• Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja sie osobiscie przekonalam ze media w wiekszosci klamia, przekrecaja fakty, nie sa obustronne.
    media to media, jakos zarabiac musza 🙂

    jednak Kubice bronie 🙂 chlopak pokazal ze mozna 🙂

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Zależy gdzie się jeździ. 😉 Są specialne tory po których można jeździć. Już wielokrotnie maglowaliżmy ten temat na forach przyrodniczych. Powstał projekt stworzenia specialnych szlaków dla wielbicieli motoryzacji.

    Jest grupa osób, które buszują po rezerwatach i wyrządzają sporo szkód. I takie zachowania należy potępiać! 😈

    Ale jeżli jeździ się w odpowiednim miejscu i nie niszczy przyrody… to zabawa może być naprawdę fajna 😈

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja tam po lesie nie jeżdżę! Aż tak oszołom to ze mnie nie jest …

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    My jezdzimy po swoim lesie ;P

    Specjalnie zrobilismy sobie tor przeszkod – klody, zwalone drzewa, piach, nawet prywatne blocko ;P

    Zreszta jazda po wyznaczonej oponami trasie jest do d*** 😉 tak moze sobie jezdzic ktos kto na quadzie jezdzi krotko, my jezdzimy juz kawal czasu wiec zrobilo sie to nudne =)

    PS. W weekend tez natrzaskam nam troche fot i wrzuce jak kolezanka wyzej 😀

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    a moj maz jest jakis dziwny 🙄 nie interesuja go ani auta ani komputery… wogole go nic nie interesuje oprocz nicnierobienia i picia piwa 👿
    a moj drugi 🙄 hmm… lubi auta,sport,fotografie i takie tam 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moje kochanie nie ma jakichs tam specjalnych zainteresowan… Lubi ogladac filmy, sluchac muzyki czy wychodzic na koncerty. Czasem gra w gry komputerowe, ale szybko mu sie nudza…
    Ale najchetniej lubi pic piwo w gronie znajomych i jak mysle ze to jest jego najwiekszym hobby 😈

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    driffting, zloty…etc. Nie jestem aż tak zaangażowana w jego hobby, ale żledzę różne wątki, jeżdżę na zloty, choć ostatnio żałowałam, ze nie mam książki… 😆

    hehe do tego dochodzi straz pożarna [mój strazaczek kochany :)]
    i … rybki 🙂

    Uwielbiam to, ze ma pasje, uwielbiam jego zaangazowanie w te sprawy. Kiedy tak na niego patrze jak jest czyms zaabsorbowany, to rozwala mnie na maksa :D, rozczula kompletnie i mam ochote rzucic mu sie na szyje i usta sama mi sie smieja :). Wczuwa sie strasznie jak cos opowiada 😛 i zawsze jest tekst do mnie: ” no ale co sie z emnie smiejesz?” …
    hehe a ja wtedy… Uwielbiam uwielbiam uwielbiam…

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    dobra… dopisuje w powiazaniu do mojego watka wyzej 🙂
    zapytalam sie mojego meza czy on wogole ma jakies hobby…
    chodzenie na ryby,zbieranie grzybow,szachy…
    tylko dlaczego ja tego nigdy nie widzialam zeby on cos robil 🙄
    tlumaczy sie ze nie ma gdzie lowic ani w miescie nie ma lasu 😕 wymowki 😛

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    oczywiżcie piłka nożna i nic więcej…już nie mogę wytrzymać… 😆

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Mój chłopak też standardowo spędza sporo czasu przy komputerze bądź piwku, samochodami to raczej woli jeździć niż naprawiać (przynajmniej jego zawód jest jednoczeżnie jego hobby 🙂 ), jednakże lubi też naturę i żwieże powietrze i czasami pójdzie sobie na rybki.. oraz namiętnie chodzi puszczać latawce na cytadeli, malcie bądź nad Wartą.. ćwiczy triki i strasznie się tym rajcuje, jak mocniej wieje wiatr to od rana jest szczężliwy i tym sposobem też potrafi znikać na parę godzin z domu co dla mnie nadal wydaje się conajmniej dziwne 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Aikido, psychotronika, architektura. I chyba tyle 🙂

    kinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    samochody oczywiscie 😉
    malarstwo i muzyka

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Motory, gra na gitarze elektrycznej, snowboard i jęz. angielski 🙂

    Madziocha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    A mój uwielbia motocykle i nie tylko na nich jeździ ale też wszystko wie na ich temat ma stosy gazet i ciągle dłubie w nich. Ja jestem z tego zadowolona bo czesto z nim jeźdze czasem daje mi siążć z przodu to jest naprawde cudowne i podniecające bo jezhałam z nim chyba najszybciej 240/h 😀 😉

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Hobby mojego faceta to komputery i komórki. Masakra bo potrafi siedzieć przy tym na maxa. Siłą go muszę odrywać… 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hobby waszych facetow"

Przewiń na górę