• Autor
    Odp.
  • Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Cieszę się, ze coraz więcej sympatyków jigi sie tu ujawnia. To doskonałe ćwiczenia, nie tylko dla ciał, ale też dla duszy.

    natalii130383
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    interesuje mnie joga i pilates na płytach cd,ćwiczę i już swoje przerobiłam

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Tez ćwiczę jogę, z małymi przerwami juz od roku, duzo lepiej się czuję i choć joga to jedna z form moich aktywnożci, to już nie mogę bez niej wytrzymać.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Ćwiczenia tego typu są dobre dla każdego, jogę zaczynasz zawsze od podstaw i rozwijasz się powoli. Joga ma wiele korzyżci dla ciała, umysłu i ducha. Warto…

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    moim zdaniem, na poczatku joga tylko na zajeciach, inaczej bardzo latwo o kontuzje.

    milka42
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Od czego dziewczyny zacząć najlepiej w jodze? Z kimż , samej?

    bbeataa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja zaczynałam z instruktorem na zajęciach, żeby tlyko podszkolić się na początku, ale po kilku lekcjach zrezygnowałam, kupiłam własny sprzęt na JogaStyl min. i sama zaczęłam ćwiczyć już bo wolę domowe zacisze i spokój.

    trenpot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wszystko zaczęło się od filmiku w internecie, a teraz joga to jedna z najlepszych rzeczy, które spotkały mnie w życiu. Jestem człowiekiem dosyć zapracowanym, dzieci, praca, dom i znowu dzieci i domu. Joga to chwila dla mnie, chwila relaksu, którą spędzam sama ze sobą. Dodatkowo bardzo dobrze wpłynęła na moje ciało, stało się elastyczne i sprężyste.

    Justynako
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A możcie polecić jakież kanały na YT z jogą dla początkujących. Chodzi mi o całe takie treningi, powiedzmy godzinne.

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A możcie polecić jakież kanały na YT z jogą dla początkujących. Chodzi mi o całe takie treningi, powiedzmy godzinne.

    ja zaczęłam grzebać na yt w poszukiwaniu ćwiczeń jogi wzmacniająych plecy – bardzo niestety mnie ostatnbio bolały. i trafiłam na kanał Ani Brzegowej – ma fajne treningi, wszystko jasno tłumaczy, ćwiczyłam z nią kilka razy i jestem zadowlona. 🙂

    gruszka91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    a znacie jeszcze jakieś cwiczenia dla początkujących, tak żebym nie zrobiła sobie krzywdy? 😀

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Na youtube są fajne ćwiczenia dla początkujących 🙂

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    a podeślesz linki? 😛

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja uwielbiam jogę. Nie potrafię ćwiczyć jogę sama, dlatego chodzę na zajęcia, jakie odbywają się na siłowni. Mnie podobają się zajęcia bardziej niż samej w domu ćwiczyć, dlatego, że wykładowca zawsze wytłumaczy, jak prawidłowo zrobić ćwiczenia. Ale, oczywiście, że nie ma nic niemożliwego. Jeżeli naprawdę czegoś chcesz, to wszystko się uda.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja też uwielbiam jogę a ćwiczę z filmami z youtube. Najbardziej lubię portal jogi oraz Małgosię Mostowską. Są praktyki dla początkujących, dla kobiet w ciąży, dla seniorów które na początek są super. Ja praktykuję od roku więc wybieram już bardziej dynamiczne sekwencje, ale pamiętam że na początku szło mi dosyć ciężko. Najwięcej czasu poświęcam na otwieranie bioder bo od siedzenia przy biurku mam wszystko bardzo pospinane. Świetne są też ćwiczenia na kręgosłup 🙂 .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Joga dla początkujących?"

Przewiń na górę