• Autor
    Odp.
  • masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    A dokładnie co to jest ta mezoterapia bezigłowa?

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    „ja ostatnio przeczytalam zeby kupic sobie 4 olejki zapachowe – pomarańcza, grejpfrut, geranium i cos jeszcze niestety nie pamietam co, pomieszac z żelem na celulit, posmarowac sie tym, owinąć folią spożywczą i wejsc pod kołdre na 40 minut. podobno po paru seansach nie poznaje sie własnych nóg „”

    czy to możliwe?? a powiedz dokladniej co i jak??ty to robilas sobie??bo tego jeszcze nie slyszalam a moze byc dobre moze??? 😀

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm zimne i cieple prysznice mowicie?? macie racje nie da sie nie cierpiec szkoda tylko ze nie mozna sobie jakos dodatkowo pomoc…ja juz chce miec piekne uda!!!!

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    cellulit to dla mnie zmora…chyba dobrze trafilam…kurcze nie jest duzy,ale mnie denerwuje..jak tu sie go pozbyc??piszecie o przysznicahc jakis kremach,ale..jest cos takiego lekkiego?/teraz jak wchodzilam na forum rzucila mi sie reklama tych antycellulitowych herbtek vitaxx, myslcie ze sa spoko?to chyba jakas nowosc, skoro az tak czesto sie pojawia?
    😆

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    wiesz , przyznam ze dopiero twoja wypowiedz zwrocila moja uwage na ta reklame 😳 ja osobiscie nie pilam tej herbatki i slim figury z tej firmy tez nie pilam…
    ja chcialabym cie jednak zachecic do jakis cwiczen bo to na prawde pomaga w walce z cellulitem sa fajne stronki w necie z gotowymi zestawami

    karcys2412
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    no wlasnie ja tez widze ze vitax sie ogłasza, nawet ostatnio widzialam billboard z reklma tych herbatek. ciekawa jestem czy jest tak jak mówia?
    bo chcialabym miec takie nogi jak ta ze zdjecia;)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hehe czy ja wiem mysle, ze te nogi sa jednak zrobione komputerowo no i od samej herbatki tak ladnie wygladac niestety nie beda 😉

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no niestety tak…to moze…komputerowo to usuniemy na stałe:)))

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hehe no byloby super ale to sie moze spelnic tylko w moich snach 😉 tak więc powrocmy do rzeczywistosci, jak idzie walka z cellulitem?? cwiczylyscie w te upaly??

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Walka idzie ciężko/ Od dwóch tygodni stosuję zimne prysznice, przy okazji na piersi też dla ujędrnienia. Do tego krem Cellu-Glow z Avonu i do tego masaże, ale nie zawsze mi sie chce więc nieregularnia. Coż tam chyba poprawiło się, ale czy znmiejszył sie to nie wiem. Trzeba więcej czasu jeszcze

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no dwa tygodnie to dopiero poczatek, ale widze ze masz bardzo dobry plan prysznice plus krem tez tak robie no i cwiczenia polecam na biust jest kilka swietnych latwych cwiczen i na pupe rowniez a efekt bedzie ladniejszy

    karcys2412
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a ja wiecie..kupilam te herbatki na antycellulitowe co vitax wytworzyl i obaczymy,a ale dodatkowo robie masaże gąbką oraz kremy i kremy na cellulit…mam nadzieje ze w koncu zejdzie chcociaz troche… 😆
    a jeszcze słyszałam ze bardzo dobre są okłady z fusów kawy!!naprawde…moze nie na cellulit ale na wygladzanie ud na pewno, moze trzeba sprobowac??tylko skad te fusy z kawy brac ? 😕

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmmm okladow z kawy przyznaje, ze nie robilam jeszcze, ale moze sprobuje a jesli chodzi o herbatki to mnie tylko przeczyszczaly wiec nie pije ich juz wole cos innego bo czuje sie bardziej komfortowo 😉

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Słyszałyżcie o saunach na podczerwień? Podobno wizyta w takiej saunie, to jeden z lepszych sposobów na pozbycie się cellulitu. Zainteresowała mnie ta wiadomożć i poklikałam w necie, znalazłam włażnie taką saunę Sauna Infrated Krizan, którą można zamontować w swojej łazience. Warto spróbować!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Więcej tu reklamy niż czegoż konkretnego.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!"

Przewiń na górę