hobby waszych facetow

  • Autor
    Odp.
  • MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Ciekawa jestem jakie hoby maja wasi faceci ?
    Zeby bylo wesolo opisze wam jakie ma moj maz. A mianowicie moj szanowny malzonek bawi sie w rycerza – jest czlonkiem ruchu rycerskiego. Lata w zbroi, macha mieczem, strzela z luku, chodzi w stroju historycznym i w zwiazku ze swoim hobby bardzo duzo wyjezdza – na turnieje, pokazy, zjazdy. Ja nie podzielam tej jego fascynacji historia (delikatnie mowiac – ni e podzielam), co moj maz ma mi za zle. Wolalabym zeby jezdzil np na ryby:)
    A jak to u was?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ale dlaczego nie podzielasz po porstu On to lubi wydaje mi sie ze nalezy sie odrobina oddechu od zycia codziennego własnie takim hobyy

    mój ukochany bardzo lubi fotografowac np rozne uchy robaczki pajaki jest fotografem z zamiłowania i bardzo dobrze Mu to wychodzi:) i uwazam ze to dobrze jak ktos ma swoje hobby a nie tylko praca nauka praca nauka tak to moze się zrelaksowac odpoczac 🙂

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    druga miloscia mojego faceta (poza mna of kors 😉 ) sa stare BMW robi wszytsko co z tym zwiazane. najpierw jezdzil 29 letnim a teraz przerzucil sie na mlodsze – ma 27 lat 🙂 robi przy nim wszystko o kazdej porze dnia i nocy 😀

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moj samochody i jeszcze raz samochody zwlaszcza wloszczyzna… eh.. co coz lepsze to niz inne panny 😛

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    No cóż mój facet nie odbiega od normy i też lubi samochody. 🙂 Praca przy samochodzie sprawia mu ogromną przyjemnożć. Ja na początku nie byłam z tego zadowolona ale musiałam to zaakceptować i teraz razem podzielamy to zainteresowanie. Dodatkowo interesuje się komputerami a dokładnie to składa komputery znajomym i rodzinie. 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Moj obecny facet chyba niczym nie rozni sie od waszych bo tez lubi bawic sie przy samochodzie 😛

    W poprzednim zwiazku moj facet malowal graffit. I to bylo najgorsze co moglo mi sie przytrafic… ciagle mial jakis wypady w nocy, wyjazdy za miasto, dlugie tygodnie za granica tylko po to zeby pomalowac sobie pociag czy metro… i tak ponad 2 lata z nim 😈
    Naszczescie juz po wszytkim 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    A mój odbiega! Bo mój KOCHA KOLEJ! Podzielamy pasję, razem należymy do Łódzkiego Klubu Modelarzy Kolejowych [usunięto_link], razem jeździmy na wyjazdy klubowe [trako, wystawy i inne takie] razem stoimy na torach i pstyrkamy foty, oby dwoje lubimy fotografię , tylko ,że ja chce z tym związać zawód a Kuba pstryka amatorsko! Ogólnie wszystko z koleją to kochamy :). Lubimy też zwiedzać i jeździć na rowerze, dlatego nasze zainteresowania łączymy w jedno 😀 a mianowicie, bierzemy aparaty , wsiadamy na rowery i jedziemy nad tory! Od co tacy z nas wariaci 😀

    MIECZ-NICK Twój mężczyzna też ma fajne zainteresowanie 🙂 dożc ciekawe 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o rety a moj facio to nie ma chyba zadnego hobby. przyjdzie z roboty zmachany jak kon po westernie, siada przed komp otwiera pifko i siedzi , siedzi, siedzi, siedzi…

    ostatnio troszke fotografia sie zainteresowal (nawet aparat kupilismy ) ale zeby cos wiecej nie nie tylko komputer, internet, seriale, filmy, gole d*** 🙂

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    moj tez przesiaduje na internecie… ale do tego uwielbia gry strategiczne i ksiazki historyczne wiec jak kupi sobie gry nie ma go kilka dni tak samo z ksiazką 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mój facet uwielbia siedziec przed komputerem ale interesuje sie sportem a dokladnie sztukami walki. Juz od kilkunastu lat cwiczy najpierw karete potem taj-jitsu a potem brazylijsie jui-jitsu nio i oczywiscie silownia.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    jezyk sobie mozna połamać na wymawianiu tego jui-jitsu

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Mój ukochany odkąd pamiętam interesuje się F1 i rajdami samochodowymi. Nie interesuje go tuning i palenie gumy 😉 Fotografuje, jest grafikiem komputerowym, ma sklepik z ubrankami dla dzieci… Często jeździmy razem na rowerze, głównie po terenach PKP. Oboje lubimy zapach podkładów kolejowych i benzyny 😉

    Qba jest najwspanialszym mężczyzną jakiego znam! 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    kurczak juz ktoras dziewczyna pisze o swoim facecie w tym czy innym temacie i widze ze sporo z nich ma na imie KUBA no i prosze moj tez kuba 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    kurczak juz ktoras dziewczyna pisze o swoim facecie w tym czy innym temacie i widze ze sporo z nich ma na imie KUBA no i prosze moj tez kuba 😀

    Bo to popularne imię, ja oprócz swojego Kubusia kochanego znam jeszcze 6 😀 albo mają na imię Jakub albo Kuba 🙂

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Oka, i może jeszcze interesuje się koleją? 😉 hihihi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hobby waszych facetow"

Przewiń na górę