• Autor
    Odp.
  • Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Wysoki, łysy, zarost dwu dniowy, papieros w gębie i tatuaże. Charakter zdecydowany i baaaaardzo wesoły.
    Strasznie mnie tacy faceci jarają. Już jako mała dziewczyna zwracałam uwagę na takich samczyków:-)
    I ZAWSZE gdy idę ulicą patrzę się takiemu typowi w oczy, kiedy mnie mija i wyczyta z nich „bierz mnie : hehe 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Może ten papieros to nie, ale inne rzeczy bardzo dobre 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jak ja takich facetów nie lubie, sa okropnie tacy casanowa, mysla ze zadna mu sie nie oprze, blee

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie każdy facet, który wygląda jak macho musi być casanową i cwaniakiem. Taki facet może być porządnym, przykładnym mężczyzną, który po prostu lubi twardy, męski, odlotowy styl, a nie widział nago żadnej kobiety poza własną żoną 🙂

    Noemi88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oj tak wzror łysego z tautuazami to obiecująca wizja…. 😀
    I tak jak któras z Was wczesniej napisała : łysy, umiesniony, jakis tatuaz (ale w jeden, dwa, trzy- chcialabym jednak widziec to umiesnione cialko a nie same dziarki), czarne okularki, itp.-według mnie- to jest typ macho 😉
    Chocciaz… ze mna jest tak ze na wyzej wymienionego osobnika zareaguje z wypiekami na twarzy ale tez zwróce uwage na zupełnie innego mezczyzne, który ma diametralnie inny typ urody. Ważne jest, żeby miał w sobie to „coż”.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ważne jest, żeby miał w sobie to „coż”.

    Noemi88, po prostu trafiłaż u mnie w 'dziesiątkę’ – super! 😀
    tak mi się wydaje, że jesteż prawdziwą kobietą, wow! jeny! cholester! :ok:

    PS, wiesz, Skarbie? dobrze by jeszcze nazwać to 'coż’…
    jak sądzisz, co to jest? 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Prawdziwym macho jestem ja 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę