Grill czy ognisko?

  • Autor
    Odp.
  • Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    pytanko nasunęło mi się podczas dłuuugiego weekendu , który jeszcze nawet trwa

    co preferujecie: ognisko czy grill? i dlaczego?
    ja sama wolę grill bo jest dużo wygodniejszy i można całkiem ciekawe potrawy robić

    Ula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Myżlę, że i grill i ognisko mają swoje zalety. 🙂

    Grill, tak jak sama zauważyłaż jest wygodny… no i ma dużo opcji… 8) można zrobić różne rodzaje jedzonka, szaszłyki z warzyw i takie tam…

    A ognisko…. sam klimat ogniska jest niepowtarzalny… 8)
    kiełbaska, ziemniaczki prosto z ogniska :ok: … piwko…
    a jak jeszcze ktoż na gitarce pogrywa to już superhiperwystrzałowo… jupi

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wolę grilla,bo nie trzeba stac nad ogniem z kijem i kręcic kiełbasą tylko swobodnie można sidziec z dala(i dym nie gryzie w oczęta 🙂 ).Ognisko oczywiżcie tez ma swój urok,ale jeżli mam już wybierac to wolę grilla.Jestem chyba zbyt wygodna 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja lubie i grill i ognisko…
    tzn czesciej grill bo łatwiej sie przyrzadza potrawy…
    a ognisko to tak jak jest duza ekipa ludzi i balujemy…

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja wole grilla, bo można na nim więcej potraw zrobić 🙂 A przy takim ognisku jedynie kiełbaski i ziemniaki 😕

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    A ja wole….hmmmm. To zależ.
    Gril jest fajny, bo wygodny…. Mozna go zorganizowac w (prawie)dowolnym miejscu, pichcic różne ciekawe jedzonko i takie tam…
    Ale ognisko….
    Ognicho ma w sobie to COś….
    Ognisko to…. specyficzny klimat, poczucie bliskożci, miłe wspomnienia, dobra zabawa…ciepełko, ktore od niego bije i…zaróżowione policzki 😀

    mika1988
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    ZALEŻY….

    Jak ze znajomymi to milej jest posiedzieć przy ognisku, ale to wieczorkiem, przy piwku, powygłupiać się….

    A grill np z familia albo jak nikomu nie chce się przy ognisku siedzieć, rozpalać, itp, albo jak pada czy jest zimniej…

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja lubi tak samo grilla jak i ognisko.

    Czężciej co prawda grilluje (jak tylko jest ładna pogoda) ale jak się bawić to tylko przy ognisku. Jak byłam w liceum to na wakacjach jak tylko była okazja robiliżmy ognisko, ale było fajnie ahhh tyle wspomnień powraca 😀 Wróciłabym do tamtych czasów 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Grill jest o tyle fajny,ze wszedzie go mozna zabrac i samemu rozpalac i piec kielbaski,miesko itp. A ognisko tez fajna sprawa i jak dla mnie to jest superowe bo jest tak milo romantycznie…:) Np. wieczor,pelno giwazd Ja i moj tygrysek…mmmm… hehe kurcze!Rozmarzylam sie! 😆 😆

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Osobiżcie wolę ognisko , grill pasuje mi wtedy gdy ja go nie muszę robić, ale potrawy z grilla są mniam 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja osobiżcie wolę grilla a to może dlatego,że od jakiegoż czasu czężciej uczestniczę w grillach ze znajomymi przy jakimż piwku.Kiedyż robiło się ogniska,ale tak jakoż to się wszystko zmieniło…Na grillu można zrobić pyszną rybke czy szaszłyki i nie trzeba trzymać kijka na którym nabita jest np.kiełbasa

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Hehehehe czerwona skad masz takie slodkie i smieszne gify??:D 😆

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Nic nie zastąpi całonocnych ognisk ze znajomymi. Kiełbaski, piwko [ciało całe w bąblach po komarach -swoją drogą / ale od czego jest off 😀 ]. Ma swój urok… Oj ma..

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    wole ognisko, ma fajny klimat, ale ze wzgledow organizacyjnych czesciej udaje sie zrobic jednak grilla

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ognisko ma zdecydowanie lepszy klimat.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grill czy ognisko?"

Przewiń na górę