• Autor
    Odp.
  • the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ejjj trochę niefajnie tak obrabiać tyły swoim facetom chyba….

    Ja powiem tylko – mój TŻ nie robi nic, czego ja bym nie zrobiła xD

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Czy laski nie lecą na żwieże skarpetki? 😆 Może na same skarpetki to nie ale na czystego,zadbanego faceta napewno. I nie wyobrażam sobie jak można chodzić drugi dzień w tych samych skarpetkach i po 5 dniach dopiero poczuć potrzebę wzięcia prysznica 😯

    Daj o siebie dalej zasadniczy-to się naprawdę chwali i liczy (ale mi się zrymowało 8) )

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Czy laski nie lecą na żwieże skarpetki? 😆 Może na same skarpetki to nie ale na czystego,zadbanego faceta napewno. I nie wyobrażam sobie jak można chodzić drugi dzień w tych samych skarpetkach i po 5 dniach dopiero poczuć potrzebę wzięcia prysznica 😯

    Daj o siebie dalej zasadniczy-to się naprawdę chwali i liczy (ale mi się zrymowało 8) )

    Dzięki za ciepłe słowa 🙂 Dla mnie dbanie o siebie to naprawdę ważna rzecz, bez tego ciężko by mi było się czuć komfortowo 8)

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Nie wyobrażam sobie pięć dni się nie myć!! Muszę się myć codziennie wieczorem bo inaczej nie zasnę, choćbym z imprezy wróciła o 4 rano to muszę iżć pod prysznic.
    W ogóle, fuujjj jak można tyle czasu się nie myć?!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja może po imprezie prysznica ciepłego nie muszę wziąć, ale przed wyjżciem z domu to muszę się umyć i zmienić bieliznę, umyć zęby itp. Może i u mnie to już obsesja i nerwica natręctw, ale taki już jestem i mi z tym dobrze 8)

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wyobrażam sobie pięć dni się nie myć!! Muszę się myć codziennie wieczorem bo inaczej nie zasnę, choćbym z imprezy wróciła o 4 rano to muszę iżć pod prysznic.
    W ogóle, fuujjj jak można tyle czasu się nie myć?!

    Mozna :D. Od tego sie nie umiera, i wbrew pozorom wcale sie nei smierdzi:P.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie umiera się owszem, ale dla mnie takie coż to po prostu niekomfortowa i krępująca rzecz. Ja np. nawet po załatwieniu się zawsze myję tyłek wodą z mydłem i inaczej sobie tego nie wyobrażam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie obleżne rzeczy robią faceci?"

Przewiń na górę