• Autor
    Odp.
  • LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    mam podobnie ja przedmówczyni.. często kupuję, ale za jakież małe kwoty. ale przeważnie dogaduję się przed transakcją, że będę mogła oddać.
    no i masę książek przez allegro. ludzie przeczytają raz, książka jest w stanie idealnym. biorę! uwielbiam!

    Marokanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Bardzo dużo rzeczy kupuje – książki, torebki, płyty. Ale najczesicej chyba artykuły spożywcze. Fajnie, że mogę to zamówić z dostawą. Przyjeżdza Pan, wnosi na górę. Z reguły staram sie kupowac tak wszystkie cięższe rzeczy np wodę, soki, mąke, makarony itp. Zamkniętę moga postać przez dłuższy czas a ja nie musze z nimi szarpać.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Bardzo dużo rzeczy kupuje – książki, torebki, płyty. Ale najczesicej chyba artykuły spożywcze. Fajnie, że mogę to zamówić z dostawą. Przyjeżdza Pan, wnosi na górę. Z reguły staram sie kupowac tak wszystkie cięższe rzeczy np wodę, soki, mąke, makarony itp. Zamkniętę moga postać przez dłuższy czas a ja nie musze z nimi szarpać.

    A w którym sklepie zamawiasz? Często widzę jak u mnie pod blok przyjeżdzają panowie z Tesco i szczerze przyznam, że sama chętnie bym skorzystała zamiast ciągać te torby! jak to wygląda cenowo? Droga jest taka dostawa?

    MagdalenaF
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ogólnie to wciąż i na okrągło – głównie kosmetyki, które uwielbiam, ale ubran i bielizny, butów – nie bo to jednak trzeba przymierzyć i zobaczyć jak na nas wygląda, lezy 😉

    sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja też dożć często robię zakupy przez Internet. Głównie artykuły do potrzebne do pracy, trochę ciuchów (poza butami, bo muszę przymierzyć), często biżuterię, książki, torebki, niekiedy kosmetyki…
    Napisałyżcie o Tesco, a włażnie wczoraj się zastanawiałam czy nie skorzystać z tej opcji. To noszenie siatek z zakupami… 🙄
    Teraz szukam jakież naprawdę dobrej, skórzanej torebki na prezent. Oglądałam w sklepach stacjonarnych, ale nic mi w oko nie wpadło. Możecie polecić jakiż sklep internetowy?

    blowup
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    W dobrych okresach żrednio raz w tygodniu. Nie lubię kupować w internecie ubrań czy butów, ale stosunkowo często zamawiam kosmetyki i książki.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    zwykle przed żwiętami, cel -prezenty, raz kupiłam sukienke na czuja i jestem zadowolona 🙂
    2 lata temu co 6 mcy kupowałam super paczkę ciuszków dla córci od fajnej babki, ciuchy w idealnym stanie za przyzwoite kwoty, ale kobietka wyjechała do Niemiec i kontakt sie urwał

    kaska_marzec
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o sklep internetowy z torebkami to ja polecam torbaba.pl
    Zamówiłam u nich naprawdę fajny kuferek
    Mają wszystkie torebki do 100 zł.
    jupi

    Mafiozo_56
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    brzmi bardzo interesująco:D

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Kupiłam włażnie sandały ze sklepu internetowego. Niestety są troszkę za duże, ale na szczężcie nie widać tego i są wygodne. W internecie jednak wybór jest znacznie większy, dlatego czasami skusze się nawet na buty 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no ja w sumie dużo kupuje rzeczy… kiedyż mi sie chciało chodzic po galeriach teraz jakoż nie mam ochoty 🙂

    manga99
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Teraz coraz więcej ludzi kupuje przez internet, nawet kosmetyki czy artykuły spożywcze 😛 Ja się do tego nie przekonałam, wolę iżc do sklepu i widzieć, co wybieram jupi

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja w sumie bardzo często kupuje przez neta, ostatnio nawet w internetowej aptece kupowałam alcovit. I dodam jeszcze że nigdy problemów nie miałam z zakupami przez neta.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Bardzo często albo i nawet po większożci.
    Kosmetyki, ciuchy i karma dla psa…

    joroszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Praktycznie wszystkie rzeczy „większe i droższe” kupuję w sieci. Unikam ubrań z wiadomych przyczyn, ale czężci do mojego roweru, kosmetyki, sprzęty domowe… jak leci 🙂 Ostatnio też zakupy bieżące robię przez sieć (po co jechać po jakież domestosy, czy inne ręczniki papierowe), ale żywnożci nie licząc cukru i tego typu rzeczy, w sieci też nie kupuję.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak często robicie zakupy w sieci ?"

Przewiń na górę