• Autor
    Odp.
  • Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Biegnie młoda zakonnica do siostry przełożonej krzycząc „Zostałam zgwałcona” na to siostra przełożona „To zjedz cytrynę”. Młoda zakonnica pyta „A to pomoże?”
    „Nie, ale zniknie Ci ten głupi użmieszek z twarzy” odpowiada przełożona

    Zuza77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Monolog faceta desperata
    ¦nie rozumiem kobiet:
    Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci – często mają cesarkę,
    wstrzykują silikon w różne czężci ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem i jeszcze nie wiadomo gdzie¦
    Robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pożladki, usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy¦a nie można ich bzyknąć..¦ bo je¦ku#@a…..¦ głowa boli !!!

    lilijka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No genialne wręcz sa niektóre dowcipy. Od razu będzie mi się lepiej przcowało

    dorotka12345
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    – Tato, kup mi rowerek!
    – Rowerek… Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka?
    – Jasne, tato!
    …Minęło trochę czasu…
    – Tato, kup mi motorowerek!
    – Synu, motorowerki są da wieżniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyż skuterka?
    – Super, tato, jasne, że wolę!
    …Minęło trochę czasu…
    – Tato, kup mi skuterek
    – Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru?
    – Tak! Tak! Chcę!
    …Minęło trochę czasu…
    – Tato, co z moim motorem?
    – Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ?
    – Jasne, tato…
    …Minęło trochę czasu…
    – Tato, kup mi auto…
    – Auto? Po c*** ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz…

    W teatrze siedzi trędowaty, a jak to trędowaty wszystko mu odpada i gnieje, obok niego siedzi dostojny staszy pan i co chwila wymiotuje.
    -Ja sie przesiądę- mówi trędowaty do starszego pana.
    -Nie ma takiej potreby, błeeeee.
    – Ale ja wiem że to moja wina, że to przez moją chorobą pann wymiotuje.
    -Nie nie przez pana.
    -Pan próbuje byc miły, ale ja iwem że to przezemnie.
    -To nier przez pana, błueeeeeeeeeeee. Dobzre pan też ma w tym winę ale bardziej chodzi o tego goscia z górnego rzędu co macza chleb w pañskich plecach.

    Konferencja najbogatszych krajów żwiata.W biurowcu w Nowym Yorku siedzi szeik, tuż za nim jego służący- murzyn. Nagle popsuła się klimatyzacja. Szejkowi zachciało się pić posyła służącego po wodę, ten w try miga przybiega ze szklanką wody,następną i nastepną… Szejk zadowolony, ze wszystkich leje się pot, a on popija zimną wodę szklanka za szklanką. Nagle służący przybiega z pustą szklanka??? Co sie stało, pyta go szejk. Służący -„biały człowiek siedzeć na studnia”.

    dorotka12345
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kanibale złapali Anglika, Francuza i Polaka. Wódz mówi do pojmanych: – Mam dwie wiadomożci. Dobrą i złą. Zła jest taka, że zabijemy was, zjemy wnętrznożci, a ze skór zrobimy canoe. Dobra brzmi: możecie wybrać rodzaj żmierci. Fracuz poprosił o miecz. Krzyknął ,,Vive la France” i pchnął się w serce. Anglik poprosił o pistolet, krzyknął ,,God save the Queen” i palnął sobie w łeb. Polak zaż pomyżlał, pomyżlał i poprosił o widelec. Kiedy go otrzymał, zaczął wbijać go sobie w ręce, nogi, szyję, brzuch… krew tryska naokoło, zdumieni kanibale patrzą, a Polak wrzeszczy: – G***** będziecie mieli, nie canoe !

    Przychodzi Manius do domu:
    – Mamo, zenie sie!
    – Jak ona ma na imie?
    – Roman.
    – Manius , Roman to przeciez chlopiec!
    – Kurna, coscie sie wszyscy uparli – w przyszlym tygodniu Romus konczy czterdziesci lat, a wszyscy w kolko chlopiec i chlopiec!

    mal.jesionowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czym różni się Stalin od pralki automatyczne?
    Stalin jeszcze wiesza…

    Rgtv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Co najszybciej rożnie na mrozie ?

    Liczba zgonów wżród bezdomnych !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kilka dowcipów"

Przewiń na górę