• Autor
    Odp.
  • marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja chyba jednak będę za grillem, bo więcej dobrego jedzenia można na nim zrobić. A w szczególnożci żeberka… marzą mi się już od kilku dni. 🙂

    uwb1987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    grill lepiej przy smalona kiełbaska 😆

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    ognisko to fajny klimat, na łonie natury. Grill taki syntetyczny jest, bez duszy. Oczywiżcie o gustach się nie rozmawia. Do tego węgiel, który się używa na grila nie jest zdrowy bo wydziela trujące substancje przy spalaniu!

    finestra6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    jak mamy czas wieczorem to jak najbardziej ognisko.Nawet ,,przepalona”kiełbasa nie przeszkadza.Jak mamy tylko popołudnie no cóż grill też jest dobry. 😆

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie preferuję ognisko mmmmmmmm…. Ziemniaki z ogniska, przypalona kiełbaska 8) Coż pięknego. Ale grill swoją drogą , wiadomo bardziej wygodne bo nawet możesz go zrobić na tarasie 🙂

    shiva
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie ognisko 🙂 nie ma nic lepszego;)

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ognisko ma w sobie to coż !! 🙂 mmmmmmmmmmm

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    W majówkę przez 3 dni gasiłem ognisko tylko jak szedłem spać 🙂 Ognisko rządzi 8)

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    No to chyba większożć głosów widzę jest na ognisko ❗ ❗ 😛 No i teraz zrobił mi się smak na kiełbaskę z ogniska 🙁 A tu taka wstrętna pogoda :/

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Ja jeżli miałabym się dołączyć do dyskusji to też bym wybrała ognisko. Pamiętam lata gdy byłam nastolatką i ogniska organizowaliżmy notorycznie. Uwielbiałam to… i smak ziemniaków, które były robione „na ognisku” – coż pięknego:)
    Teraz z przyczyn organizacyjnych niestety pozostaje grill… a szkoda.

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Eee tam napewno nie pozostał grill 🙂 Ognisko możesz zrobić wszędzie (prawie wszędzie ) Tylko trzeba chcieć 😉 dlaczego mówisz że z przyczyn organizacyjnych nie da się zrobić ogniska ?

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    marchewko – chodzi o to, ze kiedyż robiliżmy ognisko „na dziko” teraz kiedy już jestem dorosła staram się jednak uważać na takie rzeczy – działki niestety nie posiadam stąd problemy organizacyjne w zrobieniu ogniska:)
    Ale masz racje – dla chcącego nic trudnego:)!

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Grill fajny jest ale ognisko ma swój niepowtarzalny klimat, no i smak także. Nie ma to jak ziemniaczki z popiołu albo zapiekanka ziemniaczana z garnka w ognisku. Ależcie mi narobiły smaku.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Grill też ma nie gorszy klimat,amerykanie w tym żądzą.Telewizor na ogródku cała ekipa sąsiadów i piwko 8)

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Ziemniaczki z popiołu – mniam:)
    A amerykanie rządzą jeżli chodzi o telewizory w ogródkach:)
    Przypomina mi się świat według Bunndych:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grill czy ognisko?"

Przewiń na górę