• Autor
    Odp.
  • scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Gry komputerowe- przygodowe, wojenne, si fiction itp. powieżci si fiction, kiedyż kultura starożytna Grecji, Rzymu , Egiptu. 😀

    Madziul@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Motoryzacja. Kocha motocykle, miał ich wiele. Jeździ na żcigaczu, bierze udział w wyżcigach motocyklowych ale zajmuje się też ich naprawą i tym dorabia. Ma bzika na tym punkcie. Motocykle to jego miłożć i całe życie. 😀

    Bratek_gagatek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    no moje hobby nie jest szczególne, bo to monety i samochody i kobiety. Ha

    angel006
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój facet pasjonuje się grami strategicznymi, czytaniem książek, gazet naukowych i mangą. I cóż, czasami znika na długi czas zatopiony w swoim żwiecie. A Wy kobietki czym zajmujecie się, gdy Wasz facet jest w swoim żwiecie?

    maddiinn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mój chłoptaż ćwiczy na siłowni i biega. Jeżli jest wiosna/lato to wchodzimy razem na rower.

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Tu to akurat się wypowiem mój facet siedzi non stop w garażu remontując stare motory. Nie wspomnę już ile na to pieniędzy idzie bo czas pominę.

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Niby interesuje się historią, geografią,podróżami kupuje tony czasopism Traveler, Historia itp. Ale trudno to nazwać hobby. Nie potrafi się w nic tak naprawdę wciągnąć.Ja co jakiż czas mam nowe hobby i jestem tym całkowicie pochłonięta. On nie może zrozumieć jak tak można.

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Piłka nożna < granie i oglądanie> 😀

    szyms88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    siłka i cinżary

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Mój facet pasjonuje się grami strategicznymi, czytaniem książek, gazet naukowych i mangą. I cóż, czasami znika na długi czas zatopiony w swoim żwiecie. A Wy kobietki czym zajmujecie się, gdy Wasz facet jest w swoim żwiecie?

    Czytaniem albo oglądaniem filmów. 😀

    JolkaJolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mój facet grzebie pod samochodem. A kiedy on jest zajęty… ja baluję 😀 albo jeżdżę rowerem daleko, albo biorę plecak i żmigam nad morze. Lubię te chwile dla siebie.

    J.K.

    krejzidzejzi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    mój facet jest zapalonym fotografem i fotografuje dosłownie wszystko – dzbanek, robaka, drzewko, kwiatka, a oczywiżcie najwięcej zdjęć robi mi 🙂
    a najżmieszniejsze jest to, że poznaliżmy się na kursie fotografii w Ap Edukacji ;p mnie namówiła na niego koleżanka, a on chwyta się każdego kursu i tak pięknie wypadło, że od tamtego czasu jesteżmy nierozłączni 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Hobby mojego faceta to muzyka i oczywiżcie ja.Albo ja i muzyka.

    justka2805
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawa jestem jakie hoby maja wasi faceci ?
    Zeby bylo wesolo opisze wam jakie ma moj maz. A mianowicie moj szanowny malzonek bawi sie w rycerza – jest czlonkiem ruchu rycerskiego. Lata w zbroi, macha mieczem, strzela z luku, chodzi w stroju historycznym i w zwiazku ze swoim hobby bardzo duzo wyjezdza – na turnieje, pokazy, zjazdy. Ja nie podzielam tej jego fascynacji historia (delikatnie mowiac – ni e podzielam), co moj maz ma mi za zle. Wolalabym zeby jezdzil np na ryby:)
    A jak to u was?

    Dlaczego tego nie akceptujesz?możesz nie podzielać jego fascynacji, ale pojechac z nim na turniej to chyba fajna sprawa 🙂 ja byłam bo narzeczony przyjaciólki miał taka samą pasję 🙂 i mimo że bakcyla takiego nie mam to impreza była naprawdę fajna i chętnie jeszcze pojadę 🙂 byłaż choc raz z nim na takim zjeżdzie? myslę, że miłoby mu było gdybys dotrzymała mu wtedy towarzystwa, a żeby ci się nie nudziło zawsze możecie jechać więkiszą ekipą. Nikt nie zmusi cie ani nie bedzie wymagał byż latała z mieczem i w zbro, ale chociaz patrzeć i być 🙂

    Mój mężczyzna ma swoja pasję – uwielbia stare samochody i architetkturę 🙂 chyba wszystkie mzuea zawsze musimy zobaczyć. Ja nie jestem fanką ale zawsze z nim chodzę 🙂 ba nawet czasem znajduję cos co frapuje i mnie 🙂
    Ja z kolei jestem zapalonym fotografem – aparat to podstawa w mojej torebce 🙂 choć to żmiesznie brzmi. Mój zdjęć robić nie umie, ale chętnie sie uczy i pozwala mi poszalec i zostać w tyle tylko po to bym mogła porobić zdjęcia. 🙂

    Fajnie jest jak każdy ma coż swojego – taki swój żwiat. Ale jeszcze milej jest kiedy cho c czasem tą pasją można sie podzielić 🙂

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mój ukochany cały dzień w pracy grzebie w komputerach. Po pracy to samo. Naprawa konputerów, pisanie stron, stawianie sklepów, grafika. Żyć bez komputera nie mógłby 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hobby waszych facetow"

Przewiń na górę