• Autor
    Odp.
  • zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    kiedys mialam chłopaka, ktory nosił w kieszeni zwiniety papier toaletowy zamiast chusteczek do wydmuchiwania nosa…a fuj jak on to wyciągał…..a fuj…. (własciciel firmy….jakbyscie na niego spojrzaly – na pierwszy rzut oka nie mozna byloby tego podejrzewac). nie jestem z nim , moj obecny mezczyzna jest the best!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Łeeee…tak czytam wasze posty i aż mi się niedobrze robi 😕 Mnie obrzydają takie flejtuchy 😕 i może dlatego jestem singlem 😆 Mój facet będzie musiał dbac o siebie,innej opcji nie ma 😉

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Mój facet jest zawsze czyżciutki i pachnie żlicznie, nie mam żadnych problemów z jego higieną 🙂 , nie wiem czy jest z trygonu powietrza, jest po prostu LWEM! Co do minusów to zdarzy mu się bekać albo pierdzieć, nie znoszę tego, ale moja słowa straciły już chyba czarodziejską moc i nic nie jestem w stanie z tym zrobić 🙄

    Ps. WarnGirl, nigdy nie wiadomo kogo się pokocha!

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    o! moj extra higieniczny mezczyzna tez jest LWEM…aha….to juz rozumiem, to wszystko dzieki temu znakowi 🙂

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    mój facet, tylko raz zrobił sobie wieczór brudasa, ale zęby umył… Jestem skora mu wybaczyć, bo późno wrócił padnięty z pracy i kładąc sie na pięć minut, zasnął i przespał całą noc. Rano nadrobił zaległożci i wziął prysznic. Moje Kochanie nie beka, nie dłubie sobie w nosie a z bąkami to nie wiem jak jest, bo ich nie słysze i nie czuje… Może bierze espulmisan albo coż, może puszcza tajniaki albo załatwia takie sprawy w toalecie. Nie narzekm na jego kulture i higiene. 🙂 chociaż nie wiem jak bedzie sie zachowywał po slubie, ale do tego jeszcze daleko.

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    mój to BYK i tez jest ok:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ps. WarnGirl, nigdy nie wiadomo kogo się pokocha!

    No własnie! 😯 ja pewnie zakocham się w bezrobotnym dresiarzu(bez obrazy dla dresiarzy of course),posiadającym znikomą wiedze o higienie i kulturze osobistej 😕
    To jeszcze jeden powód dla ktorego lepiej trzymac się z daleka od facetów 😆

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    ja nie pokochałabym brudasa, który żmierdzi ! no sorry…

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Moj tez jest straszny czyscioszek i tez jest spod znaku PANNY =)

    Czasem jak sie zapomni to zaczyna dlubac w nosie 😉 ale jak napotka moj piorunujacy wzrok to od razu mu sie przypomina ze w jego wieku to juz nie wypada 😉

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    masakra :):):)nawet niechce myslec co to by bylo gdyby moj chlopak tak sie zachowywal.

    Asia 85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    cała prawda o mężczyznach.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Faceci na serio sa obleżni. Prawdę mówiąc, to nie wiem co Wy w nich widzicie. Szczególnie w tych dzisiejszych.

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja z moim jestem zbyt krótko, i jak narazie nie pokazuje, że fleją jest 😉 Najbardziej obawiam się zamieszkać z facetem, wtedy wszystkie jego grzeszki wyjdą na wieszch.. Póki, co cieszę się z Mojego Aniołka Higieny 😀
    A swoją drogą żmieszne te cytaty były 😉

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    hehe hm szczerze mowiąc nie wiem jak to bedzie z moim mezem bo meza nie mam ale chlopaka no i jasne jest ze chlopak yhmm umie sie zachowac przy dziewczynie. Ale jesli chodzi juz o takie dłuuuzsze związki to mysle ze takich facetow jest cala masa. bo mamuska ma rowniez narzeka na tatka 😀 moze nie wszystkie z tych rzeczy ale no większosc napewno ;/ NIESTETY! Faceciii zmiencie sie 🙂

    AnetkaPlanetka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Drugi cytat mnie powalił szok 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie obleżne rzeczy robią faceci?"

Przewiń na górę