• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A mi ostatnio bardzo spodobał się playboy vip. Tani, ale ma w sobie coż co mnie kręci;) 😳

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A mi ostatnio bardzo spodobał się playboy vip. Tani, ale ma w sobie coż co mnie kręci;) 😳

    Afri, no to sie spsikam 😉 a zatańczysz ze mną na 8. Marca 2013? jupi

    bambinok
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja tam nie mam jakichż ulubionych męskich zapachów, ale przyzwyczaiłam się już do męskiej wersji Dove, bo mój facet jej używa 😉

    gumisia133
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja ubóstwiam tego czerwonego Axe 😀 ale ostatnio taki gruby oblech nim pachnął i nie wiem, czy już się przypadkiem nie zraziłam ;P

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Z dezodorantów absolutnie żaden. Zdecydowanie lepiej jest używać skutecznego antyperspirantu plus dobrych markowych perfum,jestem zdania że każdy facet powinien je mieć. Dezodoranty nie są trwałe i stąd moja niechęć do nich.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Z dezodorantów absolutnie żaden. Zdecydowanie lepiej jest używać skutecznego antyperspirantu plus dobrych markowych perfum,jestem zdania że każdy facet powinien je mieć. Dezodoranty nie są trwałe i stąd moja niechęć do nich.

    no widzisz, Droga Rozmówczyni, tego akurat nie za bardzo wiedziałem…
    jak to dobrze posłuchać jakiejż mądrej Laseczki 😉

    ps. cóż, dzięki Koka, spróbuję się zastosować… zobaczymy, jakie będą efekty :-

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Nie ma za co,piszę jedynie to co sama zaobserwowałam:) Zobaczysz jednak,że prędzej czy później efekty przyjdą,jeżli będziesz mieć problem z wyborem to żmiało pisz,chętnie doradzimy i pomożemy:)

    wojtekstypien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Moja dziewczyna bardzo lubi jak się psikam Axe’m – mi to też pasuje bo jest to na tyle silny zapach, że na co dzień nie używam już perfum itd.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Dezodorant naturalny Intensiv od Hildegard Braukmann. Nie wiem z czego to wynika, ale nie mam przy nich żadnych problemów z potem – bez względu na to, jak wyglądał dzień, pot po prostu się nie pojawiał, utrzymywał się cały czas bardzo przyjemny zapach, a przecież ogólnie dokładnie o to chodzi, prawda?

    Nikola Strzelczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mój mąż używa Etiaxilu, który ma całkiem ciekawy zapach, choć czuć go dopiero z bliska, podoba mi się to! A potu nie czuć ani ciut ciut 😀

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    fahrenheit perfumy – poszłabym za każdym, który by tym pachniał

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny – Jaki meski dezodorant was kreci??"

Przewiń na górę