• Autor
    Odp.
  • anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    W internecie tak samo jak w realu można spotkać interesujących ludzi i kompletnych żwirów. Często na forach spotykam wpisy szczężliwych kobiet, które znalazły swoją miłożć wirtualnie. Ja też poszukuję swojej drugiej połowy przez internet. Nie odważyłam się jeszcze na spotkanie z żadnym mężczyzną ale nie wykluczam tego. Jeżeli będę pewna, że jestem gotowa na spotkanie to umówię się z nim w jakimż publicznym, neutralnym miejscu. A później się zobaczy…

    Patrycja07
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W internecie tak samo jak w realu można spotkać interesujących ludzi i kompletnych żwirów.

    Jestem tego samego zdania.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    W internecie tak samo jak w realu można spotkać interesujących ludzi i kompletnych żwirów.

    Jestem tego samego zdania.

    Podopisuje sie pod tym. I zgadzam sie,ze swoja milosc mozna znalezc czy na realu przypadkiem czy przez kolegi kolegow itd czy wlasnie przez internet. Aczkolwiek przez internet juz nie wierze w milosc, bo sie mega rozczarowalam ale nie jeden facet na necie istnieje a roznie w zyciu bywa. 😉 🙄

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja tez poznalam duzo ludzi przez neta i mialam paru chlopakow ktorych tez tam poznalam obecnego chlopaka tez poznalam na necie w sumie to on pierwszy do mnie napisal na fotce 🙂 noi tez za poltora roku slub

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    powiem tak: konto na fatce to dla mnie spory obciach.

    przez neta poznalam kilka fajnych osob: i dziewczyn i chlopakow. ale bez przesady: nie flirtuje na czatach, nie zakladam kont na portalach randkowych, bo to zenada.

    swojego faceta poznalam w realu.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja podchodzę z dystansem do netowych znajomożci.

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    mój facet poznany jak najbardziej w realu. Mam kilu znajomych poznanych przez neta,
    ale to wszytko nigdy nie umówiłam sie z nikim z neta, nie bardzo mnie to pociąga 🙂
    fotka mnie szmieszy, ale są ludzie, którzy lubią w ten sposób poznawać znajomych:)

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nigdy nie założyłam konta na fotce ani na niczym podobnym. Nie jestem jakąż „rzeczą” do wystawiania.

    A co do internetowych znajomożci, to owszem, ale dalej niż za monitor nie doszły. 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    a ja powiem ze bycie toba parvati to obciach ile ty masz nienawisci w sobie i jadu to chyba jakby zebrac wszystkie osoby na swiecie to takiej by nie bylo jak ty! a konto na fotce to nie jest randkowy portal dla waszej wiadomosci i nie szukalam tam milosci tylko ona mnie sama znalazla

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to portal dla idiotow, ktorzy probuja sobie podniesc samoocene przez to, ze dostana „dziesiatke” od jakiegos przyglupa.

    a ty…swoja osoba tylko to potwierdzasz.

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    rusalaka a uważasz, że fotka itd. to portal służący do czego 😯 bo ja nie rozumie. dla mnie to portal dla ludzi ograniczonych podniecających się kawałkiem tyłka lub innej czężci ciała pokazanej na zdjęciu… i punktowaniem u innych, żeby podnieżć swoją samoocenę 🙄 nie bawi mnie takie coż

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    rusalaka a uważasz, że fotka itd. to portal służący do czego 😯 bo ja nie rozumie. dla mnie to portal dla ludzi ograniczonych podniecających się kawałkiem tyłka lub innej czężci ciała pokazanej na zdjęciu… i punktowaniem u innych, żeby podnieżć swoją samoocenę 🙄 nie bawi mnie takie coż

    Ciebie nie, mnie też nie, ale kogoż tak.. wiec po co nazywac zaraz ludzi kretynami? 🙄 🙄 to jest zenujace…

    Ja nie jestem zarejestrowana na takich portalach, kiedys bylam na epulsie ale byłam młoda i głupia 😉 juz dawno temu sie z tamtad usunelam 😉
    Mojego faceta poznałam w realu, ale zanim zaczelismy sie spotykac tak na powaznie to duzo gadalismy na GG 😉
    Tak typowo przez neta poznałam kilku chłopaków, ale lepiej nie traktowac takich znajomożci na powaznie.. lepiej z dystansem i jesli juz dochodzi do jakiegos spotkania to w publicznym miejscu z jakas znajoma …

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jak dla mnie fotka.pl to strona dla pustych ludzi,którzy własnie przez umieszczanie tam swoich zdjęć próbuja się dowartożciować.Żałosne maxymalnie 😕 Ja mam konto na naszej klasie tylko 😆

    Magdalenka123
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    zgadzam sie z postem wyzej. co do internetowych znjomosci…hmm…rosniez uwazam ze trzeba podchodzic do tego z duuuuuzym dystanensem, sama jestem tego dobrym przykaldem ze keidy bylam mlodsza z kozlnakami robilymsy sobie „zarty” … osobiscie znam kilka osob z internetu, z forum np, bo na czaty to nie wchodze i z tych kilku znajomsoci jestem zadowolona…:)

    AnetkaPlanetka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    hm . Umawiałam się z facetami z neta ale tylko z mojego miasta i znałam ich troche z widzenia, nie jestem przeciwna, ale troche powinno sie uważać ..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " faceci z neta"

Przewiń na górę