JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!

  • Autor
    Odp.
  • themarpis
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam 31 lat i chyba przez ostatnie 10 lat szukałam jakiegoż sposobu na pomarańczową skórkę.Próbowałam wszystkiego, wydałam mnóstwo pieniędzy i b ez efektu.Dopiero lekarz,który wykonywał mi zabieg liposukcji polecił mi leczenie mezoterapia bezigłową, która jest FANTASTYCZNA!Po 8 zabiegach nie wierzyłam własnym oczom cellilitu nie było.Jestem już 3 miesiące po serii zabiegów i cellulit nie wraca. Zabieg jest bezbolesny i daje spektakularne efekty. Problem tkwi tylko w tym, że w Polsce jest dopiero kilka takich maszyn.Je jestem ze żlaska i robiłam sobie ten zabieg w Piekarach śląskich w studio urody Q10. Polecam wszystkim z okolicy. Ta maszyna likwiduje również zmarszczki.Idę na zabieg przeciwzmarszczkowy w poniedziałek. Uważam,że technika posunęła sie juz tak daleko, że cellulit nie jest już problemem!

    Zoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mam 20, jestem szczupla, regularnie cwicze i zdrowo sie odzywiam i stosuje rozne kremy a mimo to nie moge uporac sie z cellulitem. Zastanawiam sie czy ten zabieg moglby mi pomoc. Mam pytanko-ile on kosztuje?

    monisia160284
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    znalazlam informacje ze za 10 zabiegów trzeba zaplacic 2400zł… zastanawia mnie tylko na jak dlugo to wystarcza. Rok? Dwa?

    slonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja sobie zrobiłam serię zabiegów VelaSmooth – szczerze polecam, po 4 już widziałam efekty.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    znalazlam informacje ze za 10 zabiegów trzeba zaplacic 2400zł…

    JEZUSICKU! mialabym nowe okulary i szafe pelna ubran i butow. albo nowy dywan i stolik do pokoju. chrzanic celulit – kupi sie dluzsza kiecke i nie widac. 2400 zl no musialabym spac na kasie zeby tyle za to zaplacic

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    racja xyz, ciekawa jestem kto z tego korzysta chyba jakież… 🙄 . dla mnie to pierwasza głupota wydać tyle kasy na taki zabieg.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    matko ile? chcecie efekt zimny prysznic na przemian z cieplym (ok 5 zl woda) szczotka z wlosia naturalnego(zakup jednorazowy 19 zl) i peeling do ciala ( od 7- 20 zl) i czesc systematyka.ale jesli ktos zafunduje chetnie pojde .na ciezkie przyppadki srodek doustny i znika a nie zapominajcie ze cellulit powraca:(

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    szkoda by mi było tyle kasy na te wszystkie zabiegi!

    blue moon masz racje, najważniejsza jest systematyka, tylko wtedy widoczne są efekty!

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    no pewnie masazyk w domu nic nie kosztuje i jeszcze spalamy kalorie woda z cytryna zawsze sie znajdzie ewentualnie tbaletki od srodka ja zainwestowalam w clarinol cla firmy walmark i sa efekty ale gniate sie rowno:)

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja tez kupilam sobie clarinol cla ale nawet tej kapsulki nie przelkne rozgryzlam dwie tabletki i wylal sie plyn ale jest tak ochydny ze mnie bralo na wymioty

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    hmmmm rada cenna jak cos bierzesz jakikolwiek lek nie przegryzaj kapsulki:) nigdy to co jest w srodku chocby bylo najzdrowsze bedzie pachnialo ochydnie wiem kiedys tez rozgryzlam 🙂

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja tez kupilam sobie clarinol cla ale nawet tej kapsulki nie przelkne rozgryzlam dwie tabletki i wylal sie plyn ale jest tak ochydny ze mnie bralo na wymioty

    a po co rozgryzałaż? przecież wiadomo że żadne tabletki nie są smaczne 😕

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    i co ugniatacie sie kto sie przylaczyl do akcji?:)

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    znalazlam informacje ze za 10 zabiegów trzeba zaplacic 2400zł… zastanawia mnie tylko na jak dlugo to wystarcza. Rok? Dwa?

    Taaaa, wolę mieć cellulit – az taki zły nie jest 😆

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ehhhh… ja to chyba jakas dziwna jestem, ale tym calym cellulitem to jakos w ogole sobie glowy nie zwracam. juz nawet wyroslam z rozwalania kasy na te wszystkie kremy. nie spedza mi on snu z powiek mimo ze pewnie gdzies tam by sie znalazl na moim cialku. ale kto wie, moze jak przybierze on kosmiczne rozmiary dnia pewnego to bede przymierac glodem i zbierac w skarbonce te 2400 zeby sie go pozbyc.

    ale ogolnie dobrze wiedziec ze jest jakas super metoda;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!"

Przewiń na górę