• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    No chciałbym być po prostu takim „gangsta”, takim kozakiem, cwaniakiem 😆 Tzn. robić tylko takie wrażenie 😀

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    to kazda dziewczya bedzie cie miała za podrywacza ktory nie chce sie ustatkowac tylko podrywac oto inne kobiety, wiecej i wiecej

    okropnosc

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wolę być takim niż ciapą. Na dzień dzisiejszy sprawiam wrażenie raczej chuligana i bad boya, ale nie kobieciarza

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    no wlasnie, odrazu pojawia sie odczucie ze zadna takiego niechce, kazda gardzi takim, co w umysle ma nic. Wiec jakim prawem takie typy mogą przetrwac,

    ale wlasciwie, kazda reakcja kobiety, jakiego by sie typa nieprzestawilo bedzie w stylu „Taki mnie nieinteresuje”

    mozna by zalozyc ze wszystkie kobiety maja swoich parnerow wiec nic nieosiagnie sie tą rozmową po za dumnymi wypowiedzeniami kobiet „Taki mnie nieinteresuje” wiec jesli jakis mezczyzna lubi sobie poczytac wypowiedzi niezaleznie jakim bylby typem to moze sobie poczytac o tym ze jest nieinteresujacy

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Skoro kobiety nie lubią macho, to skąd macho mają największe branie i największą liczbę partnerek seksualnych?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Skoro kobiety nie lubią macho, to skąd macho mają największe branie i największą liczbę partnerek seksualnych?

    Poproszę o odnożnik do badania.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Skoro kobiety nie lubią macho, to skąd macho mają największe branie i największą liczbę partnerek seksualnych?

    Podobno sprawiasz wrażenie bad boya, dlaczego więc jesteż zgorzkniałym prawiczkiem i nie masz „brania”? 😆
    Trochę się to nie zgadza z Twoją „teorią”. Widocznie nie jesteż takim twardzielem, a tylko takiego udajesz. 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Bad boya, ale niekoniecznie w typie macho. A po prostu widzę jacy są najwięksi kobieciarze. Albo megaprzystojniaki, albo bogacze, albo macho

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    albo afrodyzjak kariery dziala, kiedy mezczyzna pnie sie po szczeblach kariery wtedy lgna do niego kobiety

    to nie jest tak ze przystojni kobietom sie podobają to tylko cecha ktora ma byc dopelnieniem chodzi o to ze niemoze byc ktos garbaty kto odnosi sukcesy zawodowe tylko ma miec uniesiona twarz co ma sie wiazac z przystojnym wizerunkiem i sylwetka

    np do takiego Michalczewskiego (bokser) podpitego lgnely kobiety natomiast jak on to okreslil „bylo wielu pieknych przystojnych chlopaków” ktorzy stali sami pod scianą

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Aura sukcesu, stanowiska, pieniędzy robi swoje i dla kobiet to często lepsze niż przystojny wygląd

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    aura mozgu robi wiecej, jednak masz racje, latwiej uzyskac aure maczo ;p

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie tak łatwo, bo macho podobno powinno się mieć we krwi

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    albo mozna byc gwiazda diskopolo wtedy piszcza i dostaja jakby euforii seksualnej

    puszczaja zalotne spojrzenia chca zeby podpisywac sie im na biustach, wykonawca diskopolo zaczyna spiewac piosenke a one odrazu chetne do zabawy i seksu.

    Moze podnieca je to ze praktycznie wszystkie piosenki sa o dziewczynie, wyrażają bezposrednią chec: zatancz ze mna, pojdzmy na calosc a ze jest to spiewane publicznie w sposob otwarty, bezposredni jako forma zabawy to im sie to podoba.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Myżlę, że podnieca ich to, że gwiazdorzy disco polo wyglądają jak królowie dyskoteki, mają szmal, na dodatek nie są (poza największymi gwiazdorami disco polo) w większożci osobami aż tak publicznymi jak np. Doda i przez to mogą być łatwiej dostępni, poza tym mają image typowych lowelasów i babiarzy

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja już naprawdę nie wiem w jakim wy się żrodowisku obracacie skoro nie obce są wam napalone,wsiowe małolaty podniecające się na widok pseudogwiazdeczek tego shitu-discopolo…

    Może zmieńcie nieco żrodowisko a wasze chore problemy się skończą co?! Tylu wartożciowych,dobrych ludzi wokół a wy ciągle o macho,babiarzacg,małoletnich kurewkach biegających po dyskotekach dawać tu i ówdzie… Samą patologię znacie?!
    Wiecie,mam bardzo wielu znajomych z różnych żrodowisk: jedni studiują-inne nie chcieli studiować,jedni pracują na wysokich,renomowanych stanowiskach-inni pracują fizycznie,znam takich tez co nie pracują wcale i takich co popełniali różne błęy ale naprawdę-nigdy nie spotkałam się z taka opisywaną przez was patologią!
    A co dzieje sie na wiejskich dyskotekach mnie ani ziębi ani grzeje-poprostu tam nie chodzę więc co mnie ma to interesować-wam tez gorąco polecam takie podejżcie! Poprostu nie szukajcie takich dziewuch i tyle!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę