• Autor
    Odp.
  • malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    a ja chetnie bym się pozbyła 🙂 może macie jakież jeszcze inne sposoby???

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Ja już tyle razy pisałam… ciepłe i zimne prysznice na zmiane na miejsca zaatakowane przez to wstretne choróbsko. Skóra jest wtedy bardziej napieta i kremy lepiej się wchłaniają.
    Jest to może początkowo nieprzyjemne, ale z czasem da sie przyzwyczaić.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    ja sie przylaczam do akcji z mila checia , w koncu trzeba jakos sie prezentowac bo w koncu lato idzie 🙂 tylko czy sie wyrobie ??

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    zeby pozbyc sie cellulitu niekoniecznie trzeba wydawac tyle kasy, saa tez inne sposoby zeby sie go pozbyc

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    tez jestem tego zdania, domowe sposoby sa równie skuteczne, aczkolwiek trzeba pożwiecić czas na ich przygotowanie.
    No i lepszy efekt osiągniesz wspierając domowe sposoby jakimiż innymi- np. zelami, kremami czy suplementacja diety. Okazuje się że sub zawarte w tych antycelulitowych kapsułkach sa bardzo aktywne i są pochodzenia naturalnego- czyli nie taka znowu straszna chemia.
    Ja osobiżcie jestem zwolenniczką łączenia obu metod- domowych i tych ze sklepów.

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    trzeba wykorzystywac dary natury i korzytsac z obecnie istniejacych srodkow , a niepowiem jest w czym wybierac 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ale dziewczyny pamietajcie zeby sie nie rujnowac finansowo w necie najtansze sa zarowno cla dostepne w aptekach i zele kremy itp.

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    to prawda w necie najtaniej

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    fakt w necie najtaniej , a ja juz zaczelam dzialac z cellulitem 🙂 w kazdy mozliwy sposob

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    no najgorsze ze cellulit w sloncu bardziej widac niestety….:( ja sie masuje i mam zamiar zabic drania jak ida kapiele?

    konwalia5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    największe efekty sprawiły tabletki Cellastar, oczywiżcie mini dietka i więcej ruchu, idzie lato więc spokojnie można połączyć wszystkie te czynniki 🙂 mnie pomogło, życzę powodzenia 🙂

    wiecej o cellastar w necie

    pozdrawiam

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    a mi ostatni rzuciły się w oczy w sklepie herbatki antycellulitowe. no i postanowilam je kupic…mmhh..no juz dwa dni pije po dwie filizanki i zobaczymy jakt o dalej bedzie..moze chociaz trochę pomoże.. 8)

    karcys2412
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    tak??herbatki antycellulitowe??a jakie? ja jeszcze czegoż takiego nie widzialam…i nie sądze aby to coż dawało, no bo jak?czego te herbatki są? herbalife? czy olimp??czy takie zwykłe?? ❓

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    tzn te akurat były Vitax-u . naprawdę są spoko.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja ostatnio przeczytalam zeby kupic sobie 4 olejki zapachowe – pomarańcza, grejpfrut, geranium i cos jeszcze niestety nie pamietam co, pomieszac z żelem na celulit, posmarowac sie tym, owinąć folią spożywczą i wejsc pod kołdre na 40 minut. podobno po paru seansach nie poznaje sie własnych nóg 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!"

Przewiń na górę