• Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Chcę być facetem pociągającym dla kobiet pod względem seksualnym, a nie jakimż pryszczatym przegrańcem, który prawictwo ma na twarzy i w oczach wypisane

    😆
    Spokojnie, staniesz się mężczyzną to i pryszcze znikną. 😉
    Cóż… nie miałbyż „prawictwa wypisanego na twarzy”, gdybyż wyluzował i przestał desperacko próbować się go pozbyć i obsesyjnie rozmyżlać na ten temat.
    Efekt, jak widzisz, jest odwrotny do zamierzonego. 😉

    Wyciągnąłeż już jakież wnioski?

    I jeszcze jedno: chcesz być kimż, kim tak naprawdę nie jesteż i nie będziesz, po to by znaleźć kobietę. Jak to sobie wyobrażasz? Będziesz później przez tygodnie i miesiące nieudolnie odgrywał te rolę, żeby nie odkryć przed nią prawdy?
    Powiem szczerze: nie wierzę, że jesteż takim dobrym aktorem. Poza tym- związków nie buduje się na kłamstwie. Zapamiętaj to.

    Chyba, że chodzi Ci o to, żeby przelecieć jakąż panienkę, a nie szukasz kobiety na dłużej, bo wystarczy Ci ten jeden stosunek. 😈 W tej sytuacji po prostu zapłać kobiecie żwiadczącej takie usługi i pozbądź się wreszcie tego prawictwa wypisanego w oczach i na twarzy… może będzie Ci lżej. 🙄

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Póki mam pryszcze to raczej żadna nie chciałaby się ze mną przespać 😆
    Do burdelu nie zamierzam iżć, bo czekam na miłożć, jakież, uczucie, ale chcę być dla swojej kobiety pociągający seksualnie, być dla niej ciachem 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Tak naprawdę pociągający dla swojej kobiety może być facet brzydki (w ocenie wielu innych kobiet), z pryszczami na twarzy, z nadwagą, zbyt chudy, z wielkim nosem czy małym penisem. (najlepiej nie wszystko na raz 😆 ).
    Tylko, drogi Zasadniczy, kobieta musi dostrzec w nim coż pociągającego, poza jego fizycznożcią.
    I w Twoim wypadku- chyba w tym tkwi problem.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja tam akurat w podryw się nie bawię, więc może też żadna nie ma okazji mnie dostrzec 😛

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    @Olguż wrote:

    Tak naprawdę pociągający dla swojej kobiety może być facet brzydki (w ocenie wielu innych kobiet), z pryszczami na twarzy, z nadwagą, zbyt chudy, z wielkim nosem czy małym penisem. (najlepiej nie wszystko na raz 😆 ).
    Tylko, drogi Zasadniczy, kobieta musi dostrzec w nim coż pociągającego, poza jego fizycznożcią.
    I w Twoim wypadku- chyba w tym tkwi problem.

    no… my sie niepodobamy kobietom fizycznie, oczywiscie odpowiedza, ze podobamy im sie fizycznie, ale to w innym znaczeniu (moze im sie podobac np marszczenie na czole podczas zamyslenia). My jestesmy plec brzydka no i smieszna z wyglądu. Kobieta żadna tego bezposrednio nieprzyzna bo mają dla nas wspolczucie. Mozna powiedziec ze w wiekszosci przypadków kobiecie bardziej zaimponuje mezczyzna z brzuszkiem, siwym wloskiem ktory sie fajnie (smiesznie) ułoży, niż umiesniony szczuply przystojniak. Najbardziej erotyczną czescia dla kobiety jest mozg mezczyzny. To on ją zdobywa i ogarnia kobiete, jeżli w odpowiedni sposob, prowadzi to oczywiżcie do jej podniecenia lub zainteresowania jej. Jest oczywiscie chyba bardzo jasne że nieprowadzą do podniecenia kobiety nasze miesnie. My płec brzydka. Wprawdzie moze byc ładny chlopak, ale niewiem jakie to moze miec znaczenie.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie przesadzaj, że wygląd faceta w ogóle się nie liczy, bo w jakimż tam stopniu jednak ma znaczenie

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Nie przesadzaj, że wygląd faceta w ogóle się nie liczy, bo w jakimż tam stopniu jednak ma znaczenie

    no pewnie , że tak! ćwicz, Zasadniczy, ćwicz! 😆 dobieraj się do hantli i innych siłownych imponderabiliii 😉 życzę powodzenia! heeej!

    a powiedxz szczerze – masz fajną klatę, czy blefujesz? 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Taką żrednią mam, po prostu kawał chłopa ze mnie 😀
    A u Ciebie z muskulaturą jak? 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    no… my sie niepodobamy kobietom fizycznie, oczywiscie odpowiedza, ze podobamy im sie fizycznie, ale to w innym znaczeniu (moze im sie podobac np marszczenie na czole podczas zamyslenia). My jestesmy plec brzydka no i smieszna z wyglądu. Kobieta żadna tego bezposrednio nieprzyzna bo mają dla nas wspolczucie. Mozna powiedziec ze w wiekszosci przypadków kobiecie bardziej zaimponuje mezczyzna z brzuszkiem, siwym wloskiem ktory sie fajnie (smiesznie) ułoży, niż umiesniony szczuply przystojniak. Najbardziej erotyczną czescia dla kobiety jest mozg mezczyzny. To on ją zdobywa i ogarnia kobiete, jeżli w odpowiedni sposob, prowadzi to oczywiżcie do jej podniecenia lub zainteresowania jej. Jest oczywiscie chyba bardzo jasne że nieprowadzą do podniecenia kobiety nasze miesnie. My płec brzydka. Wprawdzie moze byc ładny chlopak, ale niewiem jakie to moze miec znaczenie.

    Pffffff mi się mężczyźni podobają 😛 nie możesz mówić,że „kobietą nie podobają się mężczyźni bo cos tam…” nie jetses kobietą,drogi samykku,więc nie możesz tego wiedzieć 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja też uważam, że kobitom podobają się mężczyźni, tylko akurat nie ja 😆

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    @zasadniczy wrote:

    Ja też uważam, że kobitom podobają się mężczyźni, tylko akurat nie ja 😆

    temat kreci sie w kolko, a chyba bylo cos o macho…masakra

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Minęło parę miesięcy, popracowałem nad sobą, zmężniałem, nabrałem takiej „twardożci”, cera się chyba poprawiła, ale czy macho jestem? Nie i nie zamierzam być

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Włażnie się przekonuję, że kobietom podoba się coż innego niż fizycznożć i dobra materialne… To przede wszystkim umysł, przekonania i dobroć, obecnożć w jej życiu… Powoli zakochuję się w takiej kobiecie. Jest cudowna.

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Macho kojarzy mi się z bardzo pewnym siebie facetem, który myżli, iż każda kobieta będzie kręciła się wokół niego. Moim zdaniem ma bzika na swoim punkcie, jest jak narcyz, najmocniej kocha tylko siebie. A jeżli chodzi o wygląd.. to różnie, czasem ten nawet niezbyt zadbany przybiera według mnie „postać macho” może nie tyle wygląd na to wskazuje.. jak jego zachowanie:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    TrancEye, powodzenia, może w końcu znalazłeż prawdziwą miłożć 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę