• Autor
    Odp.
  • boczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Tez lubię chińską kuchnie, ale także włoską i turecką, oczywiżcie najbardziej polską tradycyjną 😀

    Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Polska kuchnia kojarzy mi się z kapustą i kiełbasą;) Oczywiżcie lubię kilka naszych dań, typu bigos czy pierogi, ale raz na czas;) Najbardziej lubię kuchnię włoską, japońską i hinduską. Te dwie pierwsze uznawane są zresztą za najzdrowsze na żwiecie;) Za to hinduska to bogactwo smaków, dzięki orientalnym przyprawom.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Polska rządzi 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Kowal wrote:

    Polska rządzi 😀

    super, Kowal! 😆

    ale ja w Niemczech dałem się zaprosić na 'wietnamską’
    była naprawdę tam żwietna! grecka też nie najgorsza! no i…

    ci nieobliczalni Francuzi – trochę mają kompleksy obecnie…
    ale fajne dają żarcie! :ok: polubiłem te ich żlimaczki :-

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    Polska rządzi 😀

    super, Kowal! 😆

    ale ja w Niemczech dałem się zaprosić na 'wietnamską’
    była naprawdę tam żwietna! grecka też nie najgorsza! no i…

    Wietnamską również jadam w sumie ryż z warzywami w różnych kombinacjach.Grecka osobiżcie gotował mi nie raz Grek ,ostro przyprawione dania,ale i tak dla mnie polska kuchnia górą.
    ślimaka bym nie zjadł nie lubię jedzenia o takiej konsystencji ,wystarczy mi ,że mażlaków nie lubię 😉

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Francuska – zwłaszcza sery i tarty:) pycha!

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Kuchnia Hiszpańska – krewetki z czosnkiem? Ostatnio zrobiłam przepis znalazłam w magazynie sens były pyszne i łatwo się robi 

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    A ja ostatnio wygrzebałam takiego bloga: [usunięto_link] i się raczę przepisami kuchni żląskiej 😀 Rewelacja 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Jak dla mnie Słowiańska…w sumie to im więcej mięsa i im bardziej tłuste tym lepiej 😈

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    To wejdź na ten blog, który wczeżniej podała i zobacz, co tam jest 😀 Jak ładnie poprosisz, to może Twoja kobietka Ci upichci małe co nieco 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Zupę piwną zamów 😈
    [usunięto_link]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Zupę piwną zamów 😈
    [usunięto_link]

    Zupa piwna jest mniam 😀 I do tego na drugie danie te placki na liżciach kapusty i raj na ziemi normalnie 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Uuu, ale mi smaku narobiłyżcie 😀 Przejrzałem te przepisy i one są tak proste w przygotowaniu, że chyba sam się skuszę i coż zrobię 😉 No ale po sesji, póki co standardowa studencka dieta 😛

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No pewnie, że tak 😀 Faktycznie przepisy nie są skomplikowane, a naprawdę warto 😀 Na pewno nie pożałujesz 😉 No i ta zupa piwna będzie niezłą wprawką do wyjazdu do browarium, nie? 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No pewnie, że tak 😀 Faktycznie przepisy nie są skomplikowane, a naprawdę warto 😀 Na pewno nie pożałujesz 😉 No i ta zupa piwna będzie niezłą wprawką do wyjazdu do browarium, nie? 😉

    no oczywiżcie, że tak, a browary na trasie są chyba 2 😉 więc to już dwie pieczątki do dowodu 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia?"

Przewiń na górę