• Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    jedyny chyba nie ma? Może najlepiej na nas podziała, jak połączymy siły, wiecie ruch, dietka, seria zabiegów w Good Time Day Spa, gdzie pani Irmina tylko rzuci okiem i już wiadomo, jak się go pozbyć. do tego może jakiż masaż, ale żeby był jakiż jeden skuteczny sposób, żmiem twierdzić, że takowego nie ma.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    No kilka różnych działań to na pewno jest dobry sposób. Nawet jak ktoż skorzysta z zabiegu usuwania celulitu no to warto rozważyć potem odpowiednią dietę czy więcej ruchu aby nie pojawił się nowy.

    Tekiela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zabiegi sa najskuteczniejsae, jakies kremy i masci nic nie pomagaja. Nie chce nawet sobie przypominac ile kasy na to poszlo dobrze ze na allegro kupowalam. Wkurzylam sie i poszlam do salonu kosmetycznego. Padlo na Laime bo akurat zabiegi na cellulit mieli w promocji. Kupilam 5 takich i mi wystarczy. Kremow nie stosuje juz drogich, jakies tanie zeby nawilzac. Gdybym znowu nie daj Boze przytyla to ide na te zabiegi, juz postanowione. Polecam zabiegi dziewczyny!

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Zabiegi sa najskuteczniejsae, jakies kremy i masci nic nie pomagaja. Nie chce nawet sobie przypominac ile kasy na to poszlo dobrze ze na allegro kupowalam.

    A próbowałaż kiedyż regularnie stosować olej rzepakowy wymieszany z kawą? To pierwsze ma dużo witaminy E która ujędrnia i regeneruje, a to drugie ma działanie antycellulitisiowe. Mi pomaga 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    ale dobra rada nic nie da 😉 jeżli skierują Cię na specjalistyczny zabieg, to licz się z tym, że tanio nie będzie.

    FajnaBabka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam Wam dziewczyny endermologię. Poza tym, że likwiduje cellulit działa dodatkowo na obrzęki, wiotkożć skóry, blizny itp. Najważniejsze tylko żebyżcie znalazły sobie gabinet, w którym będzie oryginalny, medyczny sprzęt(firmy LPG) a osoba, która przeprowadza zabieg była kompetentna i dobrze przeszkolona. Miałam już 8 zabiegów i jestem naprawdę bardzo zadowolona, mam nadzieję, że po zakończeniu całej serii (15 zabiegów) pozbędę się całkowicie cellulitu:)

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    A faktycznie fajny artykuł 🙂 No i dobrze, że w końcu zaczyna się szerzyć wżród kobiet, że nie ma diet cud, magicznych kapsułek i cudownych kremów. Wszystko to wspomaga, ja jak biorę Detocell to dodatkowo ćwiczę i się zdrowo odżywiam. Niestety mam swoje wzloty i upadki, raz się za wczeżnie cieszę i obtrąbiam żwiat, że się udało, a potem obżeram się i tak w kółko. Dlatego ważna jest samodyscyplina i motywacja!

    bizoniia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja również polecam VelaSmooth, ale wersję Pro, jest na prawdę wow! mocniejsza i szybszy efekt. Zastanawiam się nad mezoterapią tylko nie wiem czy warto?? Jakbyżcie szukały dobrego gabinetu z Poznania to polecam Sylvetka atelier mają nową wersję maszyny, niestety są tylko w Poznaniu!

    Dla kiepskiego portfela – można się dogadać o fajną cenę więc warto.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    chyba nie ma jedynego sposobu 😉 u mnie najlepszy efekt był, jak połączyłam kilka sposobów, czyli kosmetyki, masaże, suplement, dietę i ćwiczenia:)

    Martuna 30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Popieram zdanie,że jedna metoda walki z cellulitem nic nie da. Ja też ćwiczę, odpowiednio się odżywiam, używam specjalnych kosmetyków, ale najlepsze efekty widać po wizytach w gabinecie kosmetycznym Q Institute w Warszawie. Na szczężcie są tam najniższe ceny w stolicy, a do tego wiele rabatów, bo moje marzenie o pięknych udach, da się zrealizować. Pozdrawiam

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    chyba nie ma jedynego sposobu 😉 u mnie najlepszy efekt był, jak połączyłam kilka sposobów, czyli kosmetyki, masaże, suplement, dietę i ćwiczenia:)

    powiedz mi jakie suplementy przyjmujesz żeby pozbyć się celulitu, co według Ciebie przyniosło najlepsze efekty?

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    zgadzam się z tym, co już powiedziałyżcie, że nie ma jedynego i uniwersalnego sposobu na to, żeby pozbyć się cellulitu. Jestem też zdania, że nie można go zostawiać samego sobie, tylko trzeba walczyć jak się tylko da, może to być i masaż, odpowiednia dieta, czy kosmetyki. Ale jednak na mnie najlepiej podziałały zabiegi. Byłam w dermedzie na endermologii, zabieg naprawdę spełnił moje oczekiwania.

    outstandingxd
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam,
    Razem z koleżankami zastanawiałyżmy się nad ofertami różnych klinik pięknożci. Naszym zdaniem najlepsze zabiegi na cellulit oferuje klinika Q-Institute. Czy ktoż z Państwa korzystał może z jej usług?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a kowiedzcie mi Kochane co powiecie nt. detocellu? Moja znajoma strasznie go poleca, mówi że już długo go łyka i z odpowiednimi masażami zaczyna „gubić” celulit, zastanawiams ie nad kupieniem tego suplementu bo wydaje mi sie że mi tez mógłby pomóc, tym bardziej ze jest to suplement który ma ten celulit zwalczać, co powicie na jego temat,

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    U nas bestsellerem jest Pat & Rub NaturAktiv Balsam Wyszczuplający i Zwalczający Cellulit wspomaga lipolizę, hamuje powstawanie komórek tłuszczowych, wygładza cellulit, napina skórę i ujędrnia w składzie są algi o działaniu antycellulitowym 200 ml u nas za 89 zł

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!"

Przewiń na górę