• Autor
    Odp.
  • Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawa jestem jakie hoby maja wasi faceci ?
    Zeby bylo wesolo opisze wam jakie ma moj maz. A mianowicie moj szanowny malzonek bawi sie w rycerza – jest czlonkiem ruchu rycerskiego. Lata w zbroi, macha mieczem, strzela z luku, chodzi w stroju historycznym i w zwiazku ze swoim hobby bardzo duzo wyjezdza – na turnieje, pokazy, zjazdy. Ja nie podzielam tej jego fascynacji historia (delikatnie mowiac – ni e podzielam), co moj maz ma mi za zle. Wolalabym zeby jezdzil np na ryby:)
    A jak to u was?

    Dziwne, naprawdę. Ma bardzo piękne hobby i pewnie dużą widzę. Ja na Twoim miejscu byłabym zadowolona. A tych ryb to nie skomentuję.

    [usunięto_link] wrote:

    Dlaczego tego nie akceptujesz?możesz nie podzielać jego fascynacji, ale pojechac z nim na turniej to chyba fajna sprawa 🙂 ja byłam bo narzeczony przyjaciólki miał taka samą pasję 🙂 i mimo że bakcyla takiego nie mam to impreza była naprawdę fajna i chętnie jeszcze pojadę 🙂 byłaż choc raz z nim na takim zjeżdzie? myslę, że miłoby mu było gdybys dotrzymała mu wtedy towarzystwa, a żeby ci się nie nudziło zawsze możecie jechać więkiszą ekipą. Nikt nie zmusi cie ani nie bedzie wymagał byż latała z mieczem i w zbro, ale chociaz patrzeć i być 🙂

    O dokładnie, podpisuję się pod tym.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    gry RPG i Warhammery 😉

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    @pisandlove wrote:

    Mój facet ma dziwne hobby. Zbiera liżcie i suszy xD Na czym polega fajnożć tego przedsięwzięcia?

    A potem pewnie skręca i pali. 😆

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Jego największe hobby to rowery.. Ma fioła na tym puncie.. 🙂

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Komputer, grafika, programowanie, stawianie sklepów internetowych …. Komputery są czężcią jego życia 🙂

    Majka2953
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    heh… to wasi faceci mają niezłe hobby 🙂 mój chyba zwariował 🙂 od pewnego czasu jego hobby to składanie kolczyków – sama go nauczyłam i teraz mam :/ ostatnio wszedł na stronę kolczykomanii i zaczął się wymieniać uwagami z innymi dziewczynami – no wariat po prostu 🙂 podszywa się za kogoż innego bo się krępuje 🙂 ehh…

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja mam w domu tatuażystę… ciągle siedzi i coż rysuje lub maluje 🙂 do tego lubi gotować i jak ma czas, to ja mam zakaz wstępu 😛

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    to fajnie masz z tym gotowaniem 🙂
    ale jest taki typowy tatuazysta – sam bez kawalka wolnej przestrzeni? A Tobie tez coż wytatuował?

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Madzilla – to Ty masz w chacie skarb, nie faceta. Mój też jeżli zajdzie potrzeba gotuje i to nawet smacznie, jest przecież równouprawnienie. Prawda? jupi

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Oj dziewczyny! wierzcie mi, wcale nie jest tak kolorowo! Jak siedzi w domu, to zrobi wszystko. Ale, niestety, przeważnie wraca po 22 do domu… Więc wszystko na mojej głowie 🙁 czasami bywa i tak, że nie mam z kim jechać zakupów większych zrobić, bo w weekendy również pracuje, jak ma klienta. Niestety nie jest to zawód, w którym otrzymujesz regularną pensję.

    Ale fakt, dużo pomaga i jak na faceta dużo potrafi zrobić 🙂

    marta1985
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mój lata balonem, choć nie podzielam tej pasji 😛

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Mój były mial bzika na punkcie starych motocykli, ciągle kupował stare czężci i kompletował motory było to nie do zniesienia popniewz jedna czeżć potrafiła kosztowac 4000 zł przy czym była stara i zardzewiała więc zero wyjazdow i tych innych bo cała kasa szła na motory! nie jestesmy dziż razem dzięki o panie

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Mój facet ma szczężcie bo jego hobby i życiowa pasja to zarazem źródło utrzymania. Jest programistą.

    Nikole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    piłka nożna

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Picie piwa, nic nie robienie i granie w gry komputerowe:P Żeby nie było tak strasznie, to parę zalet też ma;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hobby waszych facetow"

Przewiń na górę