• Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    co do imienia Kuba. dalam tak na imie synkowi. odkad zaszlam w ciaze wiedzielismy imie dla chlopca dla dziewczynki nie bardzo.
    okazuje sie jednak ze jak zawlolam przez przy piaskownicy Kubus to wstaja prawie wszyscy chlopcy 🙁

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    @-Mosquito- wrote:

    Oka, i może jeszcze interesuje się koleją? 😉 hihihi

    Hehe nie no tylko dwóch których znam interesują się koleją. Jeden ma na imię Jakub a drugi Kuba 🙂

    xyz Przecież to ładne imię i bardzoooo popularne więc się nie dziwie, że wstają prawie wszyscy chłopcy …

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Widze ze temat nawet sie wam nadal. MOj facet tez mial swego czasu podobne hobby jak wasi – uwielbial grzebac w samochodach, mial sterty gazet motoryzacyjnych, wedkowal (lubialam te nasze wypady na ryby – np nocne wedkowanie:), sklejal modele samolotow – mial nawet spora kolekcje – teraz zarosla kurzem, potem zaczal grac w gry RPG, czytac fantasy, Tolkieny itp. az w koncu trafil na jakich ruch rycerski i go wciagnelo. Szkoda tylko ze go wciagnelo na tyle ze zapomina ze nie jest niebieskim ptakiem i ma rodzine. Rozumiem ze kazdy musi miec hobby, tylko zal mi ze to hobby psuje nasze malzenstwo, boje sie ze juz nie ma co ratowac.
    Ale buzka mi sie smieje i cieszy ze tyle napisalyscie postow, dzieki, pozdrowionka.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    MMmm MIECZ-NICK ile Twój facet spędza czasu na tym, że tak to ujmę wojowaniu?

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    no moj z koleja nie za duzo ma wspolnego 😛

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    peronowa myszmoj maz spedza na tym wojowaniu caly czas poza praca, np od lutego – czyli od kiedy wstapil do bractwa rycerskiego moze 1 lub 2 weekendy spedzil w domu – reszta zawsze wyjazdy (jak rusza w piatek wraca w niedziele wieczorem) ale zeby tego bylo malo w tygodniu spotyka sie prawie codziennie z miejscowymi rycerzami po kilka godzin dziennie a nadmieniam ze pracuje 8 godzin dziennie, jeszcze sie czasem dziwie ze on w ogole wraca spac do domu (czesto prawie okolo polnocy) – czesto zastanawiam sie czy to nie aby inne hobby onas

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    EEE no to już trochę przesadza z tym wojowaniem i bawieniem się w rycerza! A ja myżlałam, że mój facet nie pożwięca mi czasu w ogóle. Współczuję Ci …

    oka021 a czy ja stwierdziłam ,że każdy facet o imieniu Jakub lub Kuba ma co kolwiek wspólnego z koleją ??

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Moj jest wielkim fanem motocykli, oczywiscie japoncow, im szybszy, tym lepszy, im lepiej wywarzony do jazdy na kole, tym lepiej – zloty, wyjazdy i te sprawy 🙂 ale to hobby podzielam, bo w sumie to wlasnie dzieki motocyklom sie poznalismy, i jak robi sie cieplo to raczej w weekendy domek stoi pusty 🙂 Oprocz tego quady (im gorszy teren tym lepiej) i gra w plemiona ;p

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Oprocz tego quady (im gorszy teren tym lepiej) i gra w plemiona ;p

    quady są rewelacyjne , niestety co nie co się interesuje tylko ja bez Kuby już 🙂

    na czym polega gra w plemiona?

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]

    Rozbudowujesz wioske a potem grabisz sasiadow i przejmujesz ich wioski 😀

    Quady super sprawa, zwlaszcza gdzies po lasach, aczkolwiek ja nie jestem takim oszolomem i ryzykantem jak Marcin i jezdze delikatnie 🙂
    Ale polecam wszystkim =)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    eh… u nas tez może być „rozwód” bo on ciągle tylko samochody i samochody… cała kasę w to cosik wsadzi…. a gdzie zycie, przyszłożć… czas pokaże 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link]

    Rozbudowujesz wioske a potem grabisz sasiadow i przejmujesz ich wioski 😀

    Quady super sprawa, zwlaszcza gdzies po lasach, aczkolwiek ja nie jestem takim oszolomem i ryzykantem jak Marcin i jezdze delikatnie 🙂
    Ale polecam wszystkim =)

    A to ja to jestem znaczy się oszołomem 🙂 tak jak zresztą podobno w każdej dziedzinie życia 😉

    eta zależy co kryjesz pod słowem „rozwód”

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Komputery!! Gierki ;p pilka nozna, silka, dobre filmy – horry . 😉 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Kubica bleee ? pod jakim wzgledem? bo chyba nie osiagniec! dzieki m.in. niemu o Polsce mozna powiedziec jakies dobre slowo a nie tylko nas wysmiewac

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Kubica bleee ? pod jakim wzgledem? bo chyba nie osiagniec! dzieki m.in. niemu o Polsce mozna powiedziec jakies dobre slowo a nie tylko nas wysmiewac

    Bo osobiscie nie przepadam za Kubica,ale do brze,ze ladnie dosc wygrywa.W koncu Polska moze sie kims pochwalic wlasnie i oby tak dalej!
    Tylko jedno co mnie denerwuje to to,ze media i prasa przesadzaja z tym,ze np Kubica czy A.Malysz(ktory wieksze sukcesy odnosil i niech odnosi),jak np maja 1 czy wyzsze miejsce odrazu reklamuja,przesadzaja wrecz w kwicza a przeciez kurde hehe to wszystko zalezy od szczescia,pogody i czy auto jest sprawne bo rownie bywa na torach 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hobby waszych facetow"

Przewiń na górę