• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Lady Kala, obracam się w normalnym studenckim towarzystwie, ale dziewczyn wokół żwięte nie są, niektórym się przygodny seks zdarzył, inne miały paru, bądź kilku partnerów. Ot tyle. A macho chciałbym być, bo chciałbym się czuć pociągającym dla kobiet

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    bo jak my byslimy mlodzi to one wokol nas sie niekrecily ani te starsze, dlatego pozostalismy niezaspokojeni i ciagle pozostajemy w tych swoich latach niespelnionych

    Pozatym to co mlode jest piekne, sama wiesz jak wyglada mlody chlopak a jak wyglada taki starszy, jakas lysinka, nie taka jedrna skóra, z tym ze u was kobiet są jakies zboczenia psychiczne bo to co ładne wam sie niepodoba

    ty jestes kobietą a to juz zupenie co innego, ty dostalas cos od nas mezczyzn, calą tą aranzacje dyskoteki, naszą bajere, nasycilas sie, wiec zyjesz na luzie teraz i mozesz zajmowac sie kwiatami i usmiechac do nich

    a my wariujemy bo zostawilyscie nas samych, niemozemy spac spokojnie myslac ze chcecie nas, nie mamy tego co wy. Ty wystarczy ze obejrzysz rozmowy w toku, popatrzysz ze smieja sie kobiety z mezczyzn wiec mozesz zyc na luzie a mezczyzna w napieciu co w chodzi też w reakcje z seksualnoscia i pojawia sie potrzeba rozladowania a budowa mezczyzny dodatkowo podsyca bo penis jest na wierzchu a dziewczece hihi dodają ognia do calej sprawy

    wy kobiety gdy sobie to poprostu najzwyklej bierzecie dla zdrowia waszego ciala i waszego zdrowia seksualnego, my meczymy sie z tym

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Po pierwsze radziłabym nie powoływać się na Rozmwy w Toku bo to telewizyjny chłam,program,żeby zając czymż czas antenowy i przyciągnąć czyms do telewizora znudzonych emerytów a Ty powołujesz się na niego jakby był co najmniej naukowym,porządnym,psychologicznym programem z jakąż wartożciom merytoryczną a niestety przy rozmowach w toku nie warto nawet przysnąć…

    Co do aranżacjii dyskotekowej to przesadzasz! Po pierwsze po opisywanych przez Was patologicznych,wiejskich dyskotekach nie chodzę i nigdy nie chodziłam-jakoż nie ciekawią mnie wyrozbierane,naćpane małolaty i wieżniaki-kozaki w dresach i z grubymi łańcuchami na szyjii! Jedyne co to bawiłam się w klubach-mieszkam w Krakowie,dobrych klubów mamy to pod dostatkiem! I Wam też serdecznie radzę zainteresować się porządnymi kobietami,których w Energy 2000 raczej nie spotkacie! Chyba,że Wy takie małoletnie kurewki włażnie lubicie-to wtedy to już jesteżcie hipokrytami poprostu!

    Widzisz: facet,jak wspomniałeż bajeruje,czasem postawi drinka itd ale kobieta zaczyna przygotowania duzo wczesniej: wskoczy w najlepsze ciuchy-nierzadko kupi na ta okazję coż całkiem nowego,zadba o siebie o wiele barzdiej niż zwykle,zrobi jakiż żwietny makijaż,super fryzurę,często będzie się męczyć całą noc w niewygodnych wysokich szpilkach od których nogi bolą…
    Chyba kobiety też coż robią dla tej Waszej „aranżacjii dyskotekowej”
    Czy szara myszka byłaby warta tej „Waszej bajery”-wszystko na żwicie jest układem coż na coż!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Lady_Kala, z daleka się trzymam od takich wiejskich dyskotek, ale dziewczyny wokół i tak miały paru, kilki partnerów. Niby normalne dziewczyny, a i tak w jakichż żelusiach często gustują

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ale czy naprawdę nie ma wokół Ciebie żadnej porządnej dziewczyny?!
    Nie wierzę! Przeleciałam w myżlach wszystkie moje koleżanki i jakoż dziwek tam nie ma: no,jedna moja koleżanka-taka „cicha woda” jak się wyrwała spod nadzoro rodziców to zdradziła swojego chłopaka po pijaku z jakimż wieżniakiem totalnym a tak to naprawdę same porządne dziewczyny!

    Za moment kończę 21 lat-dużó moich koleżanek rówieżniczek jest jeszcze dziewicami,kilka przykładnymi żonami a niektóre nawet i matkami,znaczna większożc ma swojego stałego mężczyznę i pewnie ze sobą sypiają-jeżli kiedyż im nie wyjdzie,rozejdą się to wcale nie uważam,żeby były dla społeczeństwa stracone i jedyne co mogłoby ich spotkać to nażelowany wieżniak spod dyskoteki!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale ja nie uważam, że są nieporządne, bo czężć jest bardzo porządna, ale do dziewictwa to im daleko. Ja przy nich jestem jak mały, n****żwiadczony, niewinny niemowlak

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Widzisz: facet,jak wspomniałeż bajeruje,czasem postawi drinka itd ale kobieta zaczyna przygotowania duzo wczesniej: wskoczy w najlepsze ciuchy-nierzadko kupi na ta okazję coż całkiem nowego,zadba o siebie o wiele barzdiej niż zwykle,zrobi jakiż żwietny makijaż,super fryzurę,często będzie się męczyć całą noc w niewygodnych wysokich szpilkach od których nogi bolą…
    Chyba kobiety też coż robią dla tej Waszej „aranżacjii dyskotekowej”
    Czy szara myszka byłaby warta tej „Waszej bajery”-wszystko na żwicie jest układem coż na coż!

    czyli wedlug ciebie facet zagada, zabajeruje, postawi drinka, postara sie o aranzacje romantyczną lub dyskotekową, do tego podjedzie samochodem o ktorego tez zadba i wypucuje, niemowiąc o postaraniu sie o swoj elegancki wyglad ktory jest niewygodny, a ty jedynie tkwiąc w swym egoCENTRYZMIE NIEWIDZAC NIC PO ZA NIM POMYSLISZ JEDYNIE O SWOIEJ URODZIE I ZDROWIU CZYLI O SWOIM NIEODLOCZNYM ELEMENCIE O KTYRM CIAGLE MYSLISZ BO NIE MA DLA CIEBIE NIC WAZNIEJSZEGO NIZ CZUC SIE PIEKNĄ I UBIERZESZ SIE W UBRANIA W KTORYCH SIE DOBRZE CZUJESZ CZYLI JAK PANI SEKSOWNA, KTORA NIELUBI SIE PODOBAC?

    Tylko tyle? zadbanie o swoj wyglad i nic wiecej? czy dobrze zrozumialem to co napisalas?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Czytaj uważnie co ona pisała, bo chodziło jej o coż zupełnie innego 🙄

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dzięki zasadniczy-jeszcze będą z Ciebie ludzie! Przynajmniej starasz się zrozumieć kobiety i coraz lepiej Ci to idzie!

    A czy myżlałeż o tym,że może większożć kobiet przyznaje się do swoich przygód sexualnych bo tak się teraz powinno,taka jest moda itd…?!
    Wiem,że to głupie ale tak teraz jest w sumie! Bycie dziewicąprawiczkiem to nie wiedzieć czemu powód do wstydu…

    Widzisz,mi mój facet powiedział,że to nie był jego pierwszy raz-potem bardzo szybko przyznał się,że był prawiczkiem a ja jego pierwsza kobietą!
    I wiesz co-byłam przeszczężliwa i wzruszona,że mogłam być jego pierwszą kobietą,wcale nie płakałam,ze przecież spałam z prawiczkiem!
    Gdy w grę wchodzą uczucia wszystko ma inne znaczenie! Znajdź taką co Cię szczerze pokocha a w tedy to,ze jesteż prawiczkiem będzie dla niej miało wręcz sakralną wartożć!
    I pomyżl,że może dożwiadczenia kobiet które znasz to w połowie puste przechwałki,więc trzeba je dzielić na pół zanim się je przyjmie do wiadomożći!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Lady, no ale dziewica to one raczej i tak nie są. Ja nie mówię, że wszystkie chwalą się przygodami, bo czężć miało stałych facetów, ale i tak się niepewnie i głupio czuję przy nich, że jeszcze tego nie robiłem, a kłamać i opowiadać bajek nie zamierzam. Bałem się, że jak jakaż zajęta się dowie, że jestem prawiczkiem, to przestanie ze mną rozmawiać o seksie i zacznie traktować z dystansem. Dwie może wiedzą i jakoż swojego stosunku do mnie nie zmieniły i dalej mi mówią odważne rzeczy

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale nie wiem czy niedziewica (jako partnerka) byłaby zadowolona, że tego nie robiłem. Chyba raczej nie…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja osobiżcie uważam,że jest to raczej atutem! Tak jak napisałam mój facet był prawiczkiem a mnie to niesamowicie cieszyło i wzruszało! I było mi też bardzo przykro,że ja ni emogłam dać mu tego samego-bo byłam z kimż wczeżniej w dosyć długim związku…

    Patrz na to jak na atut! Poważnie! I wiesz-bardzo dużo moich rówieżniczek-studentek jest jeszcze dziewicami!

    Jak w grę wchodzi szczera miłożć to dziewczyna będzie Ci szczerze wdzięczna,że aż to spotkania z nia pozostałeż czysty,będzie to dla niej prawdziwym skarbem! A dla tych co bardziej napalonych itd może to być super przeżycie-że będa musiały Cię wszystkiego nauczyć,pokazać itd…

    Głowa do góry!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jakoż nie zauważyłem, żeby niedziewice ciągnęły do prawiczków. Ja sam dziewictwa nie wymagam, uczucie jest dla mnie ważniejsze, od bycia pierwszym. Ale dzięki za miłe słowa 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A jak dziewczyna będzie się bać, że mogę nie akceptować jej przeszłożci, gdyż sam jestem prawiczkiem?

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    cytuje powazny fragment tego forum i oczekuje odpowiedzi od tej kobiety lub innej bo jest to poważna sprawa. Nie bede żyl w kłamstwie ze płec meska niewiele sie poswieca i czeka na posuniecia kobiety sama spedzajac czas na dbaniu o swoją urode

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Widzisz: facet,jak wspomniałeż bajeruje,czasem postawi drinka itd ale kobieta zaczyna przygotowania duzo wczesniej: wskoczy w najlepsze ciuchy-nierzadko kupi na ta okazję coż całkiem nowego,zadba o siebie o wiele barzdiej niż zwykle,zrobi jakiż żwietny makijaż,super fryzurę,często będzie się męczyć całą noc w niewygodnych wysokich szpilkach od których nogi bolą…
    Chyba kobiety też coż robią dla tej Waszej „aranżacjii dyskotekowej”
    Czy szara myszka byłaby warta tej „Waszej bajery”-wszystko na żwicie jest układem coż na coż!

    czyli wedlug ciebie facet zagada, zabajeruje, postawi drinka, postara sie o aranzacje romantyczną lub dyskotekową, do tego podjedzie samochodem o ktorego tez zadba i wypucuje, niemowiąc o postaraniu sie o swoj elegancki wyglad ktory jest niewygodny, a ty jedynie tkwiąc w swym egoCENTRYZMIE NIEWIDZAC NIC PO ZA NIM POMYSLISZ JEDYNIE O SWOIEJ URODZIE I ZDROWIU CZYLI O SWOIM NIEODLOCZNYM ELEMENCIE O KTYRM CIAGLE MYSLISZ BO NIE MA DLA CIEBIE NIC WAZNIEJSZEGO NIZ CZUC SIE PIEKNĄ I UBIERZESZ SIE W UBRANIA W KTORYCH SIE DOBRZE CZUJESZ CZYLI JAK PANI SEKSOWNA, KTORA NIELUBI SIE PODOBAC?

    Tylko tyle? zadbanie o swoj wyglad i nic wiecej? czy dobrze zrozumialem to co napisalas?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę