• Autor
    Odp.
  • AdusiaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja już od dłuższego czasu walczę z paskudnym cellulitem i z marnym skutkiem.Zapisałam się na konsultację do Elite w Warszawie.Polecają kilka innowacyjnych metod ja się na tym bardzo nie znam dlatego najlepiej będzie jak to specjalista zdecyduje która metoda będzie dla mnie odpwiednia.Najważniesze aby przyniosła efekty.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Nie ma jednego dobrego sposobu na cellulit jak zabiegi w gabinecie kosmetycznym czy aktywnożć fizyczna plus kosmetyki. Tylko te 3 rzeczy mogą stanowić o powodzeniu walki z cellulitem.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    to fakt jednego uniwersalnego i skutecznego nie ma, bo różne są też rodzaje cellulitu. Ale na mnie bardzo dobrze podziałała endermologia na której byłam w Studio Laser

    margaret1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mój cellulit to mnie chyba przeżladuje, walczę z nim od dłuższego czasu, ale … zaczynam widzieć efekty i to jest najważniejsze! 🙂 a to za sprawą mega relakcującego zabiegu CITRUS MAX w Instytucie Urody Bliss w Katowicach, rewelacja :0

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Zabiegi także są skuteczne i co do tego nie ma wątpliwożci,ale wczeżniej można spróbować też diety,kosmetyków i aktywnożci fizycznej,w dłuższej perspektywie czasu także przynosi to rezultaty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB NA CELLULIT!"

Przewiń na górę