• Autor
    Odp.
  • stiffler
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    To ja moze odswieze temat 😉

    Przez pewien czas mieszkalem z kobieta, po kilku miesiacach wspolnego mieszkania pytala sie mnie o wszystko, nie wiem do czego to porownac… czulem sie jakbysmy byli malzenstwem od 20 lat, a tak naprawde nie bylismy ze soba nawet roku.
    Chodzi mi o to ze jak gdzies wychodzila to wrecz moim obowiazkiem bylo wybrac dla niej ciuchy, w innym wypadku bylaby awantura.
    Ja rozumiem ze kobiety chca miec zdecydowanych facetow, ale nie dopuscmy do sytuacji w ktorej facet ma obowiazek podejmowania decyzji za siebie i za kobiete. Bo w pewnym momencie odnioslem wrazenie jakby mojej kobiecie nie chcialo sie nawet pomyslec nad czyms i dlatego pytala mnie bo tak bylo wygodniej.

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Chodzi mi o to ze jak gdzies wychodzila to wrecz moim obowiazkiem bylo wybrac dla niej ciuchy, w innym wypadku bylaby awantura.

    Po prostu powiedz jej to, co się nie podoba i bądź w tym konsekwentny, nie dając się manipulowac.

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Kiedy przestajesz imponować jesteż skończony

    Niastety, to prawda:
    W sąsiedniej miejsowożci facet żonie, która przyszła po randce z innym facetem (o tym, że się puszczała miał juz wczeżniej informacje) dał parę razy w pysk. Ta zadzwoniła po policję, przyszło dwóch i mimo, ze kobieta nie miała żadnych obrażeń, w jego własnym domu tak go spałowali, że przez 2 tygodnie był na zwolnieniu lekarskim. Ma trwały uszczerbrk na zdrowiu i zwoliili go z pracy. Zaskarżył policjantów, w sądzie jednak sprawę przegrał, bo ma przeciwko sobie zgodne zeznania polcjantów i żony, że stawiał opór. Żona oczywiżcie wykorzystała to, żeby wziąć z nim rozwód z orzeczeniem o jego winie. Teraz w domu, który sam wybudował ma byłą żonę i obcego faceta.

    Panowie: jeżli sądzicie, że Konstytucja daje wam takie samo prawo, jak kobietom – to jesteżcie w wielkim błędzie. Pawo to macie tylko w teorii, w praktyce jest tak; żyjecie o 8 lat krócej. niż kobiety, na emeryturę musicie pracować o 5 lat dłużej, nie możecie nawet pomarzyć o tych przywilejach, jakie mają kobiety, a o równouprawnieniu to w ogóle możecie sobie zapomnieć.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    ja uważam, że facet jest skończony w momencie w którym chce zaimponować kobiecie.

    rzeczy się powinno robić, bo się je lubi. a nie dla bab!!!!!!!!

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    rzeczy się powinno robić, bo się je lubi. a nie dla bab!!!!!!!!

    święta racja. Facet, który da się podporządkować kobiecie jest skończony – skończy podobnie jak opisany przeze mnie przypadek albo podobnie.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Że tak powiem.. w drugą stronę jest podobnie 🙄
    Na szczężcie istnieją związki, w których kobieta i mężczyzna są dla siebie partnerami..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy przestajesz imponować kobiecie ,jesteż skończony…"

Przewiń na górę