• Autor
    Odp.
  • KrolewnaSniegowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] 85 wrote:

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    cała prawda o mężczyznach.

    użmiałam się jak złoty pięćdziesiąt 😆

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    moj byly to skorpion, straszny czyscioch, caly czas dbal o siebie…az do przesady, prysznic kikla razy dziennie, ciuszki wyprasowane, ulozone itd.ale beknac czy…ta druga strona:) tez mu sie zdazalo, no coz to mezczyzni wlasnie.

    a z obecnym zbyt krotko jestem bym cos zauwazyla niepokojacego :))

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    oprócz dłubania w nosie i drapania sie po jajkach,niektórzy chyba maja sentyment do swojej osobistej bielizny bo zdarza im sie przez kilka dobrych dni np. niezmieniac skarpetek 😕 bleeeeeehhhh 😛

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Co Wy chcecie od tego, ze drapiemy się po jajkach ? To takie przyjemne i daje tyle radochy, że robimy to mimowolnie 😀
    Po prostu jesteżmy bardziej spontaniczni od kobiet w wyrażaniu siebie 8) .
    Swędzi nas to się drapiemy. Niekoniecznie musi to być związane z higieną.

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    hihih ale tak się kojarzy.. higiena, higiena i jeszcze raz higiena 😆

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    najgorsze jest bekanie, po prostu tego nie znosże. Czasem jak wypije Colę, albo coż inngo gazowanego i mu się głosno odbije, to mam ochotę udusić:P

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    kurde czytam czytam i widze ze nie tylko ja mam ochote podrapac sie po jajkach.. ;D

    a czy kobiety nie bekaja? nie smierdzi wam z buzki? nie puszczacie smierdzacych bąkow?

    sorry ale to sa prawa natury oraz wtajemniczenia zwiazku.. przeciez normalne ze nie podrapie sie na pierwszych randkach…

    jestesmy ludzmi 😉 luz dla mnie jak panna pusci bąka to co wtedy mam plakac? czy wyjsc z domu… normalna sprawa… chociaz niezbyt apetyczna ;D ;D

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    masakra jak tak czytam Wasze posty to aż się niedobrze robi 😕 mój M. na całe szczężcie jest aniołkiem jeżli chodzi o higienę 🙂

    barrracuda – wiadomo, że im dłuższy związek tym czujemy się swobodniej i pozwalamy sobie na więcej, puszczanie bąków, czy gdy się odbije po gazowanym napoju nie jest czymż karygodnym bo to normalna fizjologia człowieka tak samo mężczyzny i kobiety, więc każdemu może się zdarzyć. Tak samo może zaswędzieć tu i ówdzie ale nie przesadzajmy z tym żeby myć się raz na parę dni, dłubać w nosie, chodzić przez tydzień w tej samej bieliźnie! Jakież granice muszą być!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jak panna pusci bąka to co wtedy mam plakac? czy wyjsc z domu…

    Oscentacyjnie otworzyć okno 😆 😆 😆 😆

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja akurat nie chodze w bieliznie dluzej niz 1 dzien a po kupce trzeba umyc pawie oczko 😉 bo nigdy nie wiadomo..

    w nosie nie dlubie bo wole wysmarkac 😉

    po jajeczkach (ogolonych 😉 ) milo mi sie robi jak je dotykam.. wy nie macie wiec nie wiecie jaka to przyjemnosc…

    chociaz znam historie takich kobiet co maja jajka..

    siostry Williams 😀

    jedna mowi do drugiej.. wlosy mi w dziwnym miejscu wyrosly i mnie swedzi…

    gdzie?

    na jajkach.. 😛

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja jestem straszny czyżcioch, tak jak pisała Nietykalna o swoim ex 😆

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    😆
    uhh obsmialam sie jak norka :D. Dobry topic. Niektore wasze teksty sa nieziemskie. Dzieki :D. Z tymi kozami pod poduszka to juz hardcore:D

    Tak sobie mysle czy cos mi w moim facecie przeszkadza. Chyba nic. Myje sie raz dziennie, rano. Zeby zawsze. Goli sie pod pachami i tam na dole.
    Czasem sobie pierdnie albo beknie (po coli to koncert jest). Jakos mi to nei przeszkadza specjalnie, czasem odpowiadam mu tym samym;P.
    Z gaciami to nei wiem jak tam jest bo wszystkie ma takei same (sprytek;>), chociaz kiedys wspomnial ze on nie jest kobieta i nic mu nie cieknie wiec wnioskuje ze zdaza mu sie przetrzymac:P.
    Skarpetki tez wacha czy jeszcze dobre, ale ja robei to samo :D. Kurde, nie wiem jak wam ale mi sie stopy nie poca jak w tropikach i nie smiedza wiec jakos nie widze problemu w zalozeniu kilka razy tych samych skarpetek.
    I lubie jak jest nieogolony (tydzien to juz za dlugo ale za dupcia niemowlaka nie przepadam szczegolnie).
    Nigdy mi nei smiedzi i zawsze mam ochote wycalowac go calego. A jak sie troche spoci to tym lepiej (chyba mam jakies zboczenie :D).

    Ostatnio bylismy na wakacjach, 2tyg. Busem. Prysznic trafil sie chyba ze 3 razy. Ja tam zadnego z tym problemu nei mialam. Zeby zawsze byly myte, no na tyle wody bylo a do miejsc intymnych specjalne nawilzane chusteczki. No po 5 dniach to juz stwierdzilam ze czas by sie umyc jednak:D.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja skarpetki zmieniam przynajmniej codziennie

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    No i co ci to daje? Laski nei leca na swierze skarpetki:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    No i co ci to daje? Laski nei leca na swierze skarpetki:)

    Mam wręcz obsesję, jak nie nerwicę natręctw na punkcie pewnych rzeczy. Robię to sam dla siebie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie obleżne rzeczy robią faceci?"

Przewiń na górę