Edukacyjne i ciekawe zabawki dla naszych dzieci

  • Autor
    Odp.
  • plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    noo, fajne zabawki 🙂 chociaz moim zdaniem na rozbudzanie wyobrazni najlepsze sa klocki lego 🙂 pamietam, ze jak bylam mala to calymi dniami budowalysmy z siostra domy, cale miasteczka, ludziki sie odwiedzaly itd. pozniej mialysmy frajde z elektronicznymi lego, ze cos jezdzilo, swiecilo itd. super zabawa i nieograniczone mozliwosci..

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    klocki lego sa rewelacyjne, to prawda. jestem tez zwolenniczka czytania dzieciom i z dziecmi. wspolnego przegladania atlasow. sa tez niezle (juz teraz- wreszcie) gazetki dla maluchow- cbeebies, w ktorych jest mnostwo fajnych pomyslow i zabaw interaktywnych. zawsze tez kontakt z innymi dziecmi dziala rozwojowo… 😛

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Wydaje mi się, że wiele zależy od indywidualnych potrzeb i uzdolnień Twojego malucha. Zabawki, które dla jednych dzieci są rewelacyjne i przykuwają ich uwagę na długie godziny dla innych mogą okazać się nudne. Myslę, że powinnaż przeanalizować zachowania swojego dziecka, ewentualnie zabrać je do sklepu i wypróbować kilka zabawek razem z nim.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    również polecam klocki lego – można z nich układać różne, różniste rzeczy – a do tego trzeba mieć niezłe pomysły, więc na pewno pobudzi malutki umysł Twojego synka do rozmyżlania co by tu zbudować.. 🙂

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    8) Mamuski umysl tez pobudzi… 😆

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja najczęsciej czytam córce bajki,jest baardzo zainteresowana tym o czym jej czytam,opowiadam jej co sie dzieje na kazdym obrazku.mysle ze nawet i takie zwykłe czytanie pomaga dziecku rozwijać wyobraźnie.ale oprócz czytania ksiązek kupóje jej kolorowanki,puzzle dla dzieci,jakies zabawki przy których uczy sie kształtów i kolorów.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    @monika_mama_krzysia wrote:

    Znacie może jakież ciekawe i kreatywne zabawki dla naszych pociech? Chciałabym kupić coż mojemu synkowi, co by rozbudziło jego zainteresowanie żwiatem i pobudziło fantazję.
    Na rynku jest tego niby mnóstwo, ale jakoż nic mnie nie przekonuje. Zastanawiam się nad czymż takim [usunięto_link] albo [usunięto_link]. Co o tym myżlicie?

    Faktycznie wysszukałaż fajne zabawki. Ostatnio kupowałam prezent dla mojego chrzeżniaka z bobomarket.pl mają ogromny wybór zabawek i dobre ceny. Zerknij może tam coż znajdziesz:)

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    ja włażnie teraz też szukam jakiż fajnych zabawek edukacyjnych . Podpytywałam nawet wywchowawczynie w przedszkolu bo oni akurat tam stosują specjalne zabawki edukacyjne (akurat nasze przedszkole jest o profilu montessori) i wydaje mi się że one są bardzo fajne , to jest taka nauka przez zabawe 🙂 Mojemu dziecku też to się podoba . Wiecie może gdzie by można takie zabawki niedrogo nabyć ?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @mała mi wrote:

    ja włażnie teraz też szukam jakiż fajnych zabawek edukacyjnych . Podpytywałam nawet wywchowawczynie w przedszkolu bo oni akurat tam stosują specjalne zabawki edukacyjne (akurat nasze przedszkole jest o profilu montessori) i wydaje mi się że one są bardzo fajne , to jest taka nauka przez zabawe 🙂 Mojemu dziecku też to się podoba . Wiecie może gdzie by można takie zabawki niedrogo nabyć ?





    A możesz napisac jakie w przedszkolu maja zabawki edukacyjne ?
    Moje dziecko wariuje jak widzi krzesełko uczydełko.
    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Można teraz kupić naprawdę bardzo fajne, edukacyjne zabawki. Praktycznie w każdym sklepie z zabawkami, jest taki dział, gdzie znajdują się tego typu rzeczy. Jakiż czas temu szukałam prezentu dla chrzeżnicy i znalazłam tam mnóstwo ciekawych rzeczy kształtujących zdolnożci manualne, spostrzegawczożć, pamięć. Jak juz chcemy kupić dziecku jakąż zabawkę, to niech przy okazji spełnia ona jeszcze inną, a konkretnie edukacyjną funkcję.

    kamans
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ciekawy jest k-dron – układanka z pozoru prosta a wymagająca sporo myżlenia. Dożć niezwykłe.

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dużo jest takich zabawek, zwłaszcza w internetowych sklepach, tj. np. e-inspiracje.pl Ważne jest to, żeby dobrać zabawkę odpowiednią do wieku dziecka. Jak jeszcze rozwijałaby różne jego zdolnożci, byłoby super. 🙂

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jeżeli szukacie ciekawych zabawek edukacyjnych, to zerknijcie sobie na ekids.com.pl – tam można znaleźć ciekawe zabawki dla dzieci w praktycznie każdym wieku. Do tego mają bardzo przystępne centy, tańsze niż w sklepach na mi4żcie. No zerknąć warto w każdym razie.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Jeżli mówimy też o zabawkach edukacyjnych w kategorii książeczek i to do nauki angielskiego to ja muszę podać tytuł „Angielski z Maksem”. To są niby pozycje do nauki języka obcego, ale dzieci traktują je jako żwietną zabawę. Maks jest dżdżownicą, która przeżywa różne przygody, o których można się dowiedzieć nie tylko z tekstu, ale i z płyt, które są dołączone do książeczek.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Rzeczywiżcie fajna zabawa i już dla dzieci od 3 lat.Do tego wydane przez dobre wydawnictwo.Fajny prezent można zrobić.

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Edukacyjne i ciekawe zabawki dla naszych dzieci"

Przewiń na górę