¦ Nawet nie wiem, czy to DEO czy PERFUM 🙄 ? Znalazłoby się parę jeszcze, ale ja jakoż sam nie znalazłem 😆

    No, co Wy na to, Kobitki? Ujdzie w tłoku 😀 ? A jak nie “ to poradźcie skonsternowanemu hard-manowi 🙁

    PS. Nietykalna, a Rexona, to nie zanadto kobieca, jak dla faceta? Ja nie zaprzeczam, tylko pytam 🙄

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    a wygląda kobieco? poza tym rexona MEN, to rexona men, a burberry czy jil sander nie wydają wersji męskich i damskich? otóż tak, to i rexona może.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a wygląda kobieco? poza tym rexona MEN, to rexona men, a burberry czy jil sander nie wydają wersji męskich i damskich? otóż tak, to i rexona może.

    No, thanks, NiEtYkAlNa, ale czy mi to radzisz, czy się zachwycasz? To wielka różnica, moja Droga!
    Ja znam Axe, które nie ma np. linii kobiecej, tylko jest męskie… 😈

    Kurde, Kobitki – dajcie no, wyraźne cytaty, co Was podnieca… 😉
    Co ja tam mam kombinować! Nie!? A więc, jaki dezodorant męski jest najbardziej sexy?

    Jestem bardzo otwarty na Wasze propozycje 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nawet gdybys wypachnil sie nie wiadomo czym i tak bylbys tylko glupawym kretynem „pchaj pchaj idioto”.

    kup sobie antyperspirant. mama cie nie nauczyla dbac o higiene?

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    wiec jesli chodzi o meski dezodorant to miedzy innymi sexy zapach ma dla mnie rexona wyzej wymieniona.

    a co do damskich rexona sexy, sama jej uzywam i spelnia moje oczekiwania, co do zapachu, co do zapobiegania przed poceniem sie, jak zaden inny dezodorant, to tyle 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Od ochrony przed potem jest antyperspiranta od „pachnienia” perfumy! Proste!! I nie mieszać tych dwóch nazw!

    Deodorant (czyli antyperspirant) nie kręci mnie wcale-w ogóle to dobry antyperspirant nie pachnie,żeby nie „gryźć” się z perfumami i nie powinien zostawiac żladów! a już perfumy powinny pachniec i podniecać!

    em
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Od ochrony przed potem jest antyperspiranta od „pachnienia” perfumy! Proste!! I nie mieszać tych dwóch nazw!

    Deodorant (czyli antyperspirant) nie kręci mnie wcale-w ogóle to dobry antyperspirant nie pachnie,żeby nie „gryźć” się z perfumami i nie powinien zostawiac żladów! a już perfumy powinny pachniec i podniecać!

    Jak sama nazwa wskazuje:
    DE(z)ODORANT- z angielskiego: przeciw zapachom czyli odorom:)
    ANTI PERSPIRANT- z angielskiego przeciw poceniu
    antyperspiranty mają zapach jako dodatek deodoryzujący
    ANTYPERSPIRANT=/=DEZODORANT
    to po pierwsze… Po drugie jedna rzecz to zapobieganie poceniu i przykremu zapachowi przez cały dzień, którą to funkcję spełnia antyperspirant (najczężciej z zapachem) a co innego perfumowanie się…

    A po trzecie to mój ulubiony to Adidas Intense.

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Axe ten co ma opakowanie jakby rozlaną czekoladę <3

    amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ADIDAS – fresh impact 😛 jest sexi:)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ADIDAS – fresh impact 😛 jest sexi:)

    chętnie skorzystam 😉

    Marten
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mi wystarcza axe, albo w trudniejszych warunkach mocna reksona. Skutecznie chronia przed potem i maja ciekawy zapach.

    A kobiete nie ma intrygowac to jaki zapach wydziela twoje cialo, czy przyswojony czy wlasny ale twoja osobowosc.

    Musze przyznac ze zaczepna parvati ma racje (moze nie konkretnie wobec hardmena, ale rzecz ogolnie biorac) 😉

    m-alutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Klasyczny, czerwony Old Spice jest najlepszy 🙂

    rasputinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    mnie nie kreci zadem. uwazam, ze im mniej zapachowy dezodorant, tym lepiej.

    od zapachu sa perfumy. zaden avon czy adidas ich nie zastapi. uwazam, ze lepiej nie pachniec niczym niz wybrac adidasa czy avon.

    dokładnie! popieram całą duszą, ręką i nogą podpisuję. Nic nie zastąpi dobrych perfum w niewielkiej ilożci. Dezodoranty-antyperspiranty mają tylko ograniczyć potliwożć ludzką.

    Mój ulubiony zapach męski – Versace Blue Jeans.

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A kobiete nie ma intrygowac to jaki zapach wydziela twoje cialo, czy przyswojony czy wlasny ale twoja osobowosc.

    chcesz powiedziec ze kobiete niepodnieca ani ladny penis ani ladne miesnie czy ladna sylwetka meska, a mezczyzne podniecają u kobiety ladne piersi albo ladna pupa i ladna sylwetka kobieca ?

    Ona87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dla mnie Bond jest super 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny – Jaki meski dezodorant was kreci??"

Przewiń na górę