• Autor
    Odp.
  • novina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Często robię zakupy na Allegro, ale drogie rzeczy zawsze kupuję w sklepach stacjonarnych.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    bardzo często, ostatnio nawet spożywcze zaczęłam tak robić :), nie mam czasu chodzić po sklepach wolę sobie zamówić we frisco to co mi potrzeba i mieć ten czas na coż innego

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ostatnio bardzo często…. dla mnie taki sposób robienia zakupów jest po prostu wygodny i szybki. Nie mam czasu na kawę z koleżanką, a co dopiero na chodzenie po sklepach, które zazwyczaj zajmują większożć dnia;/

    brunecia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jeżli nie patrzeć na zakupy spożywcze, to zakupy innych rzeczy czężciej robię w sieci niż w realu 🙂

    Wiki_W
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no mnie zdarzają się takie zakupy dosyć często – kupuję kosmetyki, których nie ma w drogeriach, ubrania, które zainteresowały mnie krojem (z rozmiarem zawsze jest małe ryzyko, ale ja je podejmuję jak coż mi się podoba)
    fakt, nie lubię odsyłać, bo rozmiar się nie zgadza, ale sklepy coraz czężciej wprowadzają darmowe zwroty więc to rozwiązuje problem

    teraz zaczynam rozważać zakupy spożywcze online – w ostatnią sobotę te klasyczne mnie pokonały (czas, kolejki, noszenie…) zastanawiam się nad Frisco i Tesco (do frisco dostałam [usunięto_link] i tak mnie pali, żeby je wykorzystać 😀 ale Tesco jest bliżej i może ie policzą tyle za dostawę?

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Często kosmetyki i spożywkę. Po ubrania udaję się jednak do sklepów bezpożrednio.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Dosyć często, zwłaszcza jak kupuje coż droższego. Jeszcze się nie przekonałam do zakupów spożywczych w sieci

    missor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Bardzo często. W ten sposób oszczędzam i czas i pieniądze. Tylko od czasu do czasu robię zakupy w sklepach tradycyjnych. Kupuję włażciwie wszystko. Nawet produkty spożywcze.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    @płaska podeszwa wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Jeszcze się nie przekonałam do zakupów spożywczych w sieci

    Spróbujesz – polubisz 🙂

    bardzo prawdopodobne 🙂 a jakie sklepy polecasz? i jak to wygląda z kupowaniem owoców, mięsa?

    monika42
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja w sieci kupuję zazwyczaj kosmetyki lub jakież akcesoria, raz na 2 miesiące i wtedy są to większe zakupy

    Karo22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    głównie korzystam z portali aukcyjnych ale z innych sklepów internetowych też od czasu do czasu korzystam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak często robicie zakupy w sieci ?"

Przewiń na górę