• Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    mój mąż gdyby mógł to by na jajkach cały czas rękę trzymał. W każdych spodniach jest w kieszeni dziura 😡

    O Boshe 😯 To niezle 😉

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    To niestety nie jest przesada. Dla mojego męża noszenie tych samych slipów przez tydzień to norma. Dłubie w nosie, obgryza z rąk co się da, chochluje się po głowie, o prasowanie mu rzeczy muszę się wykłócać, nie myje się dokładnie pod pachami (ma na włosach strąki z soli), ale ostatnio namówiłam go na golenie pach 🙄 , nie czyżci butów, nie układa włosów (jak już gdzież idziemy razem to ja mu to robię), wyciska pryszcze z ud (robią mu się takie przy włoskach), ma awersję na szczoteczkę i na…prysznic jak go nie dopilnuję to tylko nogi myje.
    Ile można wytrzymać?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Serrafina nie wiem czy o takie chochlowanie po głowie ci chodziło ale mój drapię sie okropnie aż do krwi. Wygląda to później jak rogi

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    To też 😆 , a czasem takie z wytrzepywaniem z włosów kurzu, łupieżu i innych takich 😕

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    To znaczy, że musisz mieć faceta spod Wagi, albo przynajmniej z trygonu powietrza, albo…to egzemparz. Tak czy siak gratuluję. 8)

    Asia 85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mój to normalnie jak baba myje się codzienie siedzi w łazience godzinie mówi że się dobrze musi wypucować i wytrzeć, myje zęby straszny z niego czyżcioszek bardziej niż ze mnie nie dowytrzymania z tym myciem po karzdym sikaniu myje penisa. 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    @gagatka wrote:

    Czesc dziewczyny!
    Wedlug mnie najoblesniejsza rzecza jaka robia faceci jest chwalenie sie przed kolegami kogo kiedy i jak „przelecieli” a jeszcze gorsze jest to jak dorabiaja do tego wszystkiego jakies niestworzone historie. Powiedzcie mi jak radzicie sobie z takimi „delikwentami” i jak mozna sie za cos takiego moze nie od razu zemscic ale delikatnie odegrac:D
    Pozdrawiam:D

    uciekac z daleka od takich typków i nie zawracac sobie głowy smarkaczami… jak dla mnie takie zachowanie jest szczeniackie

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja sie jeszcze wypowiem na temat drapania po jajkach. Oni to poprostu lubia bo to jest przyjemne, jak juz troszeczke zaswedzi i raz drapna to moga to robic godzine nawet. Moj byly facet tak robil, obecny robi i moj brat tez.

    Czasem nawet sama drapie mojego faceta tam 😛 zwlaszcza jak ogladamy Tv lubie lezec i trzymac go za jajka 😛

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Rzeczywiżcie, faceci to obleżne skurwiele, ale prysznic codziennie, przynajmniej rano, musi być. Nie wyobraażam sobie mycia się 2-3 razy w tygodniu, chyba że w jakichs eksteremalnych sytuacjach z przymusu.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    @Onione wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    To znaczy, że musisz mieć faceta spod Wagi, albo przynajmniej z trygonu powietrza, albo…to egzemparz. Tak czy siak gratuluję. 8)

    eee…Panna po prostu. 😉 😆

    Mój również jest czyżcioszek i również z pod znaku Panna

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    O tak moja pierwsza miłożć jest z pod PANNY… elegancik, czyżcioszek, pachnący przystojniaczek…

    Mój mąż jest SKORPION. Czy któryż „flejtuszek” nie lubiący się golić i przebierać również jest skorpionem?

    MestorPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    zaraz, zaraz. co wy z nas robicie?? sciągacie różne zachowania mniejszożci facetów i robicie z nas fleje… nie jesteżmy idealni to prawda, ale te kozy pod poduszką itp. to przesada… :/ wy też robicie różne rzeczy… np. kupa włosów w wannie, włosy w szczotce że się uczesać nie można…

    nie oceniać mi tu faceta jako faceta, są fleje nie tylko w naszej płci ale i w waszej 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    włosy w szczotce że się uczesać nie można…

    no to juz przesada czesac się jedna szczotką

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    O tym samym pomyżlałam. Ale już nie tyle o używaniu tej samej szczotki co ogólnie o używaniu szczotki przez faceta…

    MestorPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja nie mowie że ja tak robię, ale to są przypadki dożć często spotykane 🙂 więc rozumiecie.

    A poza tym dużo facetów czesze się szczotką, ja tam na przykład wole szczetkę niż grzebień, grzebienia urzywałem parenażcie lat temu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie obleżne rzeczy robią faceci?"

Przewiń na górę