• Autor
    Odp.
  • lisek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    dla mnie „imponowac” nie znaczy „umiec podjac decyzje”… 😐 mi facet naprawde musi czyms imponowac zeby zwrocic moja uwage.. nie wiem czy to dobrze czy zle:P moj facet mnie zdobyl, poniewaz (pomijajac to,ze mi sie podobal fizycznie jak jasna cholera:D) zna perfekcyjnie 3 jezyki obce, przez wiekszosc zycia mieszkal poza krajem i poznal inne kultury i jest inny niz wiekszosc polskich facetow, umie doskonale zeglowac (mnostwo roznych patentow) i ma swoja pasje, w ktorej jest ekspertem.

    za to przezywam kryzys np podczas sesji,bo on nie mial do czynienia z polskim systemem szkolnictwa i teraz mu trudno :/ zwlaszcza jesli przedmiot ma np cos wspolnego z historia Polski czy Europy, ktorej on sie nigdy w zyciu nie uczyl. i wtedy czuje sie autentycznie nienajlepiej, bo wolalabym,zeby on tez mial dobre oceny, a czasem lepsze niz moje, ale to chyba raczej niemozliwe.

    ja wiem ze sa typy kobiet „matek opiekunek”, w ktorych slaby facet wzbudza litosc i wzruszenie, ale we mnie zbudza co najwyzej zaklopotanie. i wcale mi nie chodzi konkretnie o umiejetnosc podejmowania decyzji, tylko o szczegolne cechy charakteru (np. przebojowosc i umiejetnosc radzenia sobie w zyciu) i jakies konkretne umiejetnosci czy pasje. jak facet jedyne co robi to oglada tv, gra w gry i sie seksi to naprawde porazka :/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja bym nie pozwolila uderzyc dziecka… a jak on by mial taki epodejscie do sprawy.. to tylko rozmowa wchodzi w rachube… musialabym mu jakies argumenty dac by zmienil zdanie..
    dziecka biciem sie nie nauczy rozmowa bardziej… 🙂

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    … to prawda , dobro dzieci przede wszystkim , ale …

    jeżli dochodzi do rozwodu z winy kobiety , bo zdradziła …

    taki prawdziwy facet jakiego chcecie mieć … powinien jej wybaczyć

    dla dobra dzieci „?

    a jeżli to zrobi , bo ją bardzo kocha …

    czy nie okaże się mięczakiem , czy ona będzie go wtedy szanowała ..?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    to zalezy, dlaczego zdradzila…

    ja bym nie zdradzila wiec nie wiem jakie mialabym mysli…

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ok , a co jeżli chodzi o dzieci ???
    np. kobieta jest za bezstresowym wychowaniem ( czyli żadnego lania )
    a , facet uważa że czasem trzeba przylać
    powinien postawić na swoim ?
    czy ustąpić żonie i w ten sposób stracić u niej szacunek , autorytet ,
    czy co tam chcecie

    ….a facet ma w ogóle jakiż autorytet? 😕
    Jeżli facet bije dziecko, to dla mnie taki facet jest śMIECIEM!!!

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Masz racje. Nikt nie ma prawa bic dzieci, a ten kto to robi niech sam sie zleje…

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Masz racje. Nikt nie ma prawa bic dzieci, a ten kto to robi niech sam sie zleje…

    Dokładnie. Takich facetów co biją dzieci powinni zamykać w więzieniu razem z gejami co to ich zamknęli za nieobyczajne zachowanie.

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie „imponowac” nie znaczy „umiec podjac decyzje”

    Dla mnie też, tylko tak jakoż rozmowa zeszła na inny kierunek na poprzednich stronach.
    Chodziło mi o to, że nie trzeba jakoż specjalnie imponować bo prawdziwa kobieta ma gdzież pieniądze i inne bzdury.

    Zaznaczam – parawdziwa kobieta nie leci na jakież „sztuczki” faceta.

    [usunięto_link] wrote:

    ma swoja pasje, w ktorej jest ekspertem.

    To dobrze, bo dzisiejsi faceci w większożci nie mają pasji.

    [usunięto_link] wrote:

    jak facet jedyne co robi to oglada tv, gra w gry i sie seksi to naprawde porazka :/

    Niestety taka jest większożć facetów.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    A Ty Administratorze tez taki jestes? Tzn ciagle grasz w gry, ogladasz tv i wogole?

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A Ty Administratorze tez taki jestes? Tzn ciagle grasz w gry, ogladasz tv i wogole?

    Po moich wypowiedziach jak wnioskujesz?

    Oczywiżcie, że nie jestem taki!

    Ja mam pasję (Muzykę) w telewizji oglądam tylko ciekawe programy na kanałach: Discovery lub Animal Planet. Kobiety nigdy nie miałem także o tym trzecim co tam było wczeżniej wymienione nie ma nawet mowy. 😀

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    No myżlę, ze raczej nie jestes fanem gier. Dlatego nie wspomniałam o tym trzecim.

    Ja tez czasami oglądam Discovery i uwielbiam muzykę. Jednak jeden program na tym kanale mnie przeraza. Nie pamietam jak sie nazywa, ale jest emitowany w godzinach wieczornych i tematem sa nawiedzone domy. Brrrrrr…zawsze go unikam.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No myżlę, ze raczej nie jestes fanem gier. Dlatego nie wspomniałam o tym trzecim.

    No dziwne byłoby, abym pykał w gierki jak nastolatek 😕

    Ja jednak miałem na myżli to trzecie co ktoż tam wyżej wymienił 😕
    Wiesz o co mi chodzi… przecież napisałem wyraźnie, że nigdy nie miałem kobiety także o TYM trzecim co ktoż tam wymienił nie ma nawet mowy.
    O to mi chodzi:

    [usunięto_link] wrote:

    jak facet jedyne co robi to oglada tv, gra w gry i sie seksi to naprawde porazka :/

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tez czasami oglądam Discovery i uwielbiam muzykę. Jednak jeden program na tym kanale mnie przeraza. Nie pamietam jak sie nazywa, ale jest emitowany w godzinach wieczornych i tematem sa nawiedzone domy. Brrrrrr…zawsze go unikam.

    Ja oglądam po nocach o kosmosie.

    Wczoraj był program na Discovery Science pod tytułem „95 światów” – chodziło o wszystkie księżyce w naszym układzie słonecznym.

    Teraz leci coż włażnie o duchach…

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ależ ja wiem o co Ci chodziło, wiec pominęłam słowo, na które reagujesz odruchem wymiotnym.

    Wiek nie przeszkadza w graniu w różne gierki. Mój tata jak kiedyż dorwał od kogoż Sony Playstation to zasypiał przy tym…a ma juz troche lat.

    Bardzo boje sie duchow, wiec nawet nie właczam na takie programy.Brrrrrrr

    Ciekawe o tych księżycach.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Wiek nie przeszkadza w graniu w różne gierki. Mój tata jak kiedyż dorwał od kogoż Sony Playstation to zasypiał przy tym…a ma juz troche lat.

    Pogram sobie kiedyż z nim…… ..he he

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawe o tych księżycach.

    Oglądałaż?

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    No ucieszyłby sie jakby znalazł partnera do gierek …heheh

    Nie oglądałam, ale ogólnie lubię takie tematy…

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Jak mnie dziewcze goni bym nie siedzial przed kompem to zawsze twierdze ze wlasnie probuje dla niej wygrac najnowszego plejsoniaczka 3 w konkursie sieciowym knorra 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy przestajesz imponować kobiecie ,jesteż skończony…"

Przewiń na górę