• Autor
    Odp.
  • Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się, że ludzie po prostu polecają to, co sprawdzili i nie ma w tym żadnych ukrytych podtekstów. Wydaje mi się, że warto czasem poczytać różne wypowiedzi, bo można sporo pomocnych wskazówek znaleźć. Ludzie najczężciej polecają to co sprawdzili, bądź pytają o coż nad czym się zastanawiają i tyle.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wystarczy wiedzieć jak działają spamerzy i na oko widać,że to spam i reklama.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Polecam ruch i sport 🙂 Spacery, ćwiczenia itp. Do tego na pewno fajne były by jakież masaże, jeżeli ktoż może sobie na to pozwolić to najlepiej w jakiejż profesjonalnej klinice gdzie się tobą dobrze zajmą i dostosują zabiegi do twojego stopnia cellulitu.

    Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    A ja znalazłam ostatnio sensowny program, nazywa się stop-cellulit. Łączy w sobie kilku etapową walkę z tym defektem: kosmetykami, dietą, suplementacją i terapią falą akustyczną, która widocznie ujędrnia skórę. Suplementy są naturalne, dieta zasadowa, podobnie jak kosmetyki. O szczegółach tego programu można poczytać na stop-cellulit.com, moim zdaniem wygląda to obiecująco.

    frotta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja zaczęłam chodzić na endermologie, i jestem z tych zabiegów zadowolona bo widać poprawe:) polecam INSTYTUT PIEKNEGO CIAŁA w Koszalinie:)

    mimi1908
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    witam
    Ja pozbyłam się już cellulitu metodą smarowania się olejkiem,który można samemu zrobić.Jak narazie minęły 4 miesiące i cellulit się na szczężcie nie pojawia.Dodatkowo pije cały czas zieloną herbatę i przynajmniej raz w tygodniu robię masaż z pilingiem stosuje do tego zwykła sól morską.Dieta w moim przypadku to tylko teoria.Nie potrafię sobie zrezygnować z jedzenia i wprowadzić inne nawyki jedzenia.Staram się nie jeżć słodyczy i przestałam słodzić napoje. Piję wodę mineralna.

    nextdoorgirl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    aa zapomniałam dodać, że ten krem jest z firmy HomeoFit-Lab

    jarilitmanen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    monisia160284 napisał(a):znalazlam informacje ze za 10 zabiegów trzeba zaplacic 2400zł… zastanawia mnie tylko na jak dlugo to wystarcza. Rok? Dwa?

    Taaaa, wolę mieć cellulit – az taki zły nie jest 😆

    hehe w pewnym wieku zwisa to czy celulit jest czy go nie ma

    „Co różni faceta od kobiety? Co to jest do cholery celulit?” 😀

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Dziewczyny – liposukcja bezigłowa. Działa czy zwyczajny marketing?
    Na zakupach grupowych zrobili promocję – [xxxxx] Czy za połowę ceny będzie to zabieg tak samo wartożciowy?

    EDIT:kowal2

    Korni78
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    cellulit ma zniknąć,tylko jak tego dokonać,no i nie wydać 2400!!!??
    Byłam niedawno na zabiegu VelaShape we Wrocku w Dermamedzie, tak na spróbowanie…
    Zdecydowałam się bo wystarczy 1 zabieg tygodniowo przez 5 tyg., a potem tylko 1 w miesiącu,więc całkiem spoko 😆
    cellulit powraca więc dobrze robić coż dla podtrzymania i nie wydać kupę kasy.
    Jestem po 3 zabiegu i musze przyznać,że efekty są całkiem obiecujące….

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @Glusia wrote:

    Ja korzystałam z endermologi w gabinecie Mona Lisa w Poznaniu. Wykonują tam ten zabieg aparatem firmy LPG, chociaz dla mnie to nic nie znaczy to z tego co czytałam firma bardzo dobra a sprzed działa, wiem z dożwiadczenia. oczywiscie pani wykonujaca zabiegi powiedziala mi ze efekt utzryma będzie lepszy jesli zmienie nawyki żywieniowe i choć tropch etryb życia ale bardzo dobrze na mnie to zadziałało pobudzajaco, zaczełam wreszcie jexdzić na rowerze, mimo ze robi się coraz chłodniej!

    nie przejmuj się Kochanie, zapraszam Cię na rowerek 😉 zrobię Ci zdjęciuszka 😀 Glusiu!
    @Glusia wrote:

    pozdrawiam sedecznie!

    ja Cię też, uwierz 😛 i do tańca Cię zapraszam jupi

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Niestety cellulit to zmora większożci kobiet, bez względu na wiek, nie wiem sama czy te wszystkie specyfiki działaja na pomarańczową skórkę, spróbowac zawsze można tylko to kosztuje i nie każda moze sobie na to pozwolic. Sa kobiety bez cellulitu więc i muszą być z:):)

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    dziewczyny a czy ktoras z was stosowala kuracje arbuzowa z bielendy na cellulit ?
    zabieg ten wyczailam u swojej kosmetyczki, ale wiadomo tam kosztuje duzo bo jeden 170 zl…a trzeba by zrobic serię czyli okolo 7-8 zabiegów po 2 razy w tyg wiec mnie na to nie stac :/
    alee..wyczailam te kosmetyki na neci ktorych sie uzywa do tego zabiegu i ciekawa jestem czy któras z was stosowała?

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    U mnie kremy nie zadziałaly, potrzebne byly zabiegi¦ Moj wybor padl na Elite i na terapie foliowa, jak to okreslam :). Krem cynamonowy i folia moze nie wygonily pomaranczowej skorki z moich ud, ale bardzo je wygładzily i wygladaja lepiej.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    W moim wypadku przy rozstępach już niestety nie dało rady zbytnio poradzić sobie tylko kremami więc chodziłam do lekarza na zabiegi i dopiero wtedy zaczęło to przynosić realne rezultaty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!"

Przewiń na górę