• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie będąc macho w ogóle nie jestem dla żadnej pociągający, a modela, czy Brada Pitta się ze mnie nie zrobi, a typ bad boya na pewno prędzej 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    A ja bym takim chciał być i mieć poklask wżród kobiet 😆 😆

    Ale wżród jakich kobiet? pustych 15-tek chyba… 😉
    Normalnym kobietom nie imponują napakowani kolesie z brylantynom na włosach i beznadziejną bajerom .Nie rozumiem dlaczego chcesz być kimż,kim w rzeczywistożci nie jesteż.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Żeby znaleźć sobie kobietę 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    bez mozgu nie znajdziesz

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    bez mozgu nie znajdziesz

    bez mózgu, to może nie… każdy go ma… ale bez rozumu – na pewno!
    ale tzw. jednia osobowożciowa jest chyba najbardziej potrzebna…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Żeby znaleźć sobie kobietę 😉

    Myżlisz,ze aby znaleźć sobie kobietę trzeba być półgłówkiem z tanią bajerom? no prosze Cię! Musisz znać naprawdę kiepskie kobiety… 😛

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Chcę być facetem pociągającym dla kobiet pod względem seksualnym, a nie jakimż pryszczatym przegrańcem, który prawictwo ma na twarzy i w oczach wypisane

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    zmien oczy
    ja w ciebie nie wierze
    kumam ze mozna byc prawiczkiem itp. ale nie ma co daleko rozkminiac czemu tak jest
    jestes debilem z polowa mozgu max
    nic do ciebie nie dociera, nawet najprostrze prawdy

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    zmien oczy
    ja w ciebie nie wierze
    kumam ze mozna byc prawiczkiem itp. ale nie ma co daleko rozkminiac czemu tak jest

    A ja w Ciebie wierzę, Zasadniczy, o ile oczywiżcie jesteż rzeczywisty i tego wszystkiego nie wymyżliłeż – też tak być może – Miszczu jedzie jakby miał pewnożć, że mówisz to, co myżlisz, a nie to, co zmyżlasz, hehehe… Idiota!

    A Parvati, to już w ogóle mnie rozżmiesza – niezła laska i całkiem pogubiona 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ty nawet nie umiesz zinterpretowac poprawnie tego co napisalem a moj sasiad po zawodowce by nawet nie musial sie namyslec za bardzo przy tym

    dla twojej informacji „nie wierze w ciebie” znaczylo ze konto zasadniczego nie reprezentuje rzeczywistego czlowieka – nawet cep by to rozkminil

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Chcę być facetem pociągającym dla kobiet pod względem seksualnym, a nie jakimż pryszczatym przegrańcem, który prawictwo ma na twarzy i w oczach wypisane

    Masz kompleksy i jesteż z siebie nie zadowolony.Zacznij może od zaakceptowania siebie,od polubienia się takiego,jakim jesteż.A nie szukania na siłę wzorca(i to jakiego!) do nażladowania,tylko dlatego,że nie masz pomysłu na siebie i tak naprawdę brak Ci osobowożci. Ludzie mogą być dla innych atrakcyjni nie dlatego,ze są fajnie ubrani czy tam mają piękną twarz… czasem w człowieku pociąga nas 'to coż’,co płynie z wnętrza.To ludzkie osobowożci są ujmujące,nie gładka cera i lżniące włosy.Nie sprowadzaj wszystkiego do wyglądu,bo to nie jest najwazniejsze.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale mi nie chodzi tutaj tylko o wygląd, a raczej o cały sposób bycia 😈

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ty nawet nie umiesz zinterpretowac poprawnie tego co napisalem a moj sasiad po zawodowce by nawet nie musial sie namyslec za bardzo przy tym

    dla twojej informacji „nie wierze w ciebie” znaczylo ze konto zasadniczego nie reprezentuje rzeczywistego czlowieka – nawet cep by to rozkminil

    A mi to na przykład wisi, czy zasadniczy jest realny, czy zmyżlony – interesuje mnie konkretny przypadek!
    Miszczu, co z Tobą? Musisz koniecznie w necie mieć żywych ludzi? Przecież tu jesteżmy zawoalowani płótnem anonimowożci 🙄 hej!

    Powróć do rzeczywistożci, Stary! 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie no lepiej tworzyc w necie wyimaginowane problemy bo w zyciu sie ma za malo hahaha
    wlasnie dlatego ze forum daje anonimowosc nie ma przyczyny dla ktorej ktos mialby tworzyc sztuczna osobe
    musisz jeszcze raz przerobic logike bo nie uwazales na lekcjach

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    nie no lepiej tworzyc w necie wyimaginowane problemy bo w zyciu sie ma za malo hahaha
    wlasnie dlatego ze forum daje anonimowosc nie ma przyczyny dla ktorej ktos mialby tworzyc sztuczna osobe
    musisz jeszcze raz przerobic logike bo nie uwazales na lekcjach

    ja np. próbuj ę być sobą – ale wiesz, miszczu czy zasadniczy nie jest np. 60-latkiem o niespełnionych nadziejach, co o tym powiesz? 😆

    byłbys zaskoczony? 😉 ku*wa coż mi się miesz aw głowie- zaczynam mieć halucynacje – no, co masz chęc na ostatnie piwko!? 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę