• Autor
    Odp.
  • Tricky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja wolę grilla
    można robić więcej potraw na nim np. warzywa grillowane są super!
    do tego piwko i jest cudownie….

    domisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a ja odkrylam dwa lata temu grill elektryczny i nawet zimą robię sobie grillowane frykasy..choc ognisko zimą lepsze, bo grzeje ;-)))

    aldona.s
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Zarówno jedno i drugie ma swoje zalety, ale grill rzeczywiżcie trochę wygrywa jeżli chodzi o możliwożć zrobienia większej ilożci dań

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ognisko- zupełnie inny klimat, poza tym dlatego,że dawno nie byłam, ciagle tylko grille;0

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Teraz to tylko grill,ale kiedyż to co jakis czas chodziłam na ogniska,wiadomo,ze wtedy człowiek jest podatny na ukoszenia komarów i na skręcenie nogi:),ale wpolne spiewanie,granie na gitarze jest jak dla mnie najfajniejsze.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    Przed akademikiem dożć ciężko rozpalić ognisko, a w parku ponoć ganiają 😛 Więc niestety „tylko” grill. Moim zdaniem ognisko jest dużo lepsze od grilla…mógłbym siedzieć i godzinami patrzeć w ogień.

    Blk
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 699
    • Zasłużony

    ja wolę osobiżcie grilla, jakoż nie lubię patrzeć w ogień ogniska

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Grill – nie trzeba go tak pilnowac jak ognisko i potrawy są smaczniejsze

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    i to i to jeswt fajne, choć zależy gdzie i wjakich okolicznożciach.
    Jednak zdecydowanie wolę ognisko.
    A potem fajnie się żmierdzi 😀

    julia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    pytanko nasunęło mi się podczas dłuuugiego weekendu , który jeszcze nawet trwa

    co preferujecie: ognisko czy grill? i dlaczego?
    ja sama wolę grill bo jest dużo wygodniejszy i można całkiem ciekawe potrawy robić

    Byłam jakiż czas temu z gronem znajomych „mięsożerców” na wyjeździe, jeden z nich ma działeczkę za miastem… ognisko, żwiniak cały, i impreza przez trzy dni. Zdecydowanie ognisko;)

    mikroatletka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Preferuję grilla ! Ognisko zawsze wieje tak, że dym leci na mnie 🙁 🙁 8) . A tak poważnie: to chyba grill kojarzy mi się bardziej z taką kulturalną imprezą, gdzież w ogródku willi niż gdzież w lesie z ogniskiem. Zawsze mis ei przypominaja rozne sytuacje z tym zwiazane, Dlatego: Grill !

    carboczar
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie ognisko i pieczenie.To ma swój urok.do tego gitarka albo jakaż muza,żpiewy a i tańce.Grill to takie coż na szybko i nie oddaje tego uroku ognia.Niestety nie wszędzie da się zrobić ognisko i nie ważne czy dym leci na mnie(lubię ten zapach)Mogę siedzieć nawet w samotnożci i godzinami patrzyć na ogień i morze.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 423
    • Pasjonat

    Ognisko ma swój klimat. Uwielbiam patrzeć na ogień. Ale nie ma to jak boczuż z grilla 😉

    cytrynka86
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    zdecydowanie grill 🙂 uwielbiam kiełbaski z grilla, ziemniaczki, karkóweczka… mniaaam 🙂

    boczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja wole ognisko po zmroku, bo ma fajny klimat, piwko i kiełbaska na patyku, opowieżci, a jak ktoż jeszcze gitarę przyniesie i pożpiewa to jest bosko
    grilla lubię bo wychodzą pyszne potrawy ale bardzo nie lubię go potem myć i skrobać 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grill czy ognisko?"

Przewiń na górę