• Autor
    Odp.
  • gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    czytaj wyżej :

    a to piszecie że , facet musi typać nogami ,

    ze musi być twardy i mieć swoje sprawy

    że nie powinien robić tego o co go partnerka prosi

    itd. itd. CO TO ZA PIERDY !!!!!!!

    a nie można tak poprostu być ze soba szczerym , kochac sie i

    dzielic każdą chwile szczężcia

    TAK POPROSTU NAJNORMALNIEJ W śWIECIE !!!!!!!!!

    nie można co ???? trzeba prowadzić jakąż niwidoczną walkę

    bo wtedy facet jest TWARDZIELEM , a kobieta mu uległą niewolnicą

    wrrrrr!!!!!!!!!!()*&^&*%^&%$*&*())(&*)&*(

    ……..

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Można być ze sobą szczerym i kochać się. Tak się dzieje w normalnych związkach(: i sądzę, że rzeczywistożć zawsze odbiega od naszych wyobrażeń (i to bardzo).

    Jeżeli komuż coż w związku nie pasuje, to się o tym rozmawia. Później próbuje się coż zmienić, albo idzie na kompromis. Związek to nie sztuka udawania, np. że się jest twardzielem, jak się wcale nie jest.

    Sądzę, że po prostu trafiłeż na nieodpowiednią kobietę. Stwierdzisz pewnie, że łatwo powiedzieć, ale ja Ci mówię — nie zrażaj się. Po prostu 😉

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Można być ze sobą szczerym i kochać się. Tak się dzieje w normalnych związkach(: i sądzę, że rzeczywistożć zawsze odbiega od naszych wyobrażeń (i to bardzo).

    Jeżeli komuż coż w związku nie pasuje, to się o tym rozmawia. Później próbuje się coż zmienić, albo idzie na kompromis. Związek to nie sztuka udawania, np. że się jest twardzielem, jak się wcale nie jest.

    Sądzę, że po prostu trafiłeż na nieodpowiednią kobietę. Stwierdzisz pewnie, że łatwo powiedzieć, ale ja Ci mówię — nie zrażaj się. Po prostu 😉

    dziękuje 🙂 i tym pięknym wywodem forumowiczki > beehive < chciał bym już zakończyc ten temat …. DOBRANOC !!!!!!!!!!!!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Noc się dopiero zaczyna. 😀
    Wiem po sobie, że im bardziej się staram, tym mniej docenia to mój chłopak. I chociaż chciałabym zrobić dla niego wiele, to nie mogę. Też nie chcę udawać kogoż kim nie jestem, trudno mi się tak żyje.
    Widzisz, myżlę, że w naszym przypadku brakuje docenienia i wzajemnożci, dlatego tak jest.

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Pożwieciłem dzisiaj sporo czasu na pisanie Tobie jak sprawić, żeby kobieta z którą jesteż była szczężliwa i nie wydaje mi się żeby to były pierdy. Dziewczyny też Ci napisały jak one to widzą ze swojego punktu widzenia.

    Możesz wierzyć lub nie, ale w związku bardzo ważne jest to, żeby wiedzieć jak sprawić żeby kobieta czuła się przy Tobie atrakcyjna, żeby czuła się doceniana, żeby chciało jej się chcieć, żeby między wami iskrzyło.

    Uwierz mi nie wystarczy tylko być, a wszystko samo się ułoży. O związek trzeba dbać. Być może znajdzie sie kobieta w której Twoje miłosierdzie wzbudzi poczucie winy i będzie z Toba z litosci, ale ja bym w takim związku nie chciał być.

    Warto nad sobą pracować, jeżli nie chcesz tego zrobić dla kobiety, to warto to zrobić choćby dla siebie samego. To bardzo dobrze być facetem który wie czego chce, jest pewien swojej wartożci i potrafić sprawić, że kobieta z którą jest była szczężliwa. Facet który ma swoje sprawy, swoje zainteresowania, swoich znajomych, radzi sobie w życiu to na prawdę ciekawy gożć.

    To, ze ludzie pożądają to czego nie mają i to co jest niedostępne jest oczywiste. Taka jest ludzka natura. Nigdy nie widziałeż jak ludzie się żlinią na widok towaru za szybą na który ich nie stać?

    Nie jest tajemnicą, że kobiety dopierają sobie mężczyzn przede wszystkim pod kątem dania potomstwa i chcą żeby ten potomek miał jak najlepsze geny. W interesie gatunku jest by facet był silny fizycznie, ale także silny psychicznie. Uwierz mi maja tysiąc sposobów na to, żeby to przetestować i robią to bardzo dobrze. To co ich pociąga to to, że facet jest oparciem, nie załamuje sie psychicznie, radzi sobie z problemami, jest pewny siebie można mu zaufać, nie daje sobą manipulować, nie wchodzi nikomu w dupę. Widzisz coż w tym złego? Jeżli nie chcesz robić tego dla kobiet zrób to dla siebie. A ja juz taki będziesz to możesz być w związku z każdą kobietą którą zechcesz i na pewno wszystko będzie dobrze, nawet jeżli będziesz sobą. 😉

    ps. Jeżli z tego wszystkiego zrozumiałeż to, że facet ma być twardzielem, a kobiet niewolnicą, w związku trzeba kłamać i grać to szkoda mojego pisania.

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Pożwieciłem dzisiaj sporo czasu na pisanie Tobie jak sprawić, żeby kobieta z którą jesteż była szczężliwa i nie wydaje mi się żeby to były pierdy. Dziewczyny też Ci napisały jak one to widzą ze swojego punktu widzenia.

    Możesz wierzyć lub nie, ale w związku bardzo ważne jest to, żeby wiedzieć jak sprawić żeby kobieta czuła się przy Tobie atrakcyjna, żeby czuła się doceniana, żeby chciało jej się chcieć, żeby między wami iskrzyło.

    Uwierz mi nie wystarczy tylko być, a wszystko samo się ułoży. O związek trzeba dbać. Być może znajdzie sie kobieta w której Twoje miłosierdzie wzbudzi poczucie winy i będzie z Toba z litosci, ale ja bym w takim związku nie chciał być.

    Warto nad sobą pracować, jeżli nie chcesz tego zrobić dla kobiety, to warto to zrobić choćby dla siebie samego. To bardzo dobrze być facetem który wie czego chce, jest pewien swojej wartożci i potrafić sprawić, że kobieta z którą jest była szczężliwa. Facet który ma swoje sprawy, swoje zainteresowania, swoich znajomych, radzi sobie w życiu to na prawdę ciekawy gożć.

    To, ze ludzie pożądają to czego nie mają i to co jest niedostępne jest oczywiste. Taka jest ludzka natura. Nigdy nie widziałeż jak ludzie się żlinią na widok towaru za szybą na który ich nie stać?

    Nie jest tajemnicą, że kobiety dopierają sobie mężczyzn przede wszystkim pod kątem dania potomstwa i chcą żeby ten potomek miał jak najlepsze geny. W interesie gatunku jest by facet był silny fizycznie, ale także silny psychicznie. Uwierz mi maja tysiąc sposobów na to, żeby to przetestować i robią to bardzo dobrze. To co ich pociąga to to, że facet jest oparciem, nie załamuje sie psychicznie, radzi sobie z problemami, jest pewny siebie można mu zaufać, nie daje sobą manipulować, nie wchodzi nikomu w dupę. Widzisz coż w tym złego? Jeżli nie chcesz robić tego dla kobiet zrób to dla siebie. A ja juz taki będziesz to możesz być w związku z każdą kobietą którą zechcesz i na pewno wszystko będzie dobrze, nawet jeżli będziesz sobą. 😉

    ps. Jeżli z tego wszystkiego zrozumiałeż to, że facet ma być twardzielem, a kobiet niewolnicą, w związku trzeba kłamać i grać to szkoda mojego pisania.

    Dzieki ” piotr ” , myżle że masz bardzo dużo racji ….ale

    ciagle kręcimy sie w kółko , nie chodzi o jakież skrajnożci ,typu

    bo facet musi być twardzielem , a kobieta jego niewolnicą …

    Mi chodzi o to , że to jak piszesz jaki powinien facet być ,

    to sie sprawdza tylko na początku , a potem i tak kobiecie

    zawsze będzie mało , cokolwiek bys nie zrobił , jaki kolwiek

    byż nie był , DLA SIEBIE , czy dla niej i tak tego nie doceni .

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Onione ma rację, piszesz jak typowy złamany facet… Nie ma tylko czarnego i białego.

    Ja się natomiast zgodzę, że owo „szanowanie siebie” działa w obie strony. Jesli kobieta robi zbyt wiele dla faceta, to i on jej nie docenia… Jest takie powiedzenie, dopóki nie zaczniemy się sami cenić, nikt tego za nas nie zrobi. Trzeba być kimż, z kim warto być, mieć do zaoferowania coż więcej niż tylko uganianie się za ukochaną osobą. Najlepiej się to rozpoznaje po tym, jak sam znosisz samotnożć – jeżli źle czujesz się we własnym towarzystwie znaczy to, ze coż jest nie tak.

    Pozdrawiam 🙂

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    No pewnie że załamany !!!!!!!

    a jak tu sie nie załamać , przy takich dożwiadczeniach ….

    🙄

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No pewnie że załamany !!!!!!!

    a jak tu sie nie załamać , przy takich dożwiadczeniach ….

    🙄

    Stary nie ma sie co nad sobą użalać, taki lajf, alleluja i do przodu!

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    powiedziałem to trochę w przenożni 😉

    krolewna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba oznacza to,ze lubimy zdecydowanych facetow.Facet powinien umiec podejmowac trafne decyzje,miec swoje zdanie,powinien byc takim fundamentem w zwiazku,zeby kobieta czula sie bezbiecznie.Jesli mezczyzna ciagle odpowiada na nasze pytania:”jak chcesz..”,”jak wolisz”,etc.,to wtedy pokazuje nam swoja obojetnosc,a my tego nie lubimy.

    zdecydowany facet lepiej się sprzedaje, bo wie czego chce i można przynajmniej spróbować mu zaufać 🙂

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    zdecydowany facet lepiej się sprzedaje, bo wie czego chce i można przynajmniej spróbować mu zaufać 🙂

    no proszę , komercja przede wszystkim 🙂 WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Każdy człowiek czy to kobieta czy mężczyzna powinien wiedzieć czego w życiu chce i do tego dążyć. Kobiety nie tyle oczekują żebyż był twardzielem co żebyż miał marzenia/plany i je konsekwentnie realizował i nie był jemiołą, która budzi się codziennie i marudzi „Co ja mam ze sobą zrobić?”

    samyczyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    a ty wiesz czego chcesz najmarniejszy? bo ja jestem niezdecydowany, chcialbym to i tamto a wlasciwie to nic bym niechcial tzn niewiele bo mozna zyc bez tego i tamtego i tak naprawde niewiem czego chce, a wystarczy takim byc ze niewie sie czego chce i juz jestes dla kobiety nikim, no chyba ze samym mezczyzną, ale moze jak wiesz, przechdodząc chodnikiem zadna sie niezainteresuje samym mezczyzna i niezagada a rownouprawnienie nic niepomoze, a jak bedziesz w galerii zdjec gdzie beda obrazy mezczyzn i kobiet to zobaczysz kobiety raczej patrzace na obrazy kobiet. Wiec jesli niezaimponujesz czyms jestes skonczony, a potem ci piszą kobiety ze jestes cienki ze po 8godzinach pracy wracasz zmeczony do domu, poniewaz aby zaimponowac trzeba stracic energie a taka bierna istota jak kobieta tylko zasila sie kosztem mezczyzny. A jak sie nerwowo niewytrzyma i przestanie sie chciec zyc Ci to wtedy powiedzą ze jestes leniem. Mimo ze zbudowales swiat chodniki domy komputery skonstruowales samochody, to jedyne co ci pozostaje to nazwą cie swinią i wszystko co twoje rece meskie stworzyly przejmą kobietki bo my juz im niejestemy potrzebni. Inaczej mowiąc plci pieknej, a ciebie nazwali plcią brzydką.
    A ty jakie masz plany? chcesz zamek wybudowac, stac sie madrym czlowiekiem? moze rodzine zalożyc i obdarzyc miloscią? moze skonstruowac jakies urządzenie aby pamiec po tobie pozostala? A moze lubisz budowac związek lub pracowac bo przez to czujesz sie lepszy poniewaz praca uszlachetnia i żyjesz w takim schemacie, ze jesli dobrze wykonasz prace to wtedy masz po niej czas wolny.

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba oznacza to,ze lubimy zdecydowanych facetow.Facet powinien umiec podejmowac trafne decyzje,miec swoje zdanie,powinien byc takim fundamentem w zwiazku,zeby kobieta czula sie bezbiecznie.Jesli mezczyzna ciagle odpowiada na nasze pytania:”jak chcesz..”,”jak wolisz”,etc.,to wtedy pokazuje nam swoja obojetnosc,a my tego nie lubimy.

    Chyba oznacza to,ze lubimy zdecydowane facetki.Facetka powinna umiec podejmowac trafne decyzje,miec swoje zdanie,powinna byc takim fundamentem w zwiazku,zeby mezczyzna czul sie bezbiecznie.Jesli facetka ciagle odpowiada na nasze pytania:”jak chcesz..”,”jak wolisz”,etc.,to wtedy pokazuje nam swoja obojetnosc,a my tego nie lubimy

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    „Kiedy przestajesz imponować jesteż skończony”

    Jedna z większych i niepotwierdzonych w praktyce bzdur. Dożwiadczenie (przynajmniej moje) pokazuje dokładnie odwrotną sytuację – jak ciebie podziwia to zaczyna z biegiem czasu być przekonana że ją przewyższasz i zaczyna się oddalać wierząc w swoim zakompleksionym umyżle że prędzej czy później ją zostawisz ją bo nie jest ciebie warta.

    Inaczej sprawa ma się z dojrzałymi kobietami i twardymi sztukami, które wiedzą czego chcą i mają odwagę brać z życia to co najlepsze.

    Natomiast nikt nie stworzy trwałego związku z kimż kogo podziwia – wpływ dwojga najbliższych sobie ludzi na siebie prędzej czy później to wypożrodkuje. Albo to co kiedyż wzbudzało podziw zacznie w bliższej wzbudzać niezrozumienie…

    I jeszcze jedna rzecz – kochasz nie za zalety tylko mimo wad – jeżeli ktoż odwrotnie to odbiera to nie wróżę trwałożci…. chyba że jesteżcie bardzo samowystarczalni 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy przestajesz imponować kobiecie ,jesteż skończony…"

Przewiń na górę